Reklame

PRCKO:
Turn off the light:
jao, zaboravila sam 'lesnik torticu', i bozen
the_finger.gif

e, stvarno, kako nije sramota bozen? izgleda ko prase, a reklamira ono za mrsavljenje...
mad.gif
Ali stvarno...

DA. Da li se secate tek one morbidne, gde ona vozi skuter na vodi? :oops: hehehe!!!
Ja bih rekao da ona ima nekih mentalnih problema!!! :!:
 
Ljudi, ako dobro primecujem, mi ovde polako, ali sigurno obaramo rekord!
Ne secam se da su se SVI na nekom forumu ovako slozili!!!
Neka glasa jos neko, pa da izaberemo pobednike!!!
 
DARdevil89:
DA. Da li se secate tek one morbidne, gde ona vozi skuter na vodi? :oops: hehehe!!!
Ja bih rekao da ona ima nekih mentalnih problema!!! :!:

i to ozbiljnih...'de me podseti na skuter...pa to je pretilo da se svakog casa prevrne pod njenom tezinom :roll:
 
jaooo, nemojte da mi pominjete jutarnje reklame sa BK!
svako jutro kad radim vezbe za kicmu, a to je uvek u treminu budilnika, upalim BK, i sve je super, dok ne dodje KOSMODISK!!! i pola sata traje, vec sam naucila od reci do reci...
Axe_anim.gif
more, ja bih te koji su smislili to dosadjivanje u vidu maltretiranja reklamama =>
kodamagnam.gif
 
1bod-nisam ja luda lenor cini cuda!
2boda-posebno sam radosna dok moj muz spava na njemu on vise ne hrce! Kontur jastuk
3boda-Maja jede samo skupo...Telekom ili Mobtel
4boda-Mr.Proper Ko ce prvi da ide na bazen...
5bodova-za Mb pivo, ne zna se koja je gora
6bodova-igleda sasavo ali deluje. Sta to bese?
7bodova-Ah maksimalno Grand kafa. I ostale
8bodova-Bozen kozmetika krmaca na skuteru
9bodova-Ona klinka sa zutim ogrtacem sto se lozi da ce neki tip da je pozove na 'igranku' a tetka je setno gleda sa uzdahom za omeksivac neki
10bodova-najgore su mi one stare za vitez pivo kao i teleshop: shop za telad!



Setila sam se i par dobih:
Jel imate nesto staro? Sa Dzejem
Ova nova za loto nije losa. Kako bubanj kaze...
Cu da kazem sto da ne kazem...
 
zaboravila sam da spomenem jos jednu reklamu koja me nervira - mislim da je za winterfresh zvake,kada ono dvoje histericno jure kroz veneciju i traze se a onda onaj smotani bledunjavi momak sa vestackim osmehom uzme zvaku i zaledi put preko velikog kanala.i onda se oni presrecni nadju na pola puta... :roll:
 
Jaakooo me nerviraju ona nesnosna decica sto se prljaju ko svinje a mama se samo osmehne jer ce sve to da se opere, zatim ona odvratna Marija i njene bradavice, jos vishi anticelulit, ono za pivo kad kaze zivot te zove, ti drzis kljuc e to bi zabranila, jel to uce ljude da postanu alkosi, to je zivot?!
I Larar Ristovski kad kaze tehnologija a sve u sluzbi pivopija i jos pokaze...
I bambuchaaaaa - FUJ!
 
Da li mislite da bi oni snimili svakakve gluposti, zbog para, pa makar to bile i antireklame?
Mislim, proizvodjaci ne zele antireklame, oni prosto misle da ce se to svideti ljudima, pre svega mladjim.
Ja mislim da bi pare mogle da donesu jos mnogo nervoze preko TV-a :x
 
Sto se tice antireklama, ima ih za neko strano pivo ne mogu da setim koje: tipa japi sedne na klupu i pocne da pije to pivo i sledeca scena on kao beskucnik sav odrpan i sugav sedi na klupi i pije pivo... I poruka u svakoj od tih reklama: "Don't drink it!"
Previse su ozbiljno shvatili taktiku obrnute psihologije...
 
1. bod.....simka čokolade se prave
2. boda....Spremio sam ćevape
3. boda....Sad cepaj Kolina
4. boda....ona što čisti zube selotejpom
5.bodova...Helf-bombone do jaja
6. bodova..kada spremam ajvar imam jedan odličan recept
7.bodova...vidim žurke...putovanja...Coca-Cola
8.bodova...Marija i Vasa...i mladi
10.bodova...JA SAM ZORAN PETROVIĆ...
 

Back
Top