Rekla mi je da sam đubre

dok sad tu ona place ..na T v-u ce kasnije videti nekog bacje-ta..i zaslinavice joj donja slavina druze....kasnije,izmasirace istu...a sutra ujutru zaboravice bacje-ta sa Tv-a...i setice se opet tebe i cmizdrace dok joj ga ti ne stavis ponovo....u medjuvremenu ti razmisljas...razmisljas....i udaras glavicem o jorgan..pffff....:confused:
tinisi rame za plakanje...ti si ***** za skakanje..remember that!!!

dao bih ti reputaciju za ovo al nece !!! :rotf:
 
Dva dana ne govorim sa njom, posvađali smo se na krv i nož, njenom krivicom a ona kaže mojom.
Malo pre me nazove i kaže mi: šta da radim sa tvojom majicom na kratke rukave (koja mi je ostala kod nje)
Ja joj kažem da je urami i obesi na zid.

Počela je da plače, rekla mi je da sam kamen, đubre, talog i da nemam osećaja. Zalupila mi je slušalicu.

Šta je to kod vas žena? Prvo povredite muškarca, pa očekujete da on bude blag prema vama. Kad vas nagrabusi, vi odmah plačete.

e, bas simpaticno - jos te voli
tj. inace bi tvojom "majicom na kratke rukave" obrisala pod u kupatilu...za pocetak :)
 
Nego, krstosexualke drage. Jel imate obichaj da kad prekinete vezu da spakujete sve stvari biv$eg i 'spalite' ih? Od chega zavisi da li ce te njegove stvari ostaviti kod sebe ili mu ih vratiti posle raskida?

pa sad...ja sam to uradila samo jednom;
uredno spakirala sve u vrece za smetje i poslala skot...ovaj, postovanom gospodinu ex-u
nek sam spaljuje ako mu je bas ceif, nemam ja toliko slobodnog vremena :)
 
Dva dana ne govorim sa njom, posvađali smo se na krv i nož, njenom krivicom a ona kaže mojom.
Malo pre me nazove i kaže mi: šta da radim sa tvojom majicom na kratke rukave (koja mi je ostala kod nje)
Ja joj kažem da je urami i obesi na zid.

Počela je da plače, rekla mi je da sam kamen, đubre, talog i da nemam osećaja. Zalupila mi je slušalicu.

Šta je to kod vas žena? Prvo povredite muškarca, pa očekujete da on bude blag prema vama. Kad vas nagrabusi, vi odmah plačete.

Jao kako si ti predivan forumaš početnik. Da imaš brke, penis i da si žensko odmah bih te vrbovala u svoju organizaciju... :super:
 
Nego, krstosexualke drage. Jel imate obichaj da kad prekinete vezu da spakujete sve stvari biv$eg i 'spalite' ih? Od chega zavisi da li ce te njegove stvari ostaviti kod sebe ili mu ih vratiti posle raskida?

stvari uredno spakovane..

``spaljene`` uspomene..slike, poruke..

sad mi zao..ali mi je tad bilo lakse..

da li cu nesto `spaliti` ili ne zavisi od inteziteta emocija i povredjenosti posle kraja.
 
Hajde lepo ti "Hladni sa srcem od kamena", uzmi slušalicu telefonskoga aparata u ruke, pozovi devojku i reci joj onu "strašnu stranu reč" - IZVINI. Samo požuri, imaš malo vremena pre nego se osvesti i shvati da u ovoj bari ima većih i boljih somova... (ne ljuti se zbog ove kvalifikacije "som", nije namenjeno tebi, to se samo tako kaže).
 
a ona... nasla razlog da ga pozove... i pogazila sebe... prva pruzila ruku... a sacekao je takav odgovor od nekoga kome je dala deo svog zivota... ma koliko to kratko bilo... deo onog najdragocenijeg sto ima... i nema veze ko je kriv... i nema veze ko je koga uvredio... al', eto... bitno je da se vidi ko je popustio tu... i da se likuje... al', dobro... svakom svoje... i svi na kraju shvatimo... nadam se...
 

Back
Top