Pusi Rajot se širi: Incident u Kelnskoj katedrali!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo npr. Pierre Vogel alijas Salahudin Ebu Hamza ,bivši prvak Njemačke u boksu, oženio Marokanku ,prešao na islam i izjavio -ODLUČIO SAM POZVATI CIJELU NJEMAČKU U ISLAM

Mislim , nije ovo utakmica , ali zar ti vjeruješ da ćete potisnuti islam iz Europe .. ja mislim da ne vjeruješ .. ti se to samo tješiš , jer ti je želja da autohtoni stanovnici Balkana muslimani nestanu , ali mi smo tu , uprkos genocidima smo opstali , i sve ćete nas manje 'morati trpiti' , a sve više prihvatati ..

I sama si svesna da ste nepoželjni u Evropi. To ne može da dovede ni do čega dobrog.

Vidi, ja stvarno nemam ništa ni protiv koga. Stalno srećem strance na nekim nestima i veruj mi,na Kineze niko ni ne obraća pažnju. Ljudi se oblače normalno, šetaju sa porodicom, gledaju svoja posla. A kad naiđu žene pokrivenih glava maramama, muškarci sa bradama..zaobiđeš ih široko.
 
Prvo , koji to mi ? Mi smo autohtoni stanovnici Balkana
Речник из доба јуре...:rotf:
, islamske vjeroispovjesti .. a u zemljama zapadne Europe (EU) ima muslimana raznog porijekla , da nisu bili poželjni ne bi bili ondje ..
Ne znam što ti smeta brada , veću bradu imaju vaši popovi ..
Čisto sumnjam da neko nekoga zaobilazi , Zapad odavno živi ubrzano, ne zaobilazi ili zaoblazi i nitnovane i namolovane bojama ,
a često ti što zaobilaze , zaobilaze sav 'polusvjet' , tako da bi i tebe zaobišli ..
Ono šovinizma što ima je proizvedeno globalnim političkim dešavanjima , i dovođenjem reakcija u vezu sa islamom ..
Речник из доба Јуре и пирамиде с почетка
 
Prvo , koji to mi ? Mi smo autohtoni stanovnici Balkana , islamske vjeroispovjesti .. a u zemljama zapadne Europe (EU) ima muslimana raznog porijekla , da nisu bili poželjni ne bi bili ondje ..
Ne znam što ti smeta brada , veću bradu imaju vaši popovi ..
Čisto sumnjam da neko nekoga zaobilazi , Zapad odavno živi ubrzano, ne zaobilazi ili zaoblazi i nitnovane i namolovane bojama ,
a često ti što zaobilaze , zaobilaze sav 'polusvjet' , tako da bi i tebe zaobišli ..
Ono šovinizma što ima je proizvedeno globalnim političkim dešavanjima , i dovođenjem reakcija u vezu sa islamom ..

nekad su bili pozeljni kao jeftina radna snaga, vise nisu...sad ne znaju kako da ih se otarase...
 
šta ćeš , valja mi potjerati od ishodišta ..
Neki stalno na nas okreću svoj status , valjda ih Osmanlije uvezli odnekle , pa se sad prave da su oni domaćini , a mi gosti ..

Oni su ti mongoli... savremeni Turci su ti mesavina Grka i ostaloih blakanskih naroda... primesa Arapa... inace Osmanlija je bio takav kad se pojavio iz stepa kao tvoj
u tvom gradu kineski prodavac :mrgreen:
 
šta ćeš , valja mi potjerati od ishodišta ..
Neki stalno na nas okreću svoj status , valjda ih Osmanlije uvezli odnekle , pa se sad prave da su oni domaćini , a mi gosti ..
Кажу Османлије да су вас само преузеле од Арапа, а ови довезли с Кавказа...
Ко и птаршије.
 
Poslednja izmena:
Ima ko ne voli plastiku, samo prirodno :)

Nego, ono što sam ti podvukla-ako si mislila na sebe..osavremeni se malo, doteraj, nasmeši, nemoj da si tako kruta. Zvučiš kao razočarana usedelica.

Prirodne osobe nemaju stav da će se neko okretati za njima , tako razmišlja neko ko je opterećen vanjskom pojavom ..
Opusti se malo , očisti srce , ljepota dolazi iznutra .. prvo srce , pa će i um doći na svoje ..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top