Pusi Rajot se širi: Incident u Kelnskoj katedrali!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Следећа мета Пусима је џамија. Цитадела чувај се.

Mi smo već na udaru u Kelnu zajedno sa Jevrejima, zakonom o obrezivanju ..
Mi vodimo - zakon o obrezivanju u Kelnu u Njemačkoj, zatim zabrana izgradnje minareta na džamiji u Švicarskoj (a džamija mora imati minaret da bi bila džamija , inače je mesdžid) , zabrana burke u Francuskoj , i političke rasprave o zabrani halal klanja životinja u Holandiji.
 
Mi smo već na udaru u Kelnu zajedno sa Jevrejima, zakonom o obrezivanju ..
Mi vodimo - zakon o obrezivanju u Kelnu u Njemačkoj, zatim zabranu izgradnje minareta na džamiji u Švicarskoj (a džamija mora imati minaret da bi bila džamija , inače je mesdžid) , zabrana burke u Francuskoj , i političke rasprave o zabrani halal klanja životinja u Holandiji.

Jel' te bolelo? :think:
 
Mi smo već na udaru u Kelnu zajedno sa Jevrejima, zakonom o obrezivanju ..
Mi vodimo - zakon o obrezivanju u Kelnu u Njemačkoj, zatim zabrana izgradnje minareta na džamiji u Švicarskoj (a džamija mora imati minaret da bi bila džamija , inače je mesdžid) , zabrana burke u Francuskoj , i političke rasprave o zabrani halal klanja životinja u Holandiji.

To je zato što ne pripadate Evropi. I nikad i nećete
 
Nego bre pitam ozbiljno.. sta muci te fukse.. nehebica?

Dajte ljudi, narocito vi mladji, angazujte se... i ja bi, ali ova moja bi me zivog sa'ranila :mrgreen:
Није нехебица већ слабохебица.: Ма какви млади.:) Без старца нема ударца.:D Дајте је `вамо српском чичи све ћу јој фрустрације излечити.:super:
 
Ne razumem nemački. Jel ovo neki konvertit?

Ja bih se užasavala da me svi gledaju sa podozrenjem, da se pitaju da li sam opasana eksplozivom, da me izbegavaju i kad vide na aerodromu beže glavom bez obzira.

Nikada islam neće biti prihvaćen od Evrope , trpe vas dok još moraju..

Jeste , vidiš njemački sudija prešao na islam ..
Očito da on nema frustracije tvojih istomišljenika .. tako je to kad se proizvede paranoja , i sam bivaš žrtva ..
Muslimani će u dogledno vrijeme biti dovoljno jako , pa ih neće trpiti , nego prihvatati .. sada nisu , pa ih 'trpe', može im se tako ..
 
Poslednja izmena:
ае нек неко проба да у некој џамији прави скандале, одма хасан сецкати, закопали би те жене у земљу, каменовали, а затим би им одсекли главе. мислим да се цитадела слаже да би то било нужно направити ако би се неке жене усудиле да праве инциденте по џамијама међу замотаним ханумицама.
 
Jeste , vidiš njemački sudija prešao na islam ..
Očito da on nema frustracije tvojih istomišljenika .. tako je to kad se proizvede paranoja , i sam bivaš žrtva ..
Muslimani će u dogledno vrijeme biti dovoljno jako , pa ih neće trpiti , nego prihvatati .. sada nisu , pa ih 'trpe', može im se tako ..

Nemci i nisu neki vernici. Ako se zaljubi u neku preći će u sataniste.

Većina naših devojaka što se uda za momke sa zapada prevede ih u pravoslavlje.
 
Није нехебица већ слабохебица.: Ма какви млади.:) Без старца нема ударца.:D Дајте је `вамо српском чичи све ћу јој фрустрације излечити.:super:

Bile bas piske zive gde sam letovao... bili neki nasi sa nama.. i gleda taj covek cicu sa nekom do 25., i kao komentar - hebote, otac moze da joj bude,
kad njegova zena skoci - a ***** ti materina ti k'o da si dosao iz Afrike a ne sa zapada (imao firmu u Francuskoj, pa prodao pred penziju) .. :mrgreen:
 
Sada je zahvaćena i katolička crkva,
izgrednici, nekolikoi žena i muškaraca obučeni kao Pusi rajot upali su za vreme molitve u kelnsku katedralu gde su poplo bili dočekani od katoličkog sveštenstva i osoblja i izbačeni za ruke i noge napolje, dok su ostale primoravalid a sede na zemlji ispred katedrale dok ne dodje policija. :D


"A 20-year-old woman and two men aged 23 and 35 shouted slogans wildly and held up a banner," a police spokesman said on Sunday.

Their banner read "Free Pussy Riot and all prisoners" in English, and the trio was dressed in the colourful clothes and balaclavas worn by the Russian punk band, who were jailed for two years last week for staging a protest against President Vladimir Putin in a Moscow cathedral in February.

The Cologne protesters were bustled out by cathedral officials, and have been charged with breaching the peace and disturbing a religious service.

Police said they did not resist being removed from the cathedral.

DAPD/The Local/bk

Видела жаба да се коњ кује..

Да видимо какву ће казну да добију!
 
Видела жаба да се коњ кује..

Да видимо какву ће казну да добију!

Ma bre.. sekusualno frustrirano .. samo traze onu stvar... jer takve su rigorozne zakone doneli da ne smes zenskoj prici i dati komplimet,
a da se 10 puta ne premislis koji ces zakon da prekrsis o seksualnom uznemiravanju...
 
Nemci i nisu neki vernici. Ako se zaljubi u neku preći će u sataniste.

Većina naših devojaka što se uda za momke sa zapada prevede ih u pravoslavlje.

Evo npr. Pierre Vogel alijas Salahudin Ebu Hamza ,bivši prvak Njemačke u boksu, oženio Marokanku ,prešao na islam i izjavio -ODLUČIO SAM POZVATI CIJELU NJEMAČKU U ISLAM


Mislim , nije ovo utakmica , ali zar ti vjeruješ da ćete potisnuti islam iz Europe .. ja mislim da ne vjeruješ .. ti se to samo tješiš , jer ti je želja da autohtoni stanovnici Balkana muslimani nestanu , ali mi smo tu , uprkos genocidima smo opstali , i sve ćete nas manje 'morati trpiti' , a sve više prihvatati ..
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top