Putin - misljenje

tako je logicno bilo i 1999...
tako je logicno bilo da putin prizna NDH ucesce u WW2 i borbu protiv nacizma..umesto da im kaze NJET, rek'o im je SPASIBA.....sto niko od putinofila to ne komentarise?
 
jerotije:
Tad je ako se secas imao dosta problema u svojoj drzavi : terorizam, dugovi........i sad kad je stao malo na stabilne noge okrenuo je drugi list !
E, ako je tako, onda je u redu.
k022.gif
 
jerotije:
Kakvo misljenje imate o Putinu ?

Lose. Ovo sto radi je putpuno nepotrebno. Nema razloga da na silu gusi svaku ozbiljniju opoziciju, nema razloga da tjera strane kompanije iz Rusije i nema razloga da vraca u nazad ono sto je postignuto 90-ih na polju privatizacije. Proces tranzicije iz Komunizma u Kapitalizam je tezak i kada se jednom prodje kroz tu tranziciju nema razloga da se vraca na sistem koji se vec pokazao kao pogresan...da bi se opet moralo prolaziti kroz tu istu tranziciju. Kacenje za Zapadom mu isto tako nije potrebno jer Rusija nema nikakvog interesa na Kosovu dok taj antibalisticki stit nije u stanju da obori ni najstarije ruske rakete sa po jednom bojevom glavom a o MIRV sa mamcima da i ne govorim i prema tome nije nikakva prijetnja Rusiji.
 
Mislis da Rusija nema interese na Kosovu ? Ja mislim da ima pa cak i da nema to je nasa sveta Srbska zemlja. Kakve interese imaju ameri a ? Pa da nemaju nebi se toliko guzeljali na tako sicusnom prostoru. Mislis da im je stalo do shiptara ? Kao, ugrozeni su ? Nije 100 % i boli ih Q za njih ko za lanjski sneg. Pokusaj da izvuces neku pouku iz ovoga. Pozz
 
jerotije:
Mislis da Rusija nema interese na Kosovu ? Ja mislim da ima pa cak i da nema to je nasa sveta Srbska zemlja. Kakve interese imaju ameri a ? Pa da nemaju nebi se toliko guzeljali na tako sicusnom prostoru. Mislis da im je stalo do shiptara ? Kao, ugrozeni su ? Nije 100 % i boli ih Q za njih ko za lanjski sneg. Pokusaj da izvuces neku pouku iz ovoga. Pozz

Kako to zemlja moze biti "sveta"? Gdje ti vidis srPski interes u tome da Kosovo ostane dio Srbije samo na papiru dok je u stvarnosti nezavisno?
 
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4427776&postcount=12
:lol: :lol: :lol:

jerotije:
Putin je u zadnjoj izjavi za medije rekao kratko sta je imao da kaze i sad "cuti". Za njega je otcepljenje Kosova "neprihvatljivo" ako obe stane nisu saglasne i tu je kraj. Ameri mogu da se talasaju da hoce ovo ili ono, da priznaju ili da odlazu ili ko zna jos sta ali Putin je rekao "NJET". Mislim da njega sad vise brine drugi problem a to je stit koji glupi ameri hoce da postave u Poljskoj a nemaju alibi zasto bas tu kad mogu i Azerbejdzanu. I za jedno i za drugo je rekao sta misli i sad mudro cuti i ceka. Ja tako u mojoj glavi a Vi........

Kad čovek čita o Putinu sa ovog foruma, pomisli da je dotični okačio mapu Srbije 1:50.000 na Kremlj

Medjutim, čovek ima fantastične izjave za javnost jer predaje vlast i sigurno neće imati vremena da to što je rekao i ostvari. Njegovo cenjkanje sa Amerima iako žestoko nas naravno ništa ne spašava ali me brine oko čega se natpamećuju tj ko je sledeći za olobadjanje?
 
Vladimir Putin:
Kakve veze imaju Stipe Mesic i ustase?

gospodine Putine, ovde u Srbiji medju SRS aktivitistima i samozvanim patriotama vlada uverenje da je danasnja Hrvatska naslednica NDH. S ozbirom da je na celu te ustasko-zapadnjacko-masonske tvorevine doticni gospodin, ja nikako ne mogu da shvatim urucivanje medalju njemu za zasluge u drugom svetskom ratu.
 
Obersturmfuehrer:
gospodine Putine, ovde u Srbiji medju SRS aktivitistima i samozvanim patriotama vlada uverenje da je danasnja Hrvatska naslednica NDH. S ozbirom da je na celu te ustasko-zapadnjacko-masonske tvorevine doticni gospodin, ja nikako ne mogu da shvatim urucivanje medalju njemu za zasluge u drugom svetskom ratu.

Danasnja Hrvatska nema veze sa fasizmom.
Sve fasiste ona je pobila ili su pobegli u Juznu Ameriku i sl.
Hrvatska je, kao deo SFRJ, antifasisticka drzava i njen narod je zasluzio orden kao dobrinos za antifasisticku borbu. Sto se tice rata iz 90tih, za taj rat su odgovorni NATO uz pomoc Vatikana, koji su iskoristili propast komunizma da razbiju slovenske zemlje, SSSR, Cehoslovacku i SFRJ. Srbi, Hrvati i takozvani Bosnjaci su jedan narod sa tri religije. To je zloupotrebljeno da se razvije medjusobno neprijateljstvo.
 
Vladimir Putin:
Sloveni su, kao i mi (Srbi i Rusi).
Mislis da neprijateljstvo izmedju Poljske i Rusije potice od poljskog ili ruskog naroda?
Ne, to potice iz SAD, uz izvesnu pomoc Vatikana.

jedva cekam da se neko od "patriota" pojavi da komentarise ovo ;:):)

salu na stranu, ja se sa tim slazem 100%, al da vidimo sta ce neki da kazu...
 
Obersturmfuehrer:
jedva cekam da se neko od "patriota" pojavi da komentarise ovo ;:):)

salu na stranu, ja se sa tim slazem 100%, al da vidimo sta ce neki da kazu...

Lisica najvishe voli ratoborne petlove, dok se oni tuku, ona ih oba pojede.
Jedan strada pre drugi kasnije, ali obojica stradaju. Najbolje od svega je sto drugi petao misli da mu je lisica prijatelj, jer mu je ubila protivnika.
 

Back
Top