RANJENA VENERA

Za pilice glasam i ja!!!
Salim se ali je istina to sto si napisala, skoro sve ako gledamo bez natala... Meni je saturn u 7, u Ovnu, vladar 7 mars u blizancima u 9 , prvi muz 5 god stariji, drugi muz 8 godina mladji..do njega su sve bili stariji partneri izmedju 5-11 godina.. Pozdrav

Da postavis ti malo svoju umesto Viktorove slike.....muz 8.god. mladji...mora da si opasna:lol::lol::lol::lol:
Moj je mladji samo 2,5god.......smrc,smrs,....saim se ja sam se uvek palila na starije ali eto....
 
eto, trebalo je da prodje neko vreme (i verovatno neka karmicka-saturnovska dugovanja da se plate;-)), ali si na kraju zakljucila da su mladji tipovi bolji za tebe...ali vremenska razlika mora, pa mora da se ispolji :)

ja sam isto mahom imala starije tipove, par puta cak i dooooosta starije, hehe, al sam zakljucila da meni odgovara najvise razlika oko 5 godina ( gde sam ja mladja), naaaaajvise 7 godina


Bas tako
 
Da postavis ti malo svoju umesto Viktorove slike.....muz 8.god. mladji...mora da si opasna:lol::lol::lol::lol:
Moj je mladji samo 2,5god.......smrc,smrs,....saim se ja sam se uvek palila na starije ali eto....

Pa ne mogu..Vidi kako je lud i sasav,sav je sladak..
Inace, imam osobinu da ne volim da se slikam i nemam svoje slike i strasno je koliko ne volim da se slikam, zato je Vik genije, namestao se vec od 2 meseca...
Opasna...nekad bila, bas sam fina..
A sve ostalo...takav mi horoskop...piletina....jedva me ubedio...
 
Moja vlada 5. kucom, tu se i nalazi u skorpiji u konjukciji sa plutonom i saturnom. Sta to znaci? A mislim da sam negde procitala za konjukciju sa saturnom da daje vernost, razne komplexe i da takva v. nije senzualna, a za pluton sve suprotno(osim vernosti);nadam se da to nije apsolutno i samo tako
 
Ma, majke mi, jedva me ubedio, znas kad sam videla sve unapred i kad sam videla da to MORA tolika razlika, i da mu sve planete skakucu po mojima i da je to to...strasno, nisam htela da to prihvatim.. mmladje..sstrasssno... No, trebalo mu 2 godine da me ubedi...neka neka..
 
Imam i upravo mi isti tranzitira kroz 7. polje ... zato i govorim :lol:
Šala, naravno. Neki "Saturn" mi ne gine, kako god. :-D

Pa da ti prizovemo samo onog ko bi ti bas bio odgovarajuci...sta fali, nema veze je li gore ili dole...mislim u plusu godine ili minusu, samo da valja... nego je Saturn u Devici, kvadrat strelcu i ribici...hmmm
 
...ne, ne, provereno, veza zapocheta u momentu kad ti neptun prelazi preko venere ili je u aspektu sa njom (malo slabije deluje), uvek zapochinje fascinantno, mozhe da traje godinama, i zavrshava se burno, kao kad se probudish iz lepog sna, a on se josh nije zavrshio....
 
...ne, ne, provereno, veza zapocheta u momentu kad ti neptun prelazi preko venere ili je u aspektu sa njom (malo slabije deluje), uvek zapochinje fascinantno, mozhe da traje godinama, i zavrshava se burno, kao kad se probudish iz lepog sna, a on se josh nije zavrshio....
Kapiram, neka si romantična dušica.;) :D ( naravno, ne mislim ništa loše)
E sad, kako će veza početi, to može da opiše kontakt Ve i Ne, ali i da opiše ili unapred obezbedi kraj, tu se ne mogu složiti.
Pre svega, iz razloga što je Neptun viša oktava Venere. Dakle, to će naglasiti da će veza biti romantična, da ćeš biti ''slepo'' zaljubljena, da će ti biti super, ali ne i kraj. To govori o početku romantične ljubavi.
Znači, pre svega da li jedno drugom ispunjavaju kriterijume po karti, pa sinastrija, pa predikcije ( solar, lunar, direkcije, progresije, dejvison, horoskop odnosa...)- e to će reći, da li će ili neće doći kraj.;)
 
Pa ne mogu..Vidi kako je lud i sasav,sav je sladak..
Inace, imam osobinu da ne volim da se slikam i nemam svoje slike i strasno je koliko ne volim da se slikam, zato je Vik genije, namestao se vec od 2 meseca...
Opasna...nekad bila, bas sam fina..
A sve ostalo...takav mi horoskop...piletina....jedva me ubedio...
A jeste vala kao secer!! :D Kako ga samo ''opravi'' ovako slatkog?? Mali sarmer, ala ce taj da slama srca... :D ;)
 

Back
Top