PUDLE

Mi smo u sustini najvise za slicice. Evo nekih Djulijinih::zcepanje:
 

Prilozi

  • 01.jpg
    01.jpg
    59,5 KB · Pregleda: 51
  • 02.jpg
    02.jpg
    38,8 KB · Pregleda: 35
  • 03.jpg
    03.jpg
    41,1 KB · Pregleda: 37
  • 04.jpg
    04.jpg
    40,2 KB · Pregleda: 32
  • 05.jpg
    05.jpg
    28,3 KB · Pregleda: 38
Ovo od 10. decembra kada stupa na snagu novi Zakon o bezbednosti saobracaja necemo smeti da radimo. Salim se, ali obozava da stoji ovako ili da gleda kroz prozor dok se vozi u kolima. Letos smo se salili da je peske isla u Grcku (prvi put je bila na moru) obzirom da je maltene prestajala i odlazak i povratak.:zper:

Evo kako vozi auto-putem!:besna:
 

Prilozi

  • 09.jpg
    09.jpg
    33 KB · Pregleda: 31
  • 10.jpg
    10.jpg
    35,7 KB · Pregleda: 37
Evo da se pridružim. U nedelju je Ognjenom prvo šišanje i izlazak iz karantina :super: ( ne znam ko je pre dočekao : on ili ja :) ) Nadam se da će se naviknuti da ostaje sam kod kuće :worth:
 

Prilozi

  • Ognjen 059.jpg
    Ognjen 059.jpg
    24,8 KB · Pregleda: 36
  • Ognjen 067.jpg
    Ognjen 067.jpg
    37,5 KB · Pregleda: 36
  • Ognjen 070.jpg
    Ognjen 070.jpg
    39,1 KB · Pregleda: 33
caos ljudi!evo da vam se i ja pridruzim ako ova tema jos funkcionise!ja sam anja!mnogoooo volim zivotinje i uskoro bi trebala da dobijem patuljastu pudlicu....iako sam trebala da dobijem zlatnog retrivera...ipak sam izabrala pudlicu...one su mi mnogoo sladje od zlatnih retrivera...svi su se cudili kako to da se dvoumim oko te 2 rase kada je razlika medju njima ogromna! ja moja mama i skoro sve moje drugarice smo za patuljastu pudlu ali moj tata je za retrivera!i to me starasno nervira...ali sta cu...hehe ja se raspricala....pa ako me primate da se i ja pridruzim...a moracu da vam postavim jos neka pitanja u vezi pudli..iako sam procitala dosta stranica..nisam uspela sve da procitam...pa caooos
 
hvala puno na savetu za granule, uzeli smo royal canin i odlicne su :) ali sad imamo jedan mali problem, otkad je Noa poceo da ih jede sada mu uzasno smrdi iz usta :( ne znam kako to da resim i da li je to uopste povezano sa granulama ???
 
ovako zanima me teranje kod pudlice da li ce mi to predstavljati problem?i koliko to obicno traje?stvarno me zanima!pa ako bi neko mogao da mi kaze!i l.krofnice sirli je bas prelepo kuce zaljubila sam se kad sam je videla!<3<3<3stvarno preslatko kuce!gagasf tvoj leo je po meni najlepsa muska pudlica koju sam videla!bez uvrede neki...i zaista to mislim gagasf stvarno...mnogo mi se svidja!
 
ovako zanima me teranje kod pudlice da li ce mi to predstavljati problem?i koliko to obicno traje?stvarno me zanima!pa ako bi neko mogao da mi kaze!i l.krofnice sirli je bas prelepo kuce zaljubila sam se kad sam je videla!<3<3<3stvarno preslatko kuce!gagasf tvoj leo je po meni najlepsa muska pudlica koju sam videla!bez uvrede neki...i zaista to mislim gagasf stvarno...mnogo mi se svidja!

