Rasud :), sud... samo raspolozeni :)!

Neće postati sadašnja jer sam davno prestao da se vraćam bivšim devojkama.
Samo sam mišljenja da nema potrebe piti kafu sa bivšim/bivšom ako si u srećnoj i stabilnoj vezi.:rtfm:

Ne mogu da budem prijatelj sa nekim s kim sam imao seksualne odnose, jer će se nekad sigurno potegnuti i to pitanje a ja to ne želim.
Takođe ne želim da objašnjavam ko mi je to, odakle je poznajem. Šta je bilo bilo je, jer da je valjalo trajalo bi.

razliciti su razlozi zbog kojih se veze prekidaju..
neko sa kime sam bila u intimnoj vezi koja je prekinuta, nece da uzdrma stabilnost veze u kojoj sam..
a kvalitetne ljude iz svog zivota ne zelim da brisem, samo zato sto nam emocije vise nisu takve da bi u intimno-emotivnoj vezi ostali..
a zapitala bih se i koliko je stabilna veza u kojoj sam, ukoliko aktuelnom partneru ne mogu da kazem da sam tog dana sa ex popila kafu..
 
razliciti su razlozi zbog kojih se veze prekidaju..
neko sa kime sam bila u intimnoj vezi koja je prekinuta, nece da uzdrma stabilnost veze u kojoj sam..
a kvalitetne ljude iz svog zivota ne zelim da brisem, samo zato sto nam emocije vise nisu takve da bi u intimno-emotivnoj vezi ostali..
a zapitala bih se i koliko je stabilna veza u kojoj sam, ukoliko aktuelnom partneru ne mogu da kazem da sam tog dana sa ex popila kafu..

:ok:
Upravo tako, od reci do reci.
 
Neće postati sadašnja jer sam davno prestao da se vraćam bivšim devojkama.
Samo sam mišljenja da nema potrebe piti kafu sa bivšim/bivšom ako si u srećnoj i stabilnoj vezi.:rtfm:

Ne mogu da budem prijatelj sa nekim s kim sam imao seksualne odnose, jer će se nekad sigurno potegnuti i to pitanje a ja to ne želim.
Takođe ne želim da objašnjavam ko mi je to, odakle je poznajem. Šta je bilo bilo je, jer da je valjalo trajalo bi.

:dontunderstand: Какво ,,питање сексуалних односа'' ће се потегнути?
И какве то везе има?
Са бившима се може причати и о вези кјоју смо некад имали, па и о сексуалним односима кје смо некад имали, ништа страшно!
Можеш мислити!
,,Да је ваљало, трајало би''. :confused:
Није истина. Ваљало је док је трајало, после не значи да није ваљало, само да није даље било вредно трајања.
 
oprosti sto smo ti pokvarili maglicasti, tajnoviti , misteriozni zanos

ovako se udara parastos nechem shto je nekad bilo lepo, bash ovakvim agonalnim produzecima i shestercima

zasto je najteze ljudskom bicu pustiti neshto ili nekog da ode...zauvjek...

Ja mislim da zahebes obojicu i odes na tu kafu sa nekim trecim likom... bices rasterecenija i prosto ce ti kliziti niz grlo...

Ja bih da jedem krmenadlu, ali necu da uvredim pile u zamrzivacu...? Da li da pojedem i jedno i drugo, ili da ostanem gladna, ili mozda da porucim pizzu...? I ne rasudjujte o mojim kilogramima...:)

I možete da zaključate temu...sve je rečeno...
 
Колико је стабилна веза коју може да пољуља безазлена кафа са неким ко нам ништа не значи у емотивном смислу?:think:

Ne bojim se da će bezazlena kafa biti pretnja stabilnoj vezi. Ako je veza stabilna neće je ništa narušiti. Samo naglašavam da je nepotrebno ići na kafu sa nekim sa kim si bio/bila u vezi. Meni je to apsurd.
 
razliciti su razlozi zbog kojih se veze prekidaju..
neko sa kime sam bila u intimnoj vezi koja je prekinuta, nece da uzdrma stabilnost veze u kojoj sam..
a kvalitetne ljude iz svog zivota ne zelim da brisem, samo zato sto nam emocije vise nisu takve da bi u intimno-emotivnoj vezi ostali..
a zapitala bih se i koliko je stabilna veza u kojoj sam, ukoliko aktuelnom partneru ne mogu da kazem da sam tog dana sa ex popila kafu..

A što bi to radila?
Ja bih se, da sam na mestu tvog dečka, zapitao da li je sve u redu u vezi čim ideš na kafu sa bivšim.
 
:dontunderstand: Какво ,,питање сексуалних односа'' ће се потегнути?
И какве то везе има?
Са бившима се може причати и о вези кјоју смо некад имали, па и о сексуалним односима кје смо некад имали, ништа страшно!
Можеш мислити!
,,Да је ваљало, трајало би''. :confused:
Није истина. Ваљало је док је трајало, после не значи да није ваљало, само да није даље било вредно трајања.

Da je valjalo trajalo bi, lepo sam rekao.
Ja to tumačim na taj način ti na način kako tebi odgovara i oboje smo u pravu, zar ne?
 
Ne bojim se da će bezazlena kafa biti pretnja stabilnoj vezi. Ako je veza stabilna neće je ništa narušiti. Samo naglašavam da je nepotrebno ići na kafu sa nekim sa kim si bio/bila u vezi. Meni je to apsurd.

