PRVI PUT

Zamisli, i nije bilo krvi...

zamisli, jednom sam za takav kometar dobila i - ma laaazes...
kava.gif
 

Zanima me da li ste bili zaljubljeni u osobu sa kojom ste prvi put spavali i da li tome pridajete puno znacaja?Sa koliko je to godina bilo i da li se neko pokajao zbog necega,mozda zbog osobe sa kojom je to radio,vremena i sl.??:?:

ma nisam bila zaljubljena u njega, vec sam ga volela.tada sam dosta znacaja pridavala tome....delimicno sam se pokajala jer je on posle dokazao da nije zasluzio :cry:
 

Zanima me da li ste bili zaljubljeni u osobu sa kojom ste prvi put spavali i da li tome pridajete puno znacaja?Sa koliko je to godina bilo i da li se neko pokajao zbog necega,mozda zbog osobe sa kojom je to radio,vremena i sl.??:?:

voleo sam je! (i sada na neki nacin)
da...prvi put je prvi put!!!!
16
nisam se pokajao nikad PRAVA DEVOJKA U PRAVO VREME....
 

Zanima me da li ste bili zaljubljeni u osobu sa kojom ste prvi put spavali i da li tome pridajete puno znacaja?Sa koliko je to godina bilo i da li se neko pokajao zbog necega,mozda zbog osobe sa kojom je to radio,vremena i sl.??:?:

Nisam bila zaljubljena. Nisam pridavala značaja. Nisam se pokajala ni zbog osobe ni zbog vremena. Sve je bilo kako sam htela. A kad je bilo, moja stvar. ;)
 
potkrovlje:
Zanima me da li ste bili zaljubljeni u osobu sa kojom ste prvi put spavali i da li tome pridajete puno znacaja?
Sa koliko je to godina bilo i da li se neko pokajao zbog necega,mozda zbog osobe sa kojom je to radio,vremena i sl.??

Ludo,
Absolutno,
x,
Nikako,
Nikako.. bez kajanja...

.........
Samo ne u ovom svetu, nego u carstvu snova.
 
Poslednja izmena:

Back
Top