RAZOTKRIVANJE TAJNI

Psihologue:
@ LIVIJA

Dzaba me jurish ,ne volim mushkarce...
c008.gif
a108.gif
 
Haj'mo ispočetka. :-D
J a
n e
p o s e d u j e m
n i k a k v e
s k r i v e n e
m o ć i.
(pročitati polako i razmisliti 2x pre odgovaranja)
P.S. Poznajem sebe odlično, decenijama već... znam šta jesam a šta nisam, šta imam a šta ne. :arrow:
 
livija:


iju! jeres na forumu! pa ovde su (po psy) samo zene manipulatori......... :mrgreen:
Molim? Ja nisam manipulator. Mi, ljudi koji posedujemo tajne moci, ovo orudje koristimo izuzetno retko i nerado, buduci da smo svesni njegove snage. I kad ipak to cinimo, uvek je u svrsi pravednog cilja. Ti bi to trebalo da znas...
 
Julian_Duranona:
Molim? Ja nisam manipulator. Mi, ljudi koji posedujemo tajne moci, ovo orudje koristimo izuzetno retko i nerado, buduci da smo svesni njegove snage. I kad ipak to cinimo, uvek je u svrsi pravednog cilja. Ti bi to trebalo da znas...

ma, znam.... nego se malo foliram....... jbg... to je zato sto ja nemam nikakve super moci.... pa mi je krivo.... :cry:
 
Julian_Duranona:
Ne zelis da znas, veruj mi. Sladostrasce spoznaje, bilo bi protkano neopisivim patnjama zudnje, koje bi potom usledile. Zelim da te postedim toga, jer zasluzujes bolje. Duboko sam nesrecan zbog tereta koje prokletstvo ovog dara donosi...
:lol: :lol: :lol: Gle čoveka, ala me zavitlava.
Pa ne želim JA to da spoznajem, daleko bilo.
Nego samo da čujemo iz prve ruke, to jest mozga.
Zbog Psiha, Tvorca Teme o tajnim moćima. Da mu tema poživi.
A ti praviš zavrzlamu i uništavaš temu.

Ako o tajnim moćima ne može da se govori, kako da znamo da one postoje? Da ti verujemo na reč? :lol: :lol: :lol:

Ja tvrdim na ne postoje tajne moći muškaraca nad ženama i obratno.
 

Back
Top