Поштујем твој став и твој начин функционисања :), али сам знатижељна, па ме копка зашто је апсурд ићи на кафу са неким с ким си био у вези, а сада сте у добрим пријатељским односима? :think:

Шта је то лоше што може да проистекне из пијења кафе са том особом? Какве негативне последице и по кога то може да има? :confused:
 
Поштујем твој став и твој начин функционисања :), али сам знатижељна, па ме копка зашто је апсурд ићи на кафу са неким с ким си био у вези, а сада сте у добрим пријатељским односима? :think:

Шта је то лоше што може да проистекне из пијења кафе са том особом? Какве негативне последице и по кога то може да има? :confused:

Ja nisam i ne trudim se da budem u prijateljskim odnosima sa bivšim devojkama i odatle takav moj stav.

Zar sumnja nije dovoljno negativna? Znam da bih ja sumnjao.
 
:eek:

ja sam svom ex pre neki dan napravila proju zato sto me zamolio..
jel moj sadasnji u opasnosti da bude prevaren?
dal` da se zabrine?:think:

Ja to nisam u mogućnosti da znam.
Da moja žena treba da sprema nešto svom bivšem ja bih se bunio. Meni je to neshvatljivo.
Da se razumemo, nemam ništa protiv toga da se vi družite sa bivšima ali bi mi smetalo da moja žena/devojka praktikuje tako nešto.
 
Ja to nisam u mogućnosti da znam.
Da moja žena treba da sprema nešto svom bivšem ja bih se bunio. Meni je to neshvatljivo.
Da se razumemo, nemam ništa protiv toga da se vi družite sa bivšima ali bi mi smetalo da moja žena/devojka praktikuje tako nešto.

a sta bi rekao ako ti kazem da smo pre tri godine moj partner i ja pomogli mom ex da organizuje svetsko prvenstvo u bgdu?:think:
 
a sta bi rekao ako ti kazem da smo pre tri godine moj partner i ja pomogli mom ex da organizuje svetsko prvenstvo u bgdu?:think:
Ја стално маштам о једном космополити који ће бити у таквом фазону...да може да се дружи са мојим бившим љубавима...ја сам са свим бившим остала у добрим односима, са свима (већином) се чујем, кад-кад попијем кафу, испричамо се на тему свега и свачега...а вечито натрчавам на неке Балканце који БИВШЕ доживљавају као претњу.

Мада, кад мало размислим, постоје оне ситуације кад се људи супер привлаче, а идеолошки јако различити...е, у таквом односу, тј. са таквом бившом љубави се никад не зна.:mrgreen:
 
Ја стално маштам о једном космополити који ће бити у таквом фазону...да може да се дружи са мојим бившим љубавима...ја сам са свим бившим остала у добрим односима, са свима (већином) се чујем, кад-кад попијем кафу, испричамо се на тему свега и свачега...а вечито натрчавам на неке Балканце који БИВШЕ доживљавају као претњу.

Мада, кад мало размислим, постоје оне ситуације кад се људи супер привлаче, а идеолошки јако различити...е, у таквом односу, тј. са таквом бившом љубави се никад не зна.:mrgreen:

Imam potrebu da ovaj post citiram, zbog onog boldovanog. :cool:
 
Ja nisam i ne trudim se da budem u prijateljskim odnosima sa bivšim devojkama i odatle takav moj stav.

Zar sumnja nije dovoljno negativna? Znam da bih ja sumnjao.

Сумњао у шта?
Да ће твоја жена да се смува са бившим?:roll:
Али, зашто је тај неки бивши опаснији за њу (за вашу везу) од било којег будућег?
Мислим - АПСОЛУТНО СВАКИ мушкарац на свету може постати њен будући , зар не? :mrgreen: Што се ти плашиш само бивших?:roll:
Што је кафа са бившим опаснија него кафа са комшијом, колегом, њеним другаром из школе, водоинсталатером који поправља бојлер док ти ниси ту.....???
...Или можда сумњаш сваки пут када се она нађе у друштву било ког мушкарца? :confused: Колико је стабилна и на каквим основама таква веза у којој немаш толико поверења у жену? :sad2:

Не питам те...питам се. Не мораш да одговориш, али размисли. ;)
 
Poslednja izmena:
Ja to nisam u mogućnosti da znam.
Da moja žena treba da sprema nešto svom bivšem ja bih se bunio. Meni je to neshvatljivo.
Da se razumemo, nemam ništa protiv toga da se vi družite sa bivšima ali bi mi smetalo da moja žena/devojka praktikuje tako nešto.

Ја могу да прихватим твој став, али га не разумем.

Мој бивши има жену која је хистерично цепала књиге које сам му ја поклонила док смо се забављали. :sad2:
И која не би поднела да се он види са мном.
И шта се дешава? Нас двоје попијемо кафу негде, мој муж зна са ким сам и где, а његова жена не сме да зна да се он нашао са мном, јер би му то растурило брак. :eek:
И кад се сусретнемо, он мени прича о жени са којом је у тајној вези.
Али, његовој жени не смета да се он види са њом, јер зна да се знају још из школе. :confused:
Само са мном не сме да се нађе. Ко је ту блесав? :eek:
 

Back
Top