PUPS i JS odbijaju da glasaju za Tadićeve HARAČE!

Kako to rade cinkaroši i gnjide iz SNS (radi se o cinkarenju ljudi sa foruma). Naravno reč je o frustriranom Đuki_SNS::

"Заиста те лепо молим да реагујеш и да опоменеш извесног Паприкаријуса који не може изгледа да суздржи своје фрустрације па су сви његови постови најпримитивније увреде. Ово се понавља из дана у дан ово је апел да га уразумиш, јер свака тема овде због таквог лика губи смисао.
19.03.2009

Evo ti i link. To je druga strana teme "Licemerna kampanja". Inace, ovo su mu samo neke od uvreda, a cesto se slicno ponasa i na drugim temama. Ne volim da nekog tuzim, ali ovo je prevrsilo svaku meru, jer nijednu diskusiju covek ne moze normalno da vodi zbog te individue.
19.03.2009

Заиста те молим да уразумиш избеглицу из луднице Топоница, дотичног Паприкариуса, јер свака дискусија на овом форуму, захваљујући његовим примитивним и исфрустрираним постовима губи смисао. Нисам на овај форум дошао да се свађам са будалама, већ да дискутујем, али такви дебили спречавају сваки могући вид нормалне дискусије. Зато те молим да реагујеш, јер ово превазилази све могуће границе!

30.03.2009.


а овде бих те замолио да умириш извесног лудака који се потписује као Санцерлот или тако нешто и који отворено прети учесници форума.

30.03.2009.
 
Poslednja izmena:
Pa 'de si ti :heart:? Puče fudbal, rasturi se društvo :lol: Mislim na današnju skupštinu.

Нисмо требали да прекидамо заседање али распоред је стварно безвезе. Сад у сред посланичке групе треба да нам угурају Маркићевића и остатак Вељине екипе, због тога што су им ту доступни они микрофони и слична чуда. А мало што су прописали која нам места припадају (тотално нелогичним распоредом) него су распоредили и ко са ким седи :eek: и онда те раздвоје од некога са ким седиш годинама да би завршио поред неке леве особе :sad2:
 
Нисмо требали да прекидамо заседање али распоред је стварно безвезе.
Како нисте требали кад сте сви ђутуре добили шут карту од стране тетка Славице. Једино што обезбеђење није могло да вас избаци, више вас је од њих :lol:
Под какав утицај жутих је она потпала да је просто за неверовати.....

Сад у сред посланичке групе треба да нам угурају Маркићевића и остатак Вељине екипе, због тога што су им ту доступни они микрофони и слична чуда.
Опуштено:manikir: Посматрај то као ону серију на "Пинку", "Мењам жену" :mrgreen:
 
Како нисте требали кад сте сви ђутуре добили шут карту од стране тетка Славице. Једино што обезбеђење није могло да вас избаци, више вас је од њих.

Нисмо сви, само она једна екипа на погрешним местима (њих десетак) + први ред тог одељка који је био на својим местима и џабе добио опомене (Тодоровић, Поп Лазић, Радета). Нас који седимо десно, у посебном делу, није дирала и опомињала јер нисмо правили буку (а није ни Наташу). Што се мене тиче могу да ме сместе и да седим на лустеру али хоћу сама да бирам друштво.
 
Нисмо сви, само она једна екипа на погрешним местима (њих десетак) + први ред тог одељка који је био на својим местима и џабе добио опомене (Тодоровић, Поп Лазић, Радета).
Знам, зезам се буквалисто :)

Нас који седимо десно, у посебном делу, није дирала и опомињала јер нисмо правили буку (а није ни Наташу). Што се мене тиче могу да ме сместе и да седим на лустеру али хоћу сама да бирам друштво.

ШТА???? Ставили вас у резерват? Што? Шта сте урадили? Јел то због заслуга? :eek:
 
Знам, зезам се буквалисто :)



ШТА???? Ставили вас у резерват? Што? Шта сте урадили? Јел то због заслуга? :eek:

Имамо два та одељка, у једном је настао проблем са местима. У другом резервату је мирно мада ћу ја да направим фрку ако не добијем да седим са ким желим :lol:
 
Имамо два та одељка, у једном је настао проблем са местима. У другом резервату је мирно мада ћу ја да направим фрку ако не добијем да седим са ким желим :lol:

Их, што ти је љуто женско, само би да прави фрку :hvala: Јеси ли ми поздравила ону што чека "праву љубаф"? :plez:
Ош седиш самном?
 
Их, што ти је љуто женско, само би да прави фрку :hvala: Јеси ли ми поздравила ону што чека "праву љубаф"? :plez:
Ош седиш самном?

Нисам стигла али хоћу.
Седела бих ја са тобом радо али са овим са ким су ме сместили нећу из принципа :evil:
 
Нисам стигла али хоћу.
Седела бих ја са тобом радо али са овим са ким су ме сместили нећу из принципа :evil:
Ма чим си ти :heart: у власти ич ти ништа не верујем. Све, бре, нека лажна обећања. Обећање, лудом радовање....:telefon:
 

Back
Top