Radovan u Hagu!

Живео Др Радован Караџић. Знам ја да Вас боли што је он жив, али то је Ваш проблем.
Живео Др Радован Караџић.

Glupi decace, ja se radujem sto je ziv. Zivot mene raduje, a ne smrt. Ali ne davim druge. Idi istetoviraj ga na ramenu i ne davi ovde vise, dosadan si i kontra-produktivan.
 
j3bo ga on, pa ni u Opštinskom sudu u Babušnici ne možeš tek tako da priložiš podnesak
to ga naučio advokat Sveta 2-3 vinjaka Vujačić, ovde se brani sam, dobro, bolje bez Svete 2-3 vinjaka, ali mogao je naći nekog valjanog advokata
 
apsolutno, njemu treba advokat i bila bi greska da se brani sam..

neozbiljno bi bilo od njega da na rs navuce dodatne probleme samo zato sto
on zeli ici stopama milosevica i seselja..

I Milosevic i Seselj su pravnici.....Dobro nisu advokati, ali imaju bar neko znanje iz tih oblasti, Seselj pogotovu...
Karadzic bi trebao da uzme dobre advokate
 
Морам мало да нервирам оне који би се радовали да није жив..То су исти они, као и "Бошњаци" који чак и нашег Патријарха назваше монструмом и зликовцем.
 
Морам мало да нервирам оне који би се радовали да није жив..То су исти они, као и "Бошњаци" који чак и нашег Патријарха назваше монструмом и зликовцем.

U patrijarha ne dirajte, on je poslednje casno sto je ostalo od nase crkve. Posle njega, tesko nasim vernicima. On nije podrzao Radovana, niti bilo kog zlikovca.

Radovanu ce, jkoliko se cini po prvim utiscima, biti potrebna pomoc. I medicinska, i pravna i od Boga... Malo je puko, ispuvao se, senka od svoje qur.cevitosti nekadasnje.
 
Ja koliko vidim, AKO postoji bilo kakav papir(mozda cak i on nije potreban) kojim ce Karadzic dokazati sporazum sa Holbrukom, to ce automatski dovesti do najmanje cetvorogodisnjeg bana Obame, Holbruka i ostalih demokrata sa politicke scene SAD.....
 
Убиће га као и Милошевића.. Зна Радован многе ствари...

Jedini nacin da ga ubiju, posto je vec u sudnici rekao da je apsolutno zdrav, je da neki "muslimanski" patriota "osveti" zrtve.....A da kao slucajno Karadzic bude na "dohvat ruke".....
Nije nemoguce.
Amerikanci su se tako vec resili Osvalda.
 
Ne deluje mi nesto samouvereno kao sto je Sloba bio... Sloba se zaebajo do yaya i milina je bilo gledati... kada se nama crvima obraćao jednom godsnje dok je bio el diktatore :roll:
 

Prilozi

  • www.reuters.com.jpg
    www.reuters.com.jpg
    22,6 KB · Pregleda: 2

Back
Top