Rec za podrsku spnzorusa

Teano-:
streetspirit:
Procitavsi gomilu frouma posvecenih sponzorusama jedno je jasno, velika vecina ih mrzi/nepodnosi/gademi se …..

Ali u svoj toj gomili nisam uspeo nigde da nadjem tacno objasnjenje ili definiciju bilo sta, sto bi konkretno reklo koga mi to mrzimo? Zasto?

Prvo sto sam primetio je da je za sve sponzor poistovecuje sa debelim mafijasem, odvranim smrdljivim matorcem kome vire dlake iz usiju I nosa, procelav je ali ima brdo para I besna kola…
Ja licno mislim da je sve to jedna velika glupost, kao prvo brdo para je dosta relativan pojam (to moze da bude I platao od 1500eura – 1(0 x n)). Znaci niko niada nije ni napravio predpostavku da medju sponzorima postoje I mladi uspesni biznismeni, top menedzeri, specijalisti, na krajni slucaj deca bogatih roditelja i.t.d.
Posto sponzoruse zovete sve sto dobro izgleda, dobro je obceno I nasminkano. Isto tako niko nije predpostavio da mozd ta devojka sve to sama zaradila.

Ako, ja izvodim svoju dvojku na pice ili veceru, ona je sponzorusa?
Ako, joj kupim nesto od odece I ona to obuce, ona je sponzorusa?
Ako, kod mene u porodici samo otac radi I izdrzava porodicu, moja majka je sponzorusa?
Ako, ja imam dobar auto I docem da pokupim devojku, ona je sponzorusa?

Zivimo u takvom drustvu gde uglavnom muskarac zaradju je vise, dakle logicno je da ima vise para I da trosi vise. I to sto neko u prodici/vezi donosi vise para, nemora da bude zig drugome.
To neznaci da ste sponzrusa, da ste glupi I neobrazovani I naravn neznaci da niste znimljivi svom decku/muzu.

Dakle jedino koga mogu da nazovem sponzoruse su devojke koje dobro izgledaju, drze do sebe, uglavnom inteligentne koje se krecu u visem drustvu , dobijaju od muskarca ono sto zele pice/veceru/odecu/nakit/pare i.t.d.
I odlaze nedajuci nista za uzvrat. (neljube se, ne jebu se i.t.d );
U njima ne vidim nista lose, ako im daju zasto da ne uzimaju…

Uglavnom iz postova sam stekao utisak da se na “sponzoruse” zale ljudi koji nisu zadovoljni sobom kao ni devojkom sa kojom su. I za sve su im krivi sponzori puni ko brod koji su im pokupili sve dobre ribe…
Prvo ne treba da brkas neke pojmove! Sponzor nije samo ovakav ili onakav, vec svakakav - mlad ili star, dobar frajer ili masni cikica, uglavnom je u prilici da plati, i to mlado i lepo, a za uzvrat dobija...zna se sta.
Dakle sponzorisanje je jedna vrsta prefinjenije (na nivou) prostitucije.
Samim tim i tip sponozruse nije devojka kojoj decko zaradjuje dobro, ili zena imucnog muza koje mogu da dobiju luksuzne stvari, sto je sasvim normalno i o.k., vec sponzorusa je devojka koja ne bira tipa niti trazi vezu, vec se provodi po gradu sa bilo kim ko je spreman da je izvede, kupi parfem, plati veceru, cipele, garederobu ili putovanje...pa dok traje, odnosno dok ne naidje sledeci.Pri tom, sto bolji frajer, veca lova i jaci auto, a pri tom da je on i `vidjenija` gradska faca (ili u svojoj sredini) tim bolje!
znas li uopste sta je sponzorusa? to je devojka kojoj tip olaca stan,kola,racune,klopu,sve e to je sponzorusa,a ne neka klinka koja se vozika u dobrim kolima.Sto ako me neko vozi u porseu i to vidi par ljudi koji me znaju ili neznaju kazu vidi sponzorusa,a mene vozi recimo neki drug ili prijatelj a mozda i burazer,a sta ako je neko stariji neki covac mozda mi je tata ili neki njegov prijatelj koji me je video na stanici pa povezao...pazi kako i kome sudis nisu svi materijalisti ako se voze u dobrim kolima.STVAR JE U LJUBOMORI NA DRUGE ON ILI ONA IMA JA NEMAM!
 
