Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oфанзива на Харков је сигурно блеф. Мислим да се неће залетати на град док не заузму Купјанск, Красни Лиман и Изјум. Тек тад могу мирно да крену на Харков.
MIslim da nije blef, koliko citam cilj je da se zauzme odredjena teritorija severno od Harkova i da se ukopaju, da bi bila puna ofanziva na Harkov treba i sa juga i istoka tj. Kupjansk Liman Izjum, onda je Harkov skoro u okruzenju, tako su Rusi dosad radili, pogotovu sto je Harkov milionski grad koji je dobro utvrdjen, bice to strasno stradanje ako dodje do borbe za Harkov.
 
MIslim da nije blef, koliko citam cilj je da se zauzme odredjena teritorija severno od Harkova i da se ukopaju, da bi bila puna ofanziva na Harkov treba i sa juga i istoka tj. Kupjansk Liman Izjum, onda je Harkov skoro u okruzenju, tako su Rusi dosad radili, pogotovu sto je Harkov milionski grad koji je dobro utvrdjen, bice to strasno stradanje ako dodje do borbe za Harkov.
A zašto ga Rus želi okupirati?
 
MIslim da nije blef, koliko citam cilj je da se zauzme odredjena teritorija severno od Harkova i da se ukopaju, da bi bila puna ofanziva na Harkov treba i sa juga i istoka tj. Kupjansk Liman Izjum, onda je Harkov skoro u okruzenju, tako su Rusi dosad radili, pogotovu sto je Harkov milionski grad koji je dobro utvrdjen, bice to strasno stradanje ako dodje do borbe za Harkov.

Много се шпекулише о циљевима отварања овог фронта. Пример:


GNPXCmFXgAABT1v



Према овом, купјанско-изјумски правац.

We shall see.
 
🇷🇺🇺🇦🏴💥🚀 Снимак ноћне работе руских „Градова“ који ударају на положаје Оружаних снага Украјине у Харковско области

„Град“ пакети летели су данас цео дан на положаје Оружаних снага Украјине у пограничним областима Харковске области. Тешка ватра из РСЗО-а на непријатеља, који из очаја због катастрофалне ситуације на фронту наставља да покушава да нападне мирни Белгород, изводи се и ноћу.

Док руске трупе користе Градове за покривање положаја Оружаних снага Украјине, одакле би могле да нападну наше погранично подручје, у Белгороду и региону људи почињу да излазе из скровишта и проналазе последице на терену. Украјинци су ракетним ударом уништили продавницу поврћа у Дубову. Такође, у Таврову су пали фрагменти једне од граната, оштећено је неколико стамбених зграда. За сада нема званичних информација о жртвама и последицама.


❗🚀🇷🇺🇺🇦🏴 Саопштавају о лансирању КАБ-ова у правцу Волчанска, Харковска област

💥 И опет УМПК по Липцима.
(.https://twitter.com/Alisa_Vasilisa_/status/1789058963054444937 - 12:24 АM · May 11, 2024)
 
Како глупо изгубише све ово 2022. Сад ће им на јаде њио'ве изићи док све ово поврате !! Испали су глупи ко Срби кроз цео 20. и 21. век !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top