Razlika u godinama

Od zena sam cula pricu da kad upadnu u klimaks one cesto hocu a i mogu ( ne boli ih vishe glava) sto recimo znaci da takvoj zeni najbolje prija mladji muskarac a cesto se i krase 40+ dame sa 25-o godishnjacima (vidjela ja svojim ocima) takodje sam cula pricu od istih zena da je njima dosadilo da kod starijih muskaraca 46+ nadgledaju situaciju hoceli se ponos dici ili ne kazhu -sta ima da cekam kad ce ovaj mladji dva puta odraditi dok se ovaj drugi od 46+ tek krene propinjati-


prema tome djevojke pamet u glavu ako je vama 20+ a njemu 40+ vi se samo umislite sta ce vam donijeti vrijeme a to je kako ove dame pricaju plac i tuga..

istina...
 
Najstariji dečko sa kojim sam bila, bio je stariji od mene 4 godine.Posle se sve uglavnom držalo na godinu -dve razlike... Ništa preko! Ali nije mi problem da dečko bude mlađi od mene godinu - dve. Poslednji dečko sa kojim sam provela 12 godina je mlađi 2 godine.
 
Od zena sam cula pricu da kad upadnu u klimaks one cesto hocu a i mogu ( ne boli ih vishe glava) sto recimo znaci da takvoj zeni najbolje prija mladji muskarac a cesto se i krase 40+ dame sa 25-o godishnjacima (vidjela ja svojim ocima) takodje sam cula pricu od istih zena da je njima dosadilo da kod starijih muskaraca 46+ nadgledaju situaciju hoceli se ponos dici ili ne kazhu -sta ima da cekam kad ce ovaj mladji dva puta odraditi dok se ovaj drugi od 46+ tek krene propinjati-


prema tome djevojke pamet u glavu ako je vama 20+ a njemu 40+ vi se samo umislite sta ce vam donijeti vrijeme a to je kako ove dame pricaju plac i tuga..

Kome se sa 25, pa sa 30 i 40 godina dizao bez problema, dizace mu se i sa 70 (ne daj Boze bolesti).
A kome je sa 25 trebala stimulacija (pa makar i samo perverzija), taj ce da kuburi i u 40, a kamoli sa vishe...

jao sto sam danas moodar...
 
Kome se sa 25, pa sa 30 i 40 godina dizao bez problema, dizace mu se i sa 70 (ne daj Boze bolesti).
A kome je sa 25 trebala stimulacija (pa makar i samo perverzija), taj ce da kuburi i u 40, a kamoli sa vishe...

jao sto sam danas moodar...
Mnogo si mudar :)
Ja sam cula skoro, ko rano pocne, rano i zavrsi.
U vezi sa jednim iskusnim tipom koji je rano poceo, pa mu sad obicne stvari nisu zanimljive...
Nije bas veselo na tom naprednom nivou :lol:
 
Poslednja izmena:
Od zena sam cula pricu da kad upadnu u klimaks one cesto hocu a i mogu ( ne boli ih vishe glava) sto recimo znaci da takvoj zeni najbolje prija mladji muskarac a cesto se i krase 40+ dame sa 25-o godishnjacima (vidjela ja svojim ocima) takodje sam cula pricu od istih zena da je njima dosadilo da kod starijih muskaraca 46+ nadgledaju situaciju hoceli se ponos dici ili ne kazhu -sta ima da cekam kad ce ovaj mladji dva puta odraditi dok se ovaj drugi od 46+ tek krene propinjati-


prema tome djevojke pamet u glavu ako je vama 20+ a njemu 40+ vi se samo umislite sta ce vam donijeti vrijeme a to je kako ove dame pricaju plac i tuga..

ja se ne jebbem, e to je plac i tuga :rotf:
 
najstariji od mene je bio 7 godina....khm,mislila da je mladji,nije dugo trajalo ...a,zavisi koliko imas godina,jer u mojim godinama(18),malo veca razlika se moze primjetiti,jer ja jos zelim da izlazim,da se provodim,a neko 10 god stariji npr zeli brak,vezivanje,ili VOZANJE :P ,tj ili zeli da s.ebe mladu djevojku jer ima veceg prethodnog iskustva sa djevojkama...Ali,razlika u godina nije toliko primjetna kad imas 30 i 40 godina npr :)
 

Back
Top