onakojojdeckonekupujepokl:
pa sad je savrsio faks, treba da dobije posao. Kao sto sam rekla, nije bitno koliko para ima, za malu paznju je dovoljno i sto dinara pobogu. Doduse, ja sam se navikla na to ali mislim da ne treba da se navikavam na to. Osim toga, mnogi momci koji studiraju ne mogu i da rade istovremeno pa ih uglavnom roditelji izdrzavaju. Mislim da moj decko dobija jako malo para od roditelja pa onda i ne pravim toliku frku oko toga (osim sto se zalim svima vama:-))))
Znate sta je crnjak? Ona moja drugarica koja dobija od tipa dior cipele i gucci tasne vara tog svog decka a on se ubija obasipajuci je skupim poklonima i firmiranom garderobom. Gde je tu pravda?:-)))))))
Znam, sad ce mi apotekarka reci da se stvarni zivot razlikuje od Trnoruzice:-)))))))))))

Ne znam sta ce Apotekarka da ti kaze ali ja ti kazem - penis bonus, pax in domus. Uvek bilo, uvek bice :wink: Sto naravno ne znaci da svaka zena nije po malo sponzorusa i da svaki muskarac pomalo uziva da bude sponzor.
 
Groucho Marx:
onakojojdeckonekupujepokl:
pa sad je savrsio faks, treba da dobije posao. Kao sto sam rekla, nije bitno koliko para ima, za malu paznju je dovoljno i sto dinara pobogu. Doduse, ja sam se navikla na to ali mislim da ne treba da se navikavam na to. Osim toga, mnogi momci koji studiraju ne mogu i da rade istovremeno pa ih uglavnom roditelji izdrzavaju. Mislim da moj decko dobija jako malo para od roditelja pa onda i ne pravim toliku frku oko toga (osim sto se zalim svima vama:-))))
Znate sta je crnjak? Ona moja drugarica koja dobija od tipa dior cipele i gucci tasne vara tog svog decka a on se ubija obasipajuci je skupim poklonima i firmiranom garderobom. Gde je tu pravda?:-)))))))
Znam, sad ce mi apotekarka reci da se stvarni zivot razlikuje od Trnoruzice:-)))))))))))

Ne znam sta ce Apotekarka da ti kaze ali ja ti kazem - penis bonus, pax in domus. Uvek bilo, uvek bice :wink: Sto naravno ne znaci da svaka zena nije po malo sponzorusa i da svaki muskarac pomalo uziva da bude sponzor.

E ovakve price mi se vise gade :roll: .Ne da svaka zena uziva pomalo da bude sponzorusa nego bi sve ribe crkle samo da imaju od decka isto sto i te "sponzoruse",nego umesto toga traze sa deckom po gradu kafic gde je pice 45 dinara i cekaju strpljivo svog dragog na trgu na -12C.A ti debili od frajera sto se loze na sve te sponzoruse i sto bi najvise od svega voleli da imaju avione i kamione i da mogu da je*u svaku koju pozele,oni su se nasli pametni da raspravljaju o tome da li su sponzoruse dobre ili lose.Daj odmorite malo ljudi,ko vas ovde pita uopste za misljenje,kao da mene ili bilo koju drugu ribu zanima sta ce reci gomila likova sa neta.Ako volis svog dragog bez kinte onda cuti i uzivaj.Tebe niko ne pljuje pa nemoj ni ti pljuvati po drugima.
Svako zivi svoj zivot kako misli da je najbolje.
Pozdrav svima :D
 
Lucija:
Groucho Marx:
onakojojdeckonekupujepokl:
pa sad je savrsio faks, treba da dobije posao. Kao sto sam rekla, nije bitno koliko para ima, za malu paznju je dovoljno i sto dinara pobogu. Doduse, ja sam se navikla na to ali mislim da ne treba da se navikavam na to. Osim toga, mnogi momci koji studiraju ne mogu i da rade istovremeno pa ih uglavnom roditelji izdrzavaju. Mislim da moj decko dobija jako malo para od roditelja pa onda i ne pravim toliku frku oko toga (osim sto se zalim svima vama:-))))
Znate sta je crnjak? Ona moja drugarica koja dobija od tipa dior cipele i gucci tasne vara tog svog decka a on se ubija obasipajuci je skupim poklonima i firmiranom garderobom. Gde je tu pravda?:-)))))))
Znam, sad ce mi apotekarka reci da se stvarni zivot razlikuje od Trnoruzice:-)))))))))))

Ne znam sta ce Apotekarka da ti kaze ali ja ti kazem - penis bonus, pax in domus. Uvek bilo, uvek bice :wink: Sto naravno ne znaci da svaka zena nije po malo sponzorusa i da svaki muskarac pomalo uziva da bude sponzor.

