PUPS i JS odbijaju da glasaju za Tadićeve HARAČE!

Тим горе ако ниси ружна а имаш комплексе. Превазиђи то за своје боље ;)

Ti vidim, "nemas":lol:
Slicna njima ili gora:think:


Cuvena "dilema": Zasto je pile preslo ulicu?!

Ajnstaj bi se svakako dvoumio: Ili nije uopste preslo, ili se ulica pomerila pod piletovim nogama. Ja se ne dvoumim: Ugledalo Vjericu i Natasu.
Naravoucenije: I od goreg ima gore:lol:
 
Ti vidim, "nemas":lol:
Slicna njima ili gora:think:


Cuvena "dilema": Zasto je pile preslo ulicu?!

Ajnstaj bi se svakako dvoumio: Ili nije uopste preslo, ili se ulica pomerila pod piletovim nogama. Ja se ne dvoumim: Ugledalo Vjericu i Natasu.
Naravoucenije: I od goreg ima gore:lol:

Ма ја сам најгора, само да си ти нама жива и здрава :cvet:
 
Ne verujem ni ja da ce LDP podrzati taj predlog. Cak mislim da LDP zeli izbore jer bi drasticno porastao u odnosu na prethodne, DS se mnogo kompromitovao u medjuvremenu, cak i u ocima svojih glasaca.

ako bude tako - imamo dve varijante

- pad vlade Srbije i raspisivanje novih izbora
- odustajanje vlade od seta americkih-mmf haraca

u obe varijante dil o 3 milijarde kredita od MMF-a pada u vodu i sledi bankrot.
 
Ukoliko je istina da su ovi odbili predlog za novi reket u ime drzave ili lepse receno novi drzavni-reket, po svoj logici zrdavog razuma, botu ce biti tesko da nadje zamenu za tih desetak glasova iz prostog razloga sto bi taj odmah dosao na stub srama i njegova politicka stranka bi bila osudjena na tiho umiranje. Jedino resenje bice da pojedinacno kupuje glasove iz opozicionih stranaka za masne pare.

A opet najbolje resenje za gradjane Srbije i Srbiju bice da vlada sasvim bankrotira.

Sta bi se desilo ?
Sva gomila klasicnih biroktarskih lezilebovica koja je direktno nakacena na vlas i poput pijavice ispija kompletno bice Srbije bila bi tog istog trenutka na ulici ili bolje receno, svi izvrsioci bilo kakve vlasti ili oni koji zavise od budzeta dobili bi otkaz, ili najbolje receno receno, para nema vise za isplatu licnih dohodaka a jos manje za reketasenje, dividende, nagrade, putne naloge, i ni za kakav drugi vid bilo kakvih isplata. A gomile nepismenih idiota a zaposlenih zadnjih godina "preko veze" ostale bi bez svoji astronomskih primanja.

Onaj prinudni upravnik koji bi vrsio stecajni postupak, mogao bi da izvrsi preko javni konkursa samo hitna zaposljavanja u zdravstvu, skolstvu, sudstvu i to samo onih poslova i izvrsilaca koja direktno uticu na opstanak drustava i Drzave a takve poslove dobijali bi samo strogo strucni kadrovi a ne partijski.

Pitam se samo koliko bi ostalo ovi placenih evropejaca na krstarici ?

Posle toga, bilo ko da dodje na vlast, bio bi daleko manje partijsko-politicki ostrascen i prvo bi razmisljao sta je najbolje za drzavu i narod a ne za stranku i partiju.
Normano je da bi u tom slucaju muljara bilo na pretek ali zato bi policijske i vojne snage trebale da deluju profesionalno i samo u skladu sa zakonom.
Posebno mislim na policijske jedinice jer bi samo tako mogle da opravdaju silna novcana sredstva ulozena u njih (do sada su bili samo direktni cuvari nosioca vlasti i partijska vojska) a najmanja greska kostala bi ih radnih mesta na koja ce konkurisati hiljade nezaposlenih a voljnih da profesionalno obavljaju svoj posao.
 
Poslednja izmena:
(kuku njima) - (blago meni):cool:

Зашто ме то не чуди !!!

Куку народу - паре теби и твом СНС-у !!!!

Зато сте и разбили најјачу опозициону странку,
једину која је имала снаге да се равноправно носи са Жутим лопурдама ...

И уопште немам илузија да ће ПУПС и ЈС одбити да гласају за ХАРАЧЕ ...
Зашто би кад их преливају у своје џепове,
а на следећим неким изборима неће ни постојати
(осим уколико их опет Жути не прикупе у "широки фронт ЕУРО љубитеља и НАТО бранилаца")
 
Da mnogo vise verujem i Cedi, Kostunici i Todorovicu. Ne verujem onima koji su preko noci postali od euroskeptika borci za evropske integracije.
Треба да им се нацрта да схвате, да НИКО, ама баш нико, без обзира на своја политичка убеђења и ствавове,
НЕ ВОЛИ ИЗДАЈИЦЕ, ПРЕЛЕТАЧЕ, ПРЕВРТАЧЕ!:amen:
И Вујо, нису они били еуроскептици они су некада били АНТИЕВРОПЉАНИ!:amen:
 
Треба да им се нацрта да схвате, да НИКО, ама баш нико, без обзира на своја политичка убеђења и ствавове,
НЕ ВОЛИ ИЗДАЈИЦЕ, ПРЕЛЕТАЧЕ, ПРЕВРТАЧЕ!:amen:
И Вујо, нису они били еуроскептици они су некада били АНТИЕВРОПЉАНИ!:amen:
Па добро, људски је то, промени човек мишљење, став, однос...3 пута по 60 степени и ето га...
 
