radio fokus - vlada djukanovic

messagebottle2jz9.jpg


Није добар, већ - најбољи и једини!
 
Ja ih slušam na 101.4, ali ne pratim redovno. Nemam pojma kako se koji voditelj zove, ali priznajem da imaju nekog lika koji dobro radi kontakt emisije. Mislim da se zove Marko. Slušam radio uglavnom u kolima do posla i nazad. Ujutru često uključim B92 i slušam Dizanje zato što imaju vickaste komentare na neke svakodnevne situacije. Popodne slušam Fokus ili MIP.
 
ja u bgu kod drugara i on kao jaaaao kolko je sati jao jao frka panika...ja reko shta je jbte u chemu je kavaka...kazhe ooooovo morash da chujesh lik je L U D...i pusti chovek radio foqs...majko mila kakvi ludaci...najbolje je javila se zhena i kao "znate shta u redu je to shto mi ne damo kosovo ali do sada niko nije rekao shta da radimo sa kosovom ako nam ostane...shta da radimo sa milion dva albanaca koji ne zhele da zhive sa nama...ja samo toliko da kazhem...mislim ok u redu je to istorija i sve ali shta tjemo da radimo sa kosovom ako nam ostane?"...posle nje javlja se druga gospodja "znate shta ja sam fina i vaspitana zhena majka dvoje dece...i samo da vam kazhem...ja bi ovu prethodnu obesila za jezichinu njenu prokletu...ma shta za jezichinu razbila bi joj glavu chekitjem mamu li joj ***** shugavu"...jaaaa u transu...pazi kad ne mosh da verujesh kolko ih je...jer vetjina njih ovako inache tjuti ne javlja se da je extrem...al dobiju priliq na radiju to je haoS...al kao kad bi morao da slusham ono svaki dan odlepio bi posle 5 dana...
 
nactu:
Dok sam ziva necu moci da shvatim kako jedna nacisticka stanica kao sto je fokus moze da dobije dozvolu za rad.Ebes ovu drzavu.Sto rece Teofil Pancic onomad svakog bi Srbina trebalo poslati u Sloveniju da vidi kako smo mogli da zivimo da nismo ovoliko primitivni koliko jesmo sa sve radio fokusom zajedno!!!

Ja ne volim Vladinu emisiju, jer se iste priče ponavljaju svaki put...

Ni radio Fokus mi nije zanimljiv.

MEĐUTIM, moram da reagujem na ovaj post jer propagira cenzuru, što je pravi uvod u nacizam.

Radio fokus je slobodoumni radio, i ne krši ničija prava niti poziva na mržnju. Oduvek su me iritirale kvazi demokrate koji propagiraju slobodu govora (čisto da podsetim sloboda govora je OSNOVA demokratije) a onda kad čuju nešto što im se ne dopada, pozivaju na zabranu.

E oće to malo morgen.

Ja imam pravo da pričam šta želim. Recimo, mogu da iskažem svoje mišljenje o ubijenim premijerima i nezasluženoj glorifikaciji i kanonizaciji istih, i NIKO ne bi smeo da me cenzuriše.

Možda sam van teme, ali stvarno umara sve ovo danas na vestima. Do jaja, eto i mi imamo sad svog JFK-eja, ajd sad da nastavimo dalje.
 
MDFMK:
Ja ne volim Vladinu emisiju, jer se iste priče ponavljaju svaki put...

Ni radio Fokus mi nije zanimljiv.

MEĐUTIM, moram da reagujem na ovaj post jer propagira cenzuru, što je pravi uvod u nacizam.

Radio fokus je slobodoumni radio, i ne krši ničija prava niti poziva na mržnju. Oduvek su me iritirale kvazi demokrate koji propagiraju slobodu govora (čisto da podsetim sloboda govora je OSNOVA demokratije) a onda kad čuju nešto što im se ne dopada, pozivaju na zabranu.


E oće to malo morgen.

Ja imam pravo da pričam šta želim. Recimo, mogu da iskažem svoje mišljenje o ubijenim premijerima i nezasluženoj glorifikaciji i kanonizaciji istih, i NIKO ne bi smeo da me cenzuriše.

Možda sam van teme, ali stvarno umara sve ovo danas na vestima. Do jaja, eto i mi imamo sad svog JFK-eja, ajd sad da nastavimo dalje.

Браво! 8-)
 
Ma najbolji je Marko Jankovic koji je na radiju Studio B 1992 pricao kako ce svi Srbi ziveti u jednoj drzavi kada budemo u EU,bio protiv rata u Bosni,kukao kako cemo uskoro gledati Stones u Tirani a sada kada su ga otkacili,prvo sa Stidija B ,pa je kreniuo da pljuje tada jos DOS a bio je za njih(ili se on sam otkacio)prica totalno drugu pricu.Nije njemu lako sa samim sobom.
 
Sarge:
Ma najbolji je Marko Jankovic koji je na radiju Studio B 1992 pricao kako ce svi Srbi ziveti u jednoj drzavi kada budemo u EU,bio protiv rata u Bosni,kukao kako cemo uskoro gledati Stones u Tirani a sada kada su ga otkacili,prvo sa Stidija B ,pa je kreniuo da pljuje tada jos DOS a bio je za njih(ili se on sam otkacio)prica totalno drugu pricu.Nije njemu lako sa samim sobom.

