Rekordi

Suzy:
Pa..ne secam se tacno koliko...ali sam u osnovnoj skoli najvise skocila u dalj, tj. u pesak...od svih decaka i devojcica u celoj skoli....cini mi se oko 4.5 m..pa su svi obesili vilice (pogotovo muski...he, he..kada su videli) ..pa me je tu video trener atletike i konfiskovao u svoj klub....a onda su krenuli ostali rekordi.....;-), stafeta, prepone.......pa ..ko me stigne..pricace..he, he...
Hahaha. A ja sam skocila metar iz inata! Jer nisam volela profesora fizickog (a fizicko mi nikad nije bila jaka strana, strasno sam smotana:D ), koji mi je rekao - "ajde, skoci bar 30 cm!" i ja se malo "potrudim" - CUP unapred i - metar! Svi se obradovase... Nasta opste veselje!
A oni zgibovi.... Tu profesor nije znao sta da upise, jer sam se samo podigla i spustila:( Upisao je 2 sekunde, jer nije imao srca da upise jednu...:(
Dakle - rekord! Niko ne bi imao dovoljno srca i hrabrosti da se blamira kao ja, to je za pohvalu.:D
 
Master_Chief:
Steffane alal ti vera ako si uspeo da budesh 52 sata,to je ogromno vreme,meni bi otpala kichma i dupe od tolikog sedenja...



hehehe ma kriticno je samo prvih 20-tak sati.. posle toga sav utrnes i ne osecas vise nista.. :lol: plus stavljam po 2-3 jastucica ispod guze... :mrgreen:
 
Ja i jos dva druga iz odelenja smo postigli najbolje rezultate iz skoka iz mesta.Zato su me malo moji decaci iz odeljenja gledali ispod oka,jer im nije bilo jasno kako to da skacem dalje od njih.Nisu znali da ja imam supersonicne patike.Ha,ha,ha
 
chokolada:
I nisam sportski tip. ;) A bila sam nekad davno. :( Sve sam znala da igram a sada... :? :roll:

A sada si porasla? :D Pa da, to se svima nama desilo.. :( ma i sada sigurno znas sve to da igras, samo sto nemas vise toliko prilike za tim.. mnogo vise obaveza, mnogo manje slobodnog vremena.. mada igramo se mi sada i nekih drugih igrica, koje nisu nista manje zanimljivije od onih zar ne? :wink:

Nije ni cudo sto su nam svi rekordi iz proslog mileniju, mnogo smo bre zardjali.. :mrgeeen:
 
meni je rekord 14 sati na chatu...ah ta vremena....
definitivno mogu najglasnije da podrignem u celom drushtvu...to sam neprikosnoven
jedan dan sam 12 sati proveo u vodi...shto do kolena shto komplet u njoj...ah ta vremena
rekord mi je i 4l chokoladnog mleka za veche....
rekord mi je da nisam sobu raspremao 6meseci...posle bolnog raskida u nervnom rastrojstvu...
jednom sam do posla stigo za 10min....
ima ih josh mnogo...al ne mogu da se prisetjam...
 
Mogu da ne spavam koliko mi se prohte.
Rekord u ljubljenju 70 sati.
Skakao sam sa padobranom iz aviona vezan za strica kada sam imao 4 godine.
Leteo sam u jedrilici sa sedam godina.
Pojeo jednom 10 krempita odjednom na moru. I više nijednu u životu.
Motorom pravim 10 šestara iz cuga.
Nosio na leđima kuma od Kosančićevog do Zemuna.
...
 
Ih sto lazzes....
17.gif
 
HeBePoBaTaH_:
Mogu da ne spavam koliko mi se prohte.
Rekord u ljubljenju 70 sati. :idea: uhhaa, wow!
Skakao sam sa padobranom iz aviona vezan za strica kada sam imao 4 godine.
Leteo sam u jedrilici sa sedam godina.
Pojeo jednom 10 krempita odjednom na moru. I više nijednu u životu.
Motorom pravim 10 šestara iz cuga.
Nosio na leđima kuma od Kosančićevog do Zemuna.
...


Ma sve je wow......:lol: :p
 
:shock: :shock: :shock: Sve Fantom do Fantoma.
Ja imam samo 2 rekorda:
Prvi je u spavanju - 22h.
Drugi je u bezuspešnom broju pokušaja da u poruku novog Foruma uglavim smajli - 13.
 
Steffan:
A sada si porasla? :D Pa da, to se svima nama desilo.. :( ma i sada sigurno znas sve to da igras, samo sto nemas vise toliko prilike za tim.. mnogo vise obaveza, mnogo manje slobodnog vremena.. mada igramo se mi sada i nekih drugih igrica, koje nisu nista manje zanimljivije od onih zar ne? :wink:

Nije ni cudo sto su nam svi rekordi iz proslog mileniju, mnogo smo bre zardjali.. :mrgeeen:
Ma ne znam bas! :roll: Za kosarku sam totalni anti-talenat a secam se da me je u petom razredu nastavnica terala da treniram. :roll: Ne znam sta mi se desilo! :shock: :lol:
 
chokolada:
Ma ne znam bas! :roll: Za kosarku sam totalni anti-talenat a secam se da me je u petom razredu nastavnica terala da treniram. :roll: Ne znam sta mi se desilo! :shock: :lol:
:shock: Ista noćna mora u istim godinama.
Odabrali me za neki KK, dolazili iz kluba na časove fizičkog i odabrali me. O užasa.
Odem ja na trening, očajna i prirodno antitalentovana.
Zaključim da devojčice previše udaraju i pobegnem glavom bez obzira.
Mrzim sport.

Al ovo nije tema Traume iz detinjstva nego Rekordi.
So, odoh :arrow: :arrow: :arrow:
 
heheheh nemoj Calimero, vrati se molim te i ispricaj jos nesto.. bas mi se svidja kako pishes.. :D

ej.. niko nije kazao koliko je najduze vremena proslo a da nije nista jeo? :D ajmo sada devojke ovde tipujem na vas! :mrgreen:
 
chokolada:
Uhhhhh ne secam se... :? :lol:

hahahaha znao sam! :lol: pa sto jedanput ne potrcis? Sta te kosta? To je bas lep osecaj, kada napregnes svoje misice do maksimuma i kada osetis svu silinu svog tela! hehe :mrgreen: ja ponekad dobijem nagon da potrcim najbrze sto mogu i onda se samo zaletim i fiiiijuuuu hehehehe kao metak.. :lol: divno divno evo sada bih bas mogao... usedeo sam se ovde na poslu a napolju vreme dusu dalo za sport... sva sreca pa idem sa kolegama na fudbal danas pa necu morati da trcim kroz grad ko pomahnitala budala.. hahaha :lol:
 
Koji sam ja mediokritet, ne mogu da verujem. :|
Nemam čak ni rekord u ispijanju piva, ni u neprekidnom spavanju od 20 sati, ni u skakanju u dalj. Ma ništa.
Pa čak ni u uzdržavanju od hrane. :-(
joj, gde će mi duša?! :|
 
Aphroditi:
Koji sam ja mediokritet, ne mogu da verujem. :|
Nemam čak ni rekord u ispijanju piva, ni u neprekidnom spavanju od 20 sati, ni u skakanju u dalj. Ma ništa.
Pa čak ni u uzdržavanju od hrane. :-(
joj, gde će mi duša?! :|

U pakao,tamo idu najbolje :lol:
 

Back
Top