Треба да им се нацрта да схвате, да НИКО, ама баш нико, без обзира на своја политичка убеђења и ствавове,
НЕ ВОЛИ ИЗДАЈИЦЕ, ПРЕЛЕТАЧЕ, ПРЕВРТАЧЕ!:amen:
И Вујо, нису они били еуроскептици они су некада били АНТИЕВРОПЉАНИ!:amen:

Ја више верујем чак и Динкићу. Он је у свом лоповлуку ако ништа доследан а Гробар ни то не уме :lol:
 
Зашто ме то не чуди !!!

Куку народу - паре теби и твом СНС-у !!!!

Зато сте и разбили најјачу опозициону странку,
једину која је имала снаге да се равноправно носи са Жутим лопурдама ...

И уопште немам илузија да ће ПУПС и ЈС одбити да гласају за ХАРАЧЕ ...
Зашто би кад их преливају у своје џепове,
а на следећим неким изборима неће ни постојати
(осим уколико их опет Жути не прикупе у "широки фронт ЕУРО љубитеља и НАТО бранилаца")

Zasto mene ne cudi da TI podmeces?
Izvlacis iz konteksta:roll:
Meni je "zapreceno" da ce Vjerica Radeta da me "prokune":roll: sve sto sam kasnije napisala, bilo je inspirisano eventualnom kletvom!

Pa, nije Radeta sam Gospod, pa kune koga pozeli, ne mislivsi pritom da se kletve vracaju onome ko ih upucuje?!


Evo sta je ustvari napisano:
Не бих ти препоручио да се тако шалиш са Радетом (а ни са Наташом или Поп-Лазићком), јер ако крену клетве...Куку теби[/Q
JA:
Neka izvole!
Ja ne verujem u DJAVOLE (kuku njima), vec u Boga (blago meni)

-----------
A onda radikal podmetne, izbaci jedan deo, ubaci ono sto njemu odgovara.

Da li ce na "sledecim nekim izborima" postojati ili nece, pokazace ti izbori.
Ja se ne bih kladila da nece.

Ja nisam CLAN, ne razbijam nista, a pitanje za tebe: Kako se moze razbiti nesto sto je (kako stalno navodite) tako cvrsto, jako?!

Zar danima niste govorili da vam je drago, da ste se otarasili onih koje ste izbacili, a sad kukate?!

Znaci, vi pobedjujete, Nikolic gubi.
I, otkud onda toliko zuci?!

Bojim se da i vi znate...
 
Треба да им се нацрта да схвате, да НИКО, ама баш нико, без обзира на своја политичка убеђења и ствавове,
НЕ ВОЛИ ИЗДАЈИЦЕ, ПРЕЛЕТАЧЕ, ПРЕВРТАЧЕ!:amen:
И Вујо, нису они били еуроскептици они су некада били АНТИЕВРОПЉАНИ!:amen:

Mozes samo da me mrzis, i sto je sve sto mozes!
Jer, ni tebi ne dopire do mozga ono sto danima podvlacim: Ja nisam NIGDE OTISLA, ja sam ostala uz one uz koje sam i bila: NIkolica i Vucica.

Nadam se da sam dobro nacrtala i da ces ovom prilikom da shvatis:roll:

I, ako bi mogao da pojmis nekako da JA imam isto pravo koje i TI sebi dozvoljavas.
DA BIRAM po svojoj volji!
 
Зашто ме то не чуди !!!

Куку народу - паре теби и твом СНС-у !!!!

Зато сте и разбили најјачу опозициону странку,
једину која је имала снаге да се равноправно носи са Жутим лопурдама ...

И уопште немам илузија да ће ПУПС и ЈС одбити да гласају за ХАРАЧЕ ...
Зашто би кад их преливају у своје џепове,
а на следећим неким изборима неће ни постојати
(осим уколико их опет Жути не прикупе у "широки фронт ЕУРО љубитеља и НАТО бранилаца")

Шешељ је продао СРС и то сви знају. И не само то него је здушно разбио СРС да спасе своју буљу у Хагу.
Лично сам виђао људе који продају све зарад паклице цигарета у затвору.

А СРС је била добра да позира као опозициона странка и ништа више.
Никада није ни била опозиција.
Наведи једну успешну акцију коју су имали, осим разбијања сопствене странке...
 
Па добро, људски је то, промени човек мишљење, став, однос...3 пута по 60 степени и ето га...

Ми из СНС никада нисмо променили мишљење, променили смо људе, наиме више не желимо да будемо у партији коју воде манијаци, шизофреници, улизице, врачаре и продане душе и не желимо да сваки други дан сви ми изигравамо војводиног ПР-а и да објашњавамо да он није рекао оно што је рекао и да у ствари он није мислио оно што је мислио... То већ требају да објасне стручни људи са дипломом психијатра.

СРС је била најбоља опозиција и свака власт ју је само пожелети могла.

Са друге стране никада нисмо били чланови СРС.
Били смо чланови других партија који су помислили да је СРС једина преостала патриотска партија, а када смо видели да је СРС лична странка за згртање новца породице Шешељ, и да сарађују са ДС-ом на велико, то нисмо хтели.

Како смо пришли, тако и отишли.
 

Back
Top