Ne treba osudjivati coveka. Jbg, nije lako priznati sopstvene zablude. Jos je teze podeliti sa nekim nepoznatim svoje dileme. Mislim da Marko ima dara da vodi kontakt emisije i da povremeno ima jako duhovite komentare. Moram da mu odam priznanje za petlju, jer je velika hrabrost ( granici se sa mazohizmom) upustiti se u komentarisanje septicke jame zvane Srpska Politicka Scena. No hard feelings. Samo iznosim svoje misljenje :-D
 
Ness:
Ne treba osudjivati coveka. Jbg, nije lako priznati sopstvene zablude. Jos je teze podeliti sa nekim nepoznatim svoje dileme. Mislim da Marko ima dara da vodi kontakt emisije i da povremeno ima jako duhovite komentare. Moram da mu odam priznanje za petlju, jer je velika hrabrost ( granici se sa mazohizmom) upustiti se u komentarisanje septicke jame zvane Srpska Politicka Scena. No hard feelings. Samo iznosim svoje misljenje :-D

Samo mili ne pali se preterano,on to radi za veeeeeeeeeeeoma velike pare.
A da je moj prethodni post uvod u cenzuru,jeste!!!
Svi oni koji pozivaju na rat,mrznju i netrpeljivost pod plastom gole i surove istine i treba da se cenzurisu!!!
Narocito onaj degen Vlada koji je mrtav ladan izjavio da je Srbiji jedina pametna opcija da ratuje jer ce na taj nacin osvojiti neke teritorije????!!!Jeste da ce u mirovnim pregovorima da nam uzmu jedan deo ali nece moci bas sve!!!

Dobar vam voditelj nema sta,za one silne pare koje prima mogao bi bar neku knjigu da kupi da procita ne bi li obogatio recnik!!
 
znaci vlada popio otkaz...samo ne znam zasto...bas ih briga...imaju ugljesu pravog malog partijskog vojnika...+ marko jankovic...gde ces vece ludilo...e a na ovom radiju mnogo bre nesto kukaju za slobom...uzas ******...i nesto mi nisu jasni u vezi kosova kad pozivaju narod na vojni obracun sa neprijateljem ako se dogodi nezavisnost juzne pokrajine...kao svetinja je to...a sto su svi otisli sa svetinje devedeset devete...kao pa bio im je ugrozen zivot...znaci pre osam godina su oni spasavali zivote a ja sad treba iz beograda da idem u samoubilacku misiju...uzas ******...sva sreca pa se nista ne pitaju niti ce se ikad pitati...a marko jankovic kako je prolupao...uzas ******...i onaj nenad sto se stalno javlja i stalno bi da vristi...pa vristi boli me dupe...i ona babuskera sto place za slobom...jedino je popovic ok lik...napada tadica ali ne veilica slobu satrapa i crvenu vesticu miru...a pesme sto pustaju su vrh vrhova...pala magla na srbiju celu i kosovski bozuri ili kako vec ide...uzas ******...pa onda oni fenomenalni predlozi u vezi saradnje sa rusima...kao da im damo svoja prirodna bogatsva a onda ce oni da udare veto na nesto...bla bla bla...a imaju i neku foru za krst casni i slobodu zlatnu
 
Uopste ne razumem ljude koji nesto ne podnose, ne svidja im se, ne vole, a ipak to slusaju!????
Cemu toliko gubljenje energije apriori! Pa kada je vecina tako kritizerski raspolozena a slusa radio Fokus, zasto ne pozovete Djukanovica i date mu neki konstruktivan predlog! Mislim ako ga imate!!!
Covek je na Fokus radiju dao svakome mogucnost da civilizovano kaze svoje misljenje!! Pa kako sveko od nas ima misljenje o necemu tako i on!! To nije razlog da ste ogorceni i ljuti tek tako! Da cujemo vas!!!????
Da li neko zna jos neku stanicu na kojoj mozete da kazete svoje misljenje kao na Fousu??????? Neka javi!!!
Djukanovic se odlicno snalazi u vodjenju emisije na liniji, vrlo je vaspitan momak! Pa ako su sve ostale stanice u funkciji vladajuce stranke, sta smeta da i neko drugi ima stanicu. Priznajem neouobicajeno je ovde...... da mozes da negde kazes sta mislis!!!! Ne pripadam ni jednoj partiji....ali ipak bravo za
Fokus i Djukanovica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Да, да..све можеш да кажеш..за 50 динара за минут плус педеве :cool:
Извињавам се што дижем тему из мртвих, ал' сад прочитах, па пожелих да исправим дезинформацију. Није у питању 0900 број, већ београдски фиксни, па ко вели, нек' изволи!
 
Извињавам се што дижем тему из мртвих, ал' сад прочитах, па пожелих да исправим дезинформацију. Није у питању 0900 број, већ београдски фиксни, па ко вели, нек' изволи!

Ниси обратио пажњу на датум. Када је ово писано, био је 0900 телефон, сада је обичан фиксни ;)
 

Back
Top