Prvi i poslednji dodir

Dakle imala sam svega 17 godina kad sam na zurci kod drugarice okusila alkohol, uvijek sam se drzhala bez alkoholnih pica vecinom sokova, vode, mlijeka a ponekad i kafe. Te veceri nemam pojma zasto popila sam dvije case sekta, treca je krenula sama, osjecala sam se kao leptiric koji pleshe sa vjetrom, na zurci sam upoznala momka i vjerovali ili ne bacila sam se u debeli flert cak je bilo tach-inga sto recimo ne praktikujem da prilikom verbalne komunikacije rukama dodirujem osobu sa kojom vodim razgovor, moglo je svashta biti i na bruku moram da priznam bila sam na svashta i spremna, zahvaljujuci jednoj drugarici koja je takodje bila na zhurci i koja je znala da je to moj prvi dodir sa alkoholm, nisam pocinila glupost jer me je u neka doba ubacila u auto i odvezla kuci.....

Dva dana poslije doga na poslu se pojavi tip sa ruzom, flert partner sa zurke sa kojim sam bila spremna da nestanem u mraku ne zbog toga sto mi se dopadao vec zbog alkohola koji je te veceri plutao mojim mozgom, tipu sam rekla da nije moj tip izvinula se i objasnila da je stvar u alkoholu koji sam te veceri prvi put u zhivotu konzumirala.

Tad sam sebi dala obecanje da mi se to vishe nece desiti i da alkoholna pica vishe necu konzumirati, zahvaljujuci drugarici ja nisam pocinila glupost!

Da li konzumirate alkhohol u vidu stimulacije ili opushtanja!? Jeli se vama desila glupost dok ste bili pod gasom!?

da, poljubila sam najboljeg druga, ali on je gay:dash::rumenko:
 
Dakle imala sam svega 17 godina kad sam na zurci kod drugarice okusila alkohol, uvijek sam se drzhala bez alkoholnih pica vecinom sokova, vode, mlijeka a ponekad i kafe. Te veceri nemam pojma zasto popila sam dvije case sekta, treca je krenula sama, osjecala sam se kao leptiric koji pleshe sa vjetrom, na zurci sam upoznala momka i vjerovali ili ne bacila sam se u debeli flert cak je bilo tach-inga sto recimo ne praktikujem da prilikom verbalne komunikacije rukama dodirujem osobu sa kojom vodim razgovor, moglo je svashta biti i na bruku moram da priznam bila sam na svashta i spremna, zahvaljujuci jednoj drugarici koja je takodje bila na zhurci i koja je znala da je to moj prvi dodir sa alkoholm, nisam pocinila glupost jer me je u neka doba ubacila u auto i odvezla kuci.....

Dva dana poslije doga na poslu se pojavi tip sa ruzom, flert partner sa zurke sa kojim sam bila spremna da nestanem u mraku ne zbog toga sto mi se dopadao vec zbog alkohola koji je te veceri plutao mojim mozgom, tipu sam rekla da nije moj tip izvinula se i objasnila da je stvar u alkoholu koji sam te veceri prvi put u zhivotu konzumirala.

Tad sam sebi dala obecanje da mi se to vishe nece desiti i da alkoholna pica vishe necu konzumirati, zahvaljujuci drugarici ja nisam pocinila glupost!

Da li konzumirate alkhohol u vidu stimulacije ili opushtanja!? Jeli se vama desila glupost dok ste bili pod gasom!?

tema ko u moderne pevacice, sa sve gigantskim uvodom ni zbog cega:confused:

ps. a sta smatras pod gluposcu? iz poslednje recenice tvog posta
 
Dakle imala sam svega 17 godina kad sam na zurci kod drugarice okusila alkohol, uvijek sam se drzhala bez alkoholnih pica vecinom sokova, vode, mlijeka a ponekad i kafe. Te veceri nemam pojma zasto popila sam dvije case sekta, treca je krenula sama, osjecala sam se kao leptiric koji pleshe sa vjetrom, na zurci sam upoznala momka i vjerovali ili ne bacila sam se u debeli flert cak je bilo tach-inga sto recimo ne praktikujem da prilikom verbalne komunikacije rukama dodirujem osobu sa kojom vodim razgovor, moglo je svashta biti i na bruku moram da priznam bila sam na svashta i spremna, zahvaljujuci jednoj drugarici koja je takodje bila na zhurci i koja je znala da je to moj prvi dodir sa alkoholm, nisam pocinila glupost jer me je u neka doba ubacila u auto i odvezla kuci.....

Dva dana poslije doga na poslu se pojavi tip sa ruzom, flert partner sa zurke sa kojim sam bila spremna da nestanem u mraku ne zbog toga sto mi se dopadao vec zbog alkohola koji je te veceri plutao mojim mozgom, tipu sam rekla da nije moj tip izvinula se i objasnila da je stvar u alkoholu koji sam te veceri prvi put u zhivotu konzumirala.

Tad sam sebi dala obecanje da mi se to vishe nece desiti i da alkoholna pica vishe necu konzumirati, zahvaljujuci drugarici ja nisam pocinila glupost!

Da li konzumirate alkhohol u vidu stimulacije ili opushtanja!? Jeli se vama desila glupost dok ste bili pod gasom!?

Ne pijem. Tako da nemam takvih "problema."
Kada su neke situacije gde je neophodno da se nazdravi , tada popijem po čokoladni liker ili vermut . Nikada u životu nisam bila ni pripita, a kamoli pijana. Čak i kada pijem sok, znam do kada mi prija a kamoli da sebi dozvolim da me neko vidi pripitu ili pijanu. Ne znam kako neko ne može sebe da iskontroliše i kaže : "Sada mi više ne prija, osećam da me "hvata" alkohol...Iz takvih ponašanja znaju da se dese goleme gluposti i ne možeš jasno da razlučuješ i odgovaraš za sebe i svoje postupke, a to može skupo da te košta. Šta da nije bilo te drugarice? Moglo je svašta da ti se desi. nabasala si možda na nekoga ko je bio ok, ali da nije bilo nje i da je bio neki drugi, navalentniji tip, zar se ne plašiš šta je sve moglo da ti se desi? Znaš, možda je i dobro da se malo uplašiš, da ne bi ponavljala takve stvari. Svačiji život, njgeova stvar. Gledala sam film, gde je bila ista takva situacija...I devojka se nije dobro provela a usput je zaradila i neizlečivu bolest, jer nije bila svesna sa kim je bila, jer je bila polu-pijana, dakle u pripitom stanju. Nije mi bila ni najmanja namera da te ovo uplaši, ali moraš biti svesna kako nekada život odigra drugačije, da nema "popravnog".
Sledeći put pamet u glavu, draga. :rtfm: :)
 
Poslednja izmena:
Dakle imala sam svega 17 godina kad sam na zurci kod drugarice okusila alkohol, uvijek sam se drzhala bez alkoholnih pica vecinom sokova, vode, mlijeka a ponekad i kafe. Te veceri nemam pojma zasto popila sam dvije case sekta, treca je krenula sama, osjecala sam se kao leptiric koji pleshe sa vjetrom, na zurci sam upoznala momka i vjerovali ili ne bacila sam se u debeli flert cak je bilo tach-inga sto recimo ne praktikujem da prilikom verbalne komunikacije rukama dodirujem osobu sa kojom vodim razgovor, moglo je svashta biti i na bruku moram da priznam bila sam na svashta i spremna