РАДНИЦИ СВИХ ЗЕМАЉА СЕ УДРУЖУЈУ

Пре 15-так година прочитао сам негде пророчанство о идеологијама ѕападног капитализма и источног социјалистичког (комунистичког). Каже се да ће бити масовних радничких немира, спорадичних ратова а онда:Састаће се Исток и Запад на Уралу (незнам зашто баш на Уралу) и поново ће прочитати Марксов Капитал. Ово је само пророчанство па мпже бити и не мора.
А Супермодератору: није ово једина тема која ,,скрајне`` ту и тамо са теме па нико од модератора не скаче и опмиње. Не умишљајте да у руци имате бич и њиме показујете пут.Ако то буде превасходни задатак Модератора, угасиће се Форум. Пустите људе да кажу (пристојно) шта им у души чучи.
ПС. Ово је требало на ПП али ,одлучио сам, да буде јавно у циљу да се: што мање изриче опомена, бришу текстови, показују катанци,...
To je i meni cilj, kao i celoj moderaciji, ali ono su bile knjige ...
 
Original postavio Donqihote
Mi koji smo okusili komunizam ga više nećemo ni pod razno. Oni koji nisu, moguće da će iz revolta prema vladajućim strukturama, iz pobuna širokih razmera koje prete zapadu, ući u to đavolje kolo.

Baš će to biti opičena stvar. Kapitalistički istok sa Rusijom na čelu i komunistički zapad (Nemačka, Francuska, možda i GB, i ostale zep. zemlje.) Loodilo!!!

А где си ти то "окусио Комунизам" ???
Ајде, просветли ме,
можда сам пропустио нешто у ових претходних мојих 50 година ...
Преспавао или нисам био на часу,
можда у иностранству ...
Ајд да си рекао Самоуправни Социјализам,
па у реду, ал' Комунизам, па још "нећемо ни под разно"

И да ти кажем,
највећи број обичних грађана (а и ја са њима) је живео више него пристојно у то време ...
Зидале се куће, викендице, куповала кола, путовало се где смо хтели и када смо хтели,
ишло се на летовања, зимовања, школовало се, лечило се, запошљавало се ...
Радило се и градило на сваком кораку ...
И сретни смо и безбрижни били ...


Sve to parama pozajmljenim od svojih praunuka koje ste time osudili da budu stoka ko i vi što ste bili,sreTni kad dobijete pun valov svežih pomija.

Ne pokušavajte da smišljanjem drugog imena za najvećeg ljudoubicu svih vremena zamažete oči novim budalalma kakvi ste i sami.

UVEK I JASNO MORA SE REĆI KOMUNIZAM JE LJUDOŽDER KOJI ŽRTVU UBIJA NA ODLOŽENO


SRBI VIŠE NIKAD U KOLO SA SOPSTVENIM DŽELATIMA

PROLETERI SVIH ZEMALJA NEK SE UJEDINJUJU AL OVOG PUTA BEZ NAS
 
Original postavio Donqihote
Mi koji smo okusili komunizam ga više nećemo ni pod razno. Oni koji nisu, moguće da će iz revolta prema vladajućim strukturama, iz pobuna širokih razmera koje prete zapadu, ući u to đavolje kolo.

Baš će to biti opičena stvar. Kapitalistički istok sa Rusijom na čelu i komunistički zapad (Nemačka, Francuska, možda i GB, i ostale zep. zemlje.) Loodilo!!!

А где си ти то "окусио Комунизам" ???
Ајде, просветли ме,
можда сам пропустио нешто у ових претходних мојих 50 година ...
Преспавао или нисам био на часу,
можда у иностранству ...
Ајд да си рекао Самоуправни Социјализам,
па у реду, ал' Комунизам, па још "нећемо ни под разно"

И да ти кажем,
највећи број обичних грађана (а и ја са њима) је живео више него пристојно у то време ...
Зидале се куће, викендице, куповала кола, путовало се где смо хтели и када смо хтели,
ишло се на летовања, зимовања, школовало се, лечило се, запошљавало се ...
Радило се и градило на сваком кораку ...
И сретни смо и безбрижни били ...


Sve to parama pozajmljenim od svojih praunuka koje ste time osudili da budu stoka ko i vi što ste bili,sreTni kad dobijete pun valov svežih pomija.

Ne pokušavajte da smišljanjem drugog imena za najvećeg ljudoubicu svih vremena zamažete oči novim budalalma kakvi ste i sami.

UVEK I JASNO MORA SE REĆI KOMUNIZAM JE LJUDOŽDER KOJI ŽRTVU UBIJA NA ODLOŽENO


SRBI VIŠE NIKAD U KOLO SA SOPSTVENIM DŽELATIMA

PROLETERI SVIH ZEMALJA NEK SE UJEDINJUJU AL OVOG PUTA BEZ NAS

а шта ми да радимо?:think:
 
Sve to parama pozajmljenim od svojih praunuka koje ste time osudili da budu stoka ko i vi što ste bili,sreTni kad dobijete pun valov svežih pomija.

Ne pokušavajte da smišljanjem drugog imena za najvećeg ljudoubicu svih vremena zamažete oči novim budalalma kakvi ste i sami.

UVEK I JASNO MORA SE REĆI KOMUNIZAM JE LJUDOŽDER KOJI ŽRTVU UBIJA NA ODLOŽENO


SRBI VIŠE NIKAD U KOLO SA SOPSTVENIM DŽELATIMA

PROLETERI SVIH ZEMALJA NEK SE UJEDINJUJU AL OVOG PUTA BEZ NAS

Синко,
ако си ти осуђен да будеш стока и ако те је стока правила,
то ти ипак не даје за право да ке*аш где стигнеш ...

Из тог "валова" су ти родитељи локали и омогућили теби таквом да се школујеш,
купили ти ово чудо технике које ти омогућава да,
блажен у свом незнању,
пишеш оно што пишеш на начин на који то радиш ...

Иди синко у школу,
учи,
можда и од тебе нешто испадне (мада сумњам) ... :kafa:
 
Možda vaša crvena ekselencija izdaje licence za ke*anje???
U tom slučaju molim za dve licence . Jednu da mogu fiziološki a drugu za internet.
Uz ponizno izvinjenje što sam do sad neovlašteno ke*ao unapred zahvalan.

Školu sam završio pre mnogo godina nažalost to što sam tamo učio je bruka od obrazovanja, kao i selekcija koju je nakaradni sistem vršio. Morao sam mnogo da učim i radim da bih izgradio realniju sliku o svetu i svim iskrivljenim istinama u koje vi titini pioniri SEKUNETE. Stoga nemože od mene ništa da ispadne što bi se vašim kriterijumima dopalo

.Al nisam tema ja već prosvetljenje koje si tražio.
I mada znam da ti(vam) je u takav mrak u glavi i da ćete uvek nostalgično balaviti na zagorčeve, američke kreditne aranžmane odgovoriću ti :

Da, rođače ,prespavao si ti i u dype nabio tih tvojih 50 godina.
Ili nisi bio na času?
Titoistička indoktrinacija ti je izazvala nepopravljiv kvar . Uči, čitaj, možda se i popraviš(mada sumnjam).
 

Back
Top