E ovakve price mi se vise gade :roll: .Ne da svaka zena uziva pomalo da bude sponzorusa nego bi sve ribe crkle samo da imaju od decka isto sto i te "sponzoruse",nego umesto toga traze sa deckom po gradu kafic gde je pice 45 dinara i cekaju strpljivo svog dragog na trgu na -12C.A ti debili od frajera sto se loze na sve te sponzoruse i sto bi najvise od svega voleli da imaju avione i kamione i da mogu da je*u svaku koju pozele,oni su se nasli pametni da raspravljaju o tome da li su sponzoruse dobre ili lose.Daj odmorite malo ljudi,ko vas ovde pita uopste za misljenje,kao da mene ili bilo koju drugu ribu zanima sta ce reci gomila likova sa neta.Ako volis svog dragog bez kinte onda cuti i uzivaj.Tebe niko ne pljuje pa nemoj ni ti pljuvati po drugima.
Svako zivi svoj zivot kako misli da je najbolje.
Pozdrav svima :D


Bojim se da me nisi razumela. Nisam ni rekao da avioni i kamioni yebu, naprotiv, rekao sam penis bonus, pax in domus. Cak je i onakojojdeckonekupujepokl rekla da njena drugarica vara tipa koji joj kupuje 'avione i kamione'. Prema tome, novac ne donosi srecu u vezi. A to da je svaka zena malko sponzorusa a svaki tip malo sponzor, to je prirodan poredak stvari, shvatices to pre ili kasnije.

Moram da dodam i ovo, da opet ne budem pogresno shvacen - ne mislim da to znaci da su devojke&zene zbog toga manje vredne, prosto je tako...
 
e nateraste mi suze na oci....
devojke su danas toliko bedne i jadne da ne mogu sebi priustiti ni pice, ni kola, ni garderobu....ma nista....pa nadju sebi taticu koji im sve to priusti...
sta je bre?? jeste invalidne??
bas me boli ona stvar da vam zavidim sto se kresete za voznju i parfeme....
 
anakin:
e nateraste mi suze na oci....
devojke su danas toliko bedne i jadne da ne mogu sebi priustiti ni pice, ni kola, ni garderobu....ma nista....pa nadju sebi taticu koji im sve to priusti...
sta je bre?? jeste invalidne??
bas me boli ona stvar da vam zavidim sto se kresete za voznju i parfeme....
Ako sam te dobro shvatio u Srbiji postoje 2 tipa devojaka (zena):
Sponzoruse: Koje se, kako ti rece, "kresu" da bi 'leba jele i obezbedile sve sto im je potrebno i da to cine na perverzan nacin.
i
Anakin (ti), jedna divna, samostalna, cedna, divna, uspesna, neodoljiva, moralna, najbolja.

Pa da li si svesna da si ovim uvredila sve ljude, kako zenskog tako i muskog pola, na ovim prostorima, a to nije lepo (da napomenem jer si ocigledno potpuno dezorijentisana).
Odakle ti ideja da stvari tako stoje, odakle ti pravo da ljudima prisivas takve epitete?
Pa zar smi svi mi ludi, nesposobni, nemoralni i nesposobni da tu nemoralnost prepoznamo.
Tvoj izuzetno negativan stav mi je tesko shvatiit i preporucujem da svoje frustracije lecis na neki drugi nacin, a ne na Forumu.
Uz duzno postovanje i izvinjenje ukoliko sam te necim uvredio.
-Che-
 
ne, Branko, ne znaci...

a sad ti objasni sta si ovim postom hteo da kazes...
slazes se da je sponzorisanje u redu? sve zene su sponzoruse? one koje nisu se foliraju?

PS. bas naprotiv (sto se tice vredjanja)...nejasno mi je kako neki smatraju da zene ne mogu same neke stvari sebi da priuste...
PPS. mislis li da su meni neke stvari pale sa neba ili sam se za njih potrudila??? ne pi.ckom nego i ostalim legitimnim delovima zenskog tela koje ti i tebi slicni zaboravljate! :twisted:
 
Ala radi cenzura, ko u vrijeme komunizma, moderni moderatoru (ne moram da imenujem, javit ce se on sam) razumijem da si izbrisao sve postove koji diskreditiraju tebe (onaj sa "otkrivanjem" lokacije ti je bio super argument, poen za tebe i administratora koji dozvoljava takav nivo :oops: ) ali ti si se izgleda zanio pa krenio u osvetnicku misiju, kao sto rekoh meni inat ne dozvoljava da me cenzuriraju likovi koji tripuju da su gazde nekog posh kafica a pri tom drze sank prcvarnice na zeljeznickoj stanici....bas je ljepo vidjeti kad netko voli svoj posao :wink:
 

Back
Top