Razlicitost?

AdrenalineOverdose

Početnik
Poruka
37
Da pocnem... U drustvu nisam nesto previse popularan zato sto imam neki svoj fazon. Tipa, slusam totalno drugaciju muziku, nebitno koju, bitno da nisu domaci seljaci, oblacim se takodje drugacije od mnogih, ono vise reperski stil... Sad, zbog toga nemam bas mnogo drustva zato sto oni ne razumiju tu, to je problem. Treba li ja da kod kuce i s najboljim prijateljima budem ovakav kakav sam rekao, a uopste u drustvu da budem kao i svi ostali? Ili jednostavno samo da nastavim ovako i nadam se za najbolje?
 
Sve zavisi. Moj ortak slusa metal a poznaje brdo ljudi,svi ga gotive savim ok. Nije to toliko do muzike koliko do tebe. Obicno metalci znaju da budu grobovi,vukovi samotnjaci u odeljenju,skoli,al ne mora da znaci.
 
Brate ,mi smo slicni
fora
sto se tice tih interesa,totalno se odvajam od drustva,ali se uvek nekako prilagodim gledajuci da se ne menjam,sto znaci prihvatim tudja misljenja.

Imam vise drustva,pa se onda druzim sa razlicitim ljudima,i gledam da te razlicitosti ne uticu na drustvo ...
 
Svi ljudi su isti, svi imaju nesto sto vole, samo sto neki imaju hrabrost da pokazu sta vole, dok drugi ne.


@tema

Ima kod mene u gradu dosta repera i svi furaju taj stil...samo fora je sto je njih dosta pa cak i ako ih pola grada ne bi gotivilo oni ipak imaju to svoje drustvo, a drustvo im je super, secam se da su dolazili i poznati reperi da se druze tu sa njima tipa THC, marcelo i ostali...mada oni nemaju te tvoje probleme, koliko sam video svi se druze sa njima...naravno, ima onih koji bi im rado rekli "Sta mi glumis nekog crnju sa tim dugim panatalonicama i kofama na nogama" i sl. ali njih izgleda libo racku za to i zato ih verovatno ljudi najvise i gotive... :)
I da, nastupali su dosta puta u nekim kaficima, diskotekama po gradu pa, n znam, mozda to doprinosi necemu...

Ja sam totalno.. Van drustva... :D Svi su neka masa... Nisam izrod ( neko je to napisao ), ali eto... I briga me... Ljudi me vole takvu i briga me. :D

Van drustva si, ali te ljudi vole takvu...zanimljivo...
 
Da pocnem... U drustvu nisam nesto previse popularan zato sto imam neki svoj fazon. Tipa, slusam totalno drugaciju muziku, nebitno koju, bitno da nisu domaci seljaci, oblacim se takodje drugacije od mnogih, ono vise reperski stil... Sad, zbog toga nemam bas mnogo drustva zato sto oni ne razumiju tu, to je problem. Treba li ja da kod kuce i s najboljim prijateljima budem ovakav kakav sam rekao, a uopste u drustvu da budem kao i svi ostali? Ili jednostavno samo da nastavim ovako i nadam se za najbolje?

????????????????????????????????????????????
 
A da, da, ti samo sedis kuci i nista ne radis, ljudi ne vide kako se oblacis zato sto te uopste i ne vide, a misljenje ti ne znaju zato sto ga nikad nisu culi...na to mislis...razumem...lol
Da, da, tako nekako... Zivim na vazduhu, zadnjica mi je zalepljena za stolicu, noge pustile svoje korene.... Da, tako nekako...:ok: Odlican zakljucak.
 
Svi ljudi su isti, svi imaju nesto sto vole, samo sto neki imaju hrabrost da pokazu sta vole, dok drugi ne.


@tema

Ima kod mene u gradu dosta repera i svi furaju taj stil...samo fora je sto je njih dosta pa cak i ako ih pola grada ne bi gotivilo oni ipak imaju to svoje drustvo, a drustvo im je super, secam se da su dolazili i poznati reperi da se druze tu sa njima tipa THC, marcelo i ostali...mada oni nemaju te tvoje probleme, koliko sam video svi se druze sa njima...naravno, ima onih koji bi im rado rekli "Sta mi glumis nekog crnju sa tim dugim panatalonicama i kofama na nogama" i sl. ali njih izgleda libo racku za to i zato ih verovatno ljudi najvise i gotive... :)
I da, nastupali su dosta puta u nekim kaficima, diskotekama po gradu pa, n znam, mozda to doprinosi necemu...



Van drustva si, ali te ljudi vole takvu...zanimljivo...

sniki od kad si postao tako glup??
 
@Abell <3

Mada ne znam sto mi kazes da sam glup (i to tek sad :O), samo sam rekao za stanje u mom gradu... :cry:

A evo nesto sto bi verovatno svi smatrali veoma mudrom recenicom..."AdrenalineOverdose (smanji nick) ostani svoj cak i kada te svi budu mrzeli i gadjali pokvarenim jajima na oko. :rida: :super: :ok: :cmok: :heart:"
 
hahaha ju vidi to mi stoji od juce...zato sto su me svi ispalili na prirodnim naukama i niko mi nije pomogao oko hemije.. i onda sam dosla ovde i umesto vi da mi pomognete jos sam morala da objasnjavam jer ste znali jos manje od mene... i tako...treba mi do utorka, posto u utorak imam opet cas...xD
 

Back
Top