Puca DSS

sto je babi milo to joj se i snilo

tako i postavljac teme, ne prizeljkuje kraj partije - rezima, nego kao pravi ..... procenjuje gde je tanko i napada, nadajuci se se da usicari, makar 1 %, vajdica je na ovu skupocu

dss je potreban opoziciji, makar samo da posluzi da se ovima vide ledja,

svi koji mogu da pomognu su potrebni, za razliku od onih koji preletese

Само................. мораш ово да му нацрташ..............не би ли му нешто ушло у главу!!!:hahaha::hahaha:

И немој више да им износиш............. "овако сложене елаборације"...........малко теже схватају!!!:hahaha::rotf::hahaha:
 
Само................. мораш ово да му нацрташ..............не би ли му нешто ушло у главу!!!:hahaha::hahaha:

И немој више да им износиш............. "овако сложене елаборације"...........малко теже схватају!!!:hahaha::rotf::hahaha:

2paprikarius

ja sam ovima prestao da se obracam kad su dosli na vlast. nije bilo tesko pretpostaviti za sta su (ne) sposobni, ispade i jos gore

pisem samo za one kojima ovo nije dobro, i pisem mladima da znaju da ne mora da bude ovako
 
На само име Зорана Дракулића добијам оспице а да не спомињем његов лик и дело (многе је он ојадио безобзирно повећавајући свој капитал).
Е, наравно, када су такви људи каријерно остварени, њима заиста и није циљ да у политици стекну име и новац јер то већ имају, остало је само једно да стекну (што се најбоље стиче преко политике) а то је - МОЋ!

И још нешто - не би требало да се радујемо када се опозиција цепа, ма ко да је у питању, и ма какво било наше политичко опредељење, јер то значи само једно - опстанак ЖУТИХ на власти. :thumbdown:


Ma samo kad je komsiji crkla krava a neka je meni i izgorela stala.:worth::besan2:
 
Razočarani članovi DSS u „Srbija 21“
Autor: T. S. | 14.05.2009. - 05:00

Bilbordi na kojima se širom Srbije reklamira knjiga „Strela vremena i horizont slobode“ najava su osnivanja nove stranke desnog centra „Srbija 21“, čime se asocira na budućnost 21. veka. Stranka će, kažu upućeni, okupiti bivše i razočarane članove DSS koji se već bori sa cenzusom i novo cepanje bi moglo na sledećim izborima značiti ostanak ispod crte.

Jedno od krupnijih imena koja se pominju u vezi s novom strankom je bivši funkcioner Koštuničine stranke Zoran Drakulić.
Na pitanje „Blica“ da li će Zoran Drakulić biti finansijer nove stranke, Dragoljub Kojčić, budući predsednik i pisac pomenute knjige, kaže da je poznati biznismen njegov lični prijatelj, a da li će ući u stranku, „to će sam odlučiti“.
- Ne želimo da nas vezuju za DSS jer biće u stranci raznih ljudi, karijerno ostvarenih, kojima cilj nije da u politici steknu ime i novac. Objavljivanje moje knjige prethodilo je osnivanju stranke jer smo želeli da krenemo sa ozbiljnim političkim temeljom, a ne da nastajemo tako što se neka stranka cepa na dva ili tri dela. Bićemo građanska stranka, nacionalne orijentacije, kojoj su na prvom mestu aktivna politika pridruživanja EU i patriotizam, u smislu zaštite našeg nacionalnog identiteta - kaže za „Blic“ Dragoljub Kojčić, filozof, književnik i budući predsednik stranke. Stranka bi trebalo da bude osnovana do početka leta, a kao kuriozitet pominje se mogućnost da im simbol bude delfin.

Pusti ti to, nego reci ono što je važno (to je sve nebitno) - hoće li neki od 21 poslanika prići njima?
 

Back
Top