rekla sam sebi nikad!

....na zapadu doktori najvise zaradjuju, vise i od advokata, a ovde politicari
Не свуда, у Америци абнормално зарађују и Канади. Већ у Европи, много слабије.
У Немачкој, ништа посебно, имају као старији специјалисти између 4-5 хиљада евра месечно, што за њихов стандард није ништа посебно.
 
Не.
Али сам хтела да будем хирург.:)
Јадне оне Дунавсе жабе, пужеви голаћи....који су мени пали шака. Здраве сам их оперисала да би им било боље.:eek::lol:
Али хирургија ми је неостварена жеља. Како год, скалпел ми лепо стоји у руци.:mrgreen:

ja se lozim na hirurge od serije nip/tuck :zper:
 
rekla sam sebi nikad

-necu biti kao moji roditelji(ono u afektu)...naravno jesam drugacija...
ali nadjem se u nekim situacijama :mrgreen:
-nikad se necu udati u cg :klap:...i nisam
-necu imati momka...a kamoli se udati za nekog ko je isto godiste :p
-vise necu dodati ijedno kilo :p
-vise necu jesti slatkise :p



ne mogu da se sjetim dalje...ako ima uopste...
mislim nisam se bas puno zaricala ...:lol:
 
Sve sto sam planirala u proslosti,nista se nije ostvarilo,od tada nista ne planiram i pustam da sve ide svojim tokom. Samim tim su se tada redjale stvari za koje sam rekla to cuveno "nikad"...neko se sigurno slatko smejao zbog toga,mislim da je to cuveni Marfi i njegovi zakoni:))
 
rekla sam sebi nikad

-necu biti kao moji roditelji(ono u afektu)...naravno jesam drugacija...
ali nadjem se u nekim situacijama :mrgreen:
-nikad se necu udati u cg :klap:...i nisam
-necu imati momka...a kamoli se udati za nekog ko je isto godiste :p
-vise necu dodati ijedno kilo :p
-vise necu jesti slatkise :p



ne mogu da se sjetim dalje...ako ima uopste...
mislim nisam se bas puno zaricala ...:lol:

Ovo je stvarno za :klap:..:lol:
 
Rekla sam nikad:
- neću ići u Crnu Goru - i nisam nikada bila
- neću konzumirati teške droge - i nisam
- neću nositi perjanu jaknu - e, ovde sam poklekla! nosim ne jaknu, nego kaput - šta mogu kad mi je zima :zima2:

A inače... sam postala baš onakav lik kakav sam htela da budem - nikada me nije interesovao brak i deca - dobro, imam muža, ali je naš brak više kao neka veza, nije opterećujući... Mislila da će mi dečko biti kao Vudi Alen, al' je više kao Džim Morison (imala sam više sreće no pameti)... Radim ono što volim, sarađujem - uglavnom - sa ok ljudima, i ispunila sam svoju najveću ambiciju - svaki dan sam u kafani :)
A o novcu i praktičnom životu nisam mnogo razmišljala... ali ne žalim se.

E da, rekla sam nikad sa muškarcem koji voli fudbal i zaista nikada nisam bila sa tipom koji voli fudbal :) Baš super.
 
Poslednja izmena:
Rekao sam u detinjstvu:

- Nikad necu pusiti
- Nikad necu piti alkoholna pica
- Nikad se necu drogirati

Sveo ovo sam ispostovao i nikada nisam ni dolazio u bilo kakvo iskusenje. Naprotiv, sto sam bivao stariji i zreliji, moja istrajnost u tome je bila jaca.
Ono sto sam zeleo je bilo:

- Da zavrsim fakultet
- Da se ozenim sa 27 godina (nekako su mi te godine delovale idealne za ulazak u brak)
- Da imam dvoje dece
- Da budem aktivan clan Saveza komunista Jugoslavije

Fakultet sam zavrsio i to sa 25 godina, kako sam otprilike i planirao. Nisam se ozenio i nemam dece, a vec mi je 33. SKJ ne postoji od 1990. godine, ali ja jesam komunista i bio sam clan partije SKJ u Srbiji, ali ona nije uspela da se preregistruje do isteka roka za preregistraciju partija - 23. januara 2010. ali postojace neka udruzenja komunista kao nestranacke organizacije.
 

Back
Top