Djulija ima 16 meseci i u maju je (sa oko godinu dana) imala svoje prvo teranje. Iako prvi put imamo kucu u kući, nije to bio nikakav problem. Jedino smo malo više obraćali pažnju na higijenu zbog mrljica koje su se u tom periodu javljale za njom:rumenko:. Inače, trajalo je to oko mesec dana. Nismo je parili obzirom da je premala i premlada, a ionako nema nikakav kontakt sa kucama, sem na povocu u gradu ili kad sa terase stana laje na "lutalice" u dvorištu.:whistling:
 
Djulija ima 16 meseci i u maju je (sa oko godinu dana) imala svoje prvo teranje. Iako prvi put imamo kucu u kući, nije to bio nikakav problem. Jedino smo malo više obraćali pažnju na higijenu zbog mrljica koje su se u tom periodu javljale za njom:rumenko:. Inače, trajalo je to oko mesec dana. Nismo je parili obzirom da je premala i premlada, a ionako nema nikakav kontakt sa kucama, sem na povocu u gradu ili kad sa terase stana laje na "lutalice" u dvorištu.:whistling:

ja mnogo ti hvala!inace i djulija je bas slatka kuca!sve pudle su prelepe kuce!;)iako nevolim crnu boju pudlice ili bilo kog kuceta...:rumenko:mislim ne da nevolim prelepe su one nego im se jedva vide okice..hehe a ja bas volim kada se kuci vide one njihove male oci!:):):):cmok2::heart::heart:
 
Teranje kod pudli traje isto kao i kod ostalih pasa 15-16 dana, s tim sto se krvarenje primecuje samo oko prvih 4-5 dana. Morate je paziti od drugih pasa u periodu od 7 do 15 -16 dana kada postoji mogucbost da se upari.:bye:
 
zeli da vas pitam da mi predlozite neke odgajivacnice toy ili patuljastih pudlica sve jedno...dobro cene su malo razlicite....pa ja bi vas zamolila...ako neko zna neku dobru proverenu odgaivacnicu nek mi kaze..
 
Širlica se zahvaljuje na komplimentima! Ona do sada nije dobila teranje, tako da ne mogu da dajem neke proverene informacije. Ali generalno naš plan je sledeći, Šica je dobila gaćice i treba da nosi dnevne uloške kada joj budu išle te kapljice krvi i naravno šetnja na povodcu bez puštanja. Pošto ona i sada jako voli da izaziva muški pseći svet :zcepanje: - primakne se, pa legne, pa je malo lickaju, a onda se ona malo odmakne, pa onda on ide za njom, a ako neće ona se još jednom namesti..:zcepanje::zcepanje::zcepanje: i tako..

Sve čestitke Leu!! :klap::klap: Vi ste baš krenuli ambiciozno!
A gde nam je of spring? Ona isto ide na izložbe..
 
zeli da vas pitam da mi predlozite neke odgajivacnice toy ili patuljastih pudlica sve jedno...dobro cene su malo razlicite....pa ja bi vas zamolila...ako neko zna neku dobru proverenu odgaivacnicu nek mi kaze..

Ja ti iskreno preporucujem odgajivaca koji se ovde vodi kao sava 035. Mislim da trenutno ima srebrne patuljaste pudle. Za toy neznam. Mislim da je njegov telefon 063/634-578
Ja sam od njega nabavio belu pudlu i prezadovoljan sam njom.:super:
 
ipak sam se odlicila za patuljastu pudlicu one su malo manje osetljivije od toy pudlica...a gde cu je nabaviti jos se razmisljam...ali ima vremena mogu da je dobijem tek na prolece...neznam zasto jer pudle se uvek drze u kuci bilo da je zima ili prolece ali sta ces moja mama nevoli bas kuce... kad sam joj rekla da zelim kucu nije bila bas srecna ali posle nekog vremena je rekla da mogu dobiti kucu i rekla mije da je ona za patuljastu pudlicu...kao i vecina moje porodice:):):)
 
ipak sam se odlicila za patuljastu pudlicu one su malo manje osetljivije od toy pudlica...a gde cu je nabaviti jos se razmisljam...ali ima vremena mogu da je dobijem tek na prolece...neznam zasto jer pudle se uvek drze u kuci bilo da je zima ili prolece ali sta ces moja mama nevoli bas kuce... kad sam joj rekla da zelim kucu nije bila bas srecna ali posle nekog vremena je rekla da mogu dobiti kucu i rekla mije da je ona za patuljastu pudlicu...kao i vecina moje porodice:):):)


Ja imam bebe patuljke trenutno:)
Zdravi mazeni i pazeni!
a-1-1.jpg


Mama i tata http://forum.krstarica.net/showthread.php?p=11243140#post11243140
 
Poslednja izmena:

Back
Top