Rat u Ukrajini (12)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    115
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde budi realan.
1. NATO nije kompletan ucestvovao u bombardovanju.
2. VJ je porazena potpisanim kumanovskim sporazumom.
3. To sto ti ne zaboravljas, isto tako i nama neko nesto ne zaboravlja. A ti se vrati kroz istoriju pa ces itekako naci razloge za odbijanje Siptara da zive pod upravom Beograda
4. Za vas cestite Srbe mogu da kazem da previse uzimas sebi za pravo da sebe nazivas cestitim a neistomisljenike etiketiras kao "ne-cestiti".
5. Mani se propagande, ne prolazi!
Ukratko:
1. Jedino je Grčka odbila da učestvuje u agresiji `99. ali su indirektno učestvovale sve okolne države dajući svoj vazdušni prostor
2. VJ NIJE poražena jer poražena vojska potpisuje kapitulaciju i BEZ ORUŽJA napušta bojište
3. Ko pita, recimo, Kurde hoće li ili neće da žive u Turskoj? A ima ih daleko više od šiptara! Takvih primera ima na pretek, ali ovog sam se prvo setio!
4. Žao mi je što si se sam prepoznao
5. Da propaganda ne prolazi ne bi se toliko vas, iz petnih žila trudilo da nam prikazuje snimke s ratišta... i to isključivo samo s jedne strane. Ako to nije propaganda ili je ona uzaludna, onda mi kaži zašto se to radi?
 
Dakle Ruski aduti su: " Dok Bajden ode s vlasti" "Kad dodje zima u Evropu" "Kad gas Njemacka ostane bez gasa" "Kad Ukrajinci ne budu imali vode i struje".
Da samo sami sebe slušate i adute koji koristite mogli bi shvatiti kako stvari stoje. Ucjena energentima i nadanje politickoj smjeni na drugom kraju svijeta= ruska šansa u Ukrajini. Ako vam ovo nije jasan znak da je Rusija obični tigar od papira u konvencionalnom ratovanju, onda nista nece biti. Toliko godina ispiranja mozga od raznih kvazi vojnih analiticara su valjda ucinile svoje
Radi se o ukidanju unipolarnog sveta i stvaranju drugih centara. Zašto bi samo Fašington bio centar?
Uostalom vaš svet niko neće dirati, moći ćete i dalje da skakućete sa kengurima na šupku sveta. 85% sveta ne želi da se igra sa vama, a u vaših 15% ima dosta onih koji su tu protiv svoje volje.
 
🇵🇱
🇩🇪
⚡
The lower house of the Polish Parliament (Sejm) overwhelmingly adopted a resolution demanding reparations from Germany for the damage caused by World War II

:lol:
 
Upravo tako! Otkad tebe zanima Makedonija?
hahahha sire se i mastaju pripajanje albaniji jer su ugnjetavani..stvarno smesno.dobro se zna da su oni ti koji su ugnjetavali tamo gde su vecina i da se finansiraju parama od droge.i na njihovu stranu ti stajes.ne znam kako te nije sramota.o kakvoj istoriji ti pricas da su albanci zrtve..zanima me i makedonija i crna gora jer vidim da ti militantni kamenjari imaju ogromnu zelju za osvajanjem
 
Ovako se ratuje: Brana od 205 metara dužine probijena, ističe oko 70 miliona kubnih metara vode:

https://t.me/intelslava/37060

The Karachunovskaya dam is 205 meters long and belongs to the 1st class of capital. Every spring it is strengthened by carrying out repair work, but despite this, the dam is swollen and corroded by time almost along its entire length.

Scientists say that in the event of a dam break, almost 300 million tons of water will pour into the city, flooding 70 km². The Central City area can be flooded above the third floor.

Tonight, the Russian Aerospace Forces launched a missile attack on the Karachunovskaya dam, after which the water level in the Ingulets River, downstream, began to rise.
 
Ovako se ratuje: Brana od 205 metara dužine probijena, ističe oko 70 miliona kubnih metara vode:

https://t.me/intelslava/37060

The Karachunovskaya dam is 205 meters long and belongs to the 1st class of capital. Every spring it is strengthened by carrying out repair work, but despite this, the dam is swollen and corroded by time almost along its entire length.

Scientists say that in the event of a dam break, almost 300 million tons of water will pour into the city, flooding 70 km². The Central City area can be flooded above the third floor.

Tonight, the Russian Aerospace Forces launched a missile attack on the Karachunovskaya dam, after which the water level in the Ingulets River, downstream, began to rise.
super stigla im voda
 

Saksahan​

The Saksahan is a river in Ukraine, in the southeastern part of the Dnieper Upland. It is a left tributary of the Inhulets (Dnieper basin), joining the Inhulets in the city of Kryvyi Rih.
The name is derived, according to some sources, from the Turkic word Saxagan (magpie).
The source of the river, in the modern territorial division, located by the village of Malooleksandrivka, Verkhnodniprovsk Raion, situated at an altitude of 140 meters above sea level. The river (river basin) is 144 km long (according to other sources, it has a total length of 130 kilometers). The width of the river bed is an average of 5–15 meters, plёsah places expands to 20–40 (29 to 40) meters (watershed line - 250 km).

:think:

Ovo može da bude sledeća meta. Ako sruše branu na reci Saksahan Krivi rog će biti odsečen i sa severa, a verovatno i potopljen.
 
Regrutacija robijasa u ruskom zatvoru.

Moze li neko od rusofila da prevede?
Није ова багра за спољашњи, већ унутрашњи рат...

Боје се побуне Чивути КГБ... робијаше и Чечене ће да искористе као прву зону одбране ако народ или средњи слој покушају Путку ''нешто''
 
Ovako se ratuje: Brana od 205 metara dužine probijena, ističe oko 70 miliona kubnih metara vode:

https://t.me/intelslava/37060

The Karachunovskaya dam is 205 meters long and belongs to the 1st class of capital. Every spring it is strengthened by carrying out repair work, but despite this, the dam is swollen and corroded by time almost along its entire length.

Scientists say that in the event of a dam break, almost 300 million tons of water will pour into the city, flooding 70 km². The Central City area can be flooded above the third floor.

Tonight, the Russian Aerospace Forces launched a missile attack on the Karachunovskaya dam, after which the water level in the Ingulets River, downstream, began to rise.
Ne mogu da garantujem, ali mi se čini da brana nije srušena. Samo neki prelivni sistem koji je Ukrima služio da gotovo presuše reku radi lakšeg prelaska.
 
Varaš se. Postoji uvjetna i bezuvjetna kapitulacija. Srbija je potpisala uvjetnu kapitulaciju, ali činjenica je da je kapitulirala. Vojno i politički.
Капитулација (лат. capitulum — „мала глава или одјељење”; лат. capitulare — „лијечење под условима”) споразум је током рата за предају непријатељској оружаној сили одређеног органа трупа, града или територије.

То је обичан ратни инцидент, па стога нису потребна претходна упутства власти оружане силе којој се врши предаја пре коначног одређивања услова капитулације.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Дакле, коме се и када предала било Војска Југославије, било нека њена оружана формација?
 
„Дотакнута је и тема злочиначких активности украјинских неонацистичких формација које прибегавају методама терора против противника и критичара кијевског режима. С тим у вези, Владимир Путин је подсетио генералног секретара на подло и свирепо убиство Дарије. Дугина. Антонио Гутереш је осудио овај злочин, истичући да не постоје изговори за овакав акт тероризма."
http://kremlin.ru/events/president/news/69351
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top