Rat u Ukrajini (12)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    115
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ршпи
U svicarskoj kazu u stvari njihova poslovica " samo jedna pahuljica moze pokrenuti Lavinu "
:think:
А овде их је већ 18.

Не стварно, људи који мисле да једна корумпирана, неорганизована и мафијашка држава попут Русије може победити у освајачком рату против бројније и боље мотивисане војске која има подршку целог Западног света су ми стварно несхватљиви. Да ли они стварно живе у блаженом незнању или се праве луди?
 
Russian and Ukrainian teachers who taught the Russian program were captured in the Kharkiv region. They face up to 15 years in prison - Deputy Prime Minister of Ukraine

I. Vereshchuk said that Russian citizens who came on a business trip fell under the article “Violation of the laws and customs of war” (up to 12 years), and Ukrainian citizens who agreed to teach according to the standards of the Russian Federation will be convicted of collaborationism (up to 15 years). Vereshchuk argues that Russian teachers will not be treated as prisoners for the exchange.

@Masno

Колатерал...
 
sve je ovo tragedija koja će trajati godinama...ukrajina će kroz pet godina biti vraćena u kameno doba i na kraju priče nitko je neće htjeti uzeti čitavu na skrb...zapad je u strahu...sve poteze putina nisu u stanju predvidjeti jer sve vide kroz vlastite oci....stvari će biti puno jasnije početkom sljedeće godine...
 
Bez brige, Ukri nemaju ni teoretske šanse da pobede.
Ja znam šta sam pisao biće zanimljivo kada prodje ovaj belaj ako ikada prodje da sumiramo utiske.:D
Bojim se da će Rusi unakazati Ukrajinu na kraju daleko grdje i gore nego sam očekivao iskreno.Sve moje crne slutnje se polako bude.Ova zima će biti strava i užas za Ukrajinu ali i šire.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top