RAZOTKRIVANJE TAJNI

vracar:
Ja mislim da svaki normalan muskarac hoce bas takvu!
Mnogo ste zahtevni danas,vi balkanski muskarci! I da lepo izgleda i da vam kuva!I da ima lep posao!
Ispravi me ako nisam u pravu.


Pa u principu normalno je da zena lepshe izgleda,
shto se tiche kuvanja moze a i nemora,
shto se tiche posla pozeljno jer u takvoj baksuz zemlji zivimo,
shto se tiche kreveta,u granicama normalne ali bez nastranoosti,
a po meni najbitinje ,bez preterane ljubomore...(u granicama)
 
Intenzitet ženskih čari nalazi se u muškarčevoj glavi i njenoj sposobnosti da to prepozna i manipuliše time. Capisci? Ne postoji obrazac, sve je individulano. Da se u jednom trenutku u istoj prostoriji nađu Pamela i ona mala kasirka iz Maxi marketa, ne bih ni pogledao Pamelu.
Zamilsi samo kako je onim jadnim nastranim derperima, njima ni jedna nije privlačna :D
 
Zex:
Intenzitet ženskih čari nalazi se u muškarčevoj glavi i njenoj sposobnosti da to prepozna i manipuliše time. Capisci? Ne postoji obrazac, sve je individulano. Da se u jednom trenutku u istoj prostoriji nađu Pamela i ona mala kasirka iz Maxi marketa, ne bih ni pogledao Pamelu.
Zamilsi samo kako je onim jadnim nastranim derperima, njima ni jedna nije privlačna :D

Zex trebao si malo ranije da se javljash...
 
vracar:
Ja mislim da svaki normalan muskarac hoce bas takvu!
Mnogo ste zahtevni danas,vi balkanski muskarci! I da lepo izgleda i da vam kuva!I da ima lep posao!
Ispravi me ako nisam u pravu.
Pa valjda ona zbog sebe same hoce da ima dobar posao... valjda kuva i zbog sebe... a njena stvar kako ce da izgleda... A kad misli da bilo sta da radi da je to robavanje muskarcu onda je opicena u mozak... i onda je samo treba oterati...
Te ti price mozda prodju na ZK ovde ne...
 
Petar_Pan:
Pa valjda ona zbog sebe same hoce da ima dobar posao... valjda kuva i zbog sebe... a njena stvar kako ce da izgleda... A kad misli da bilo sta da radi da je to robavanje muskarcu onda je opicena u mozak... i onda je samo treba oterati...
Te ti price mozda prodju na ZK ovde ne...
Sto se tice posla,tu se slazemo!
A sto se tice onoga o kuvanju i izgledu,da je vise takvih muskaraca gde bi nama zenama bio kraj!
Mozda ti nisi toliko zahtevan i to je super!
 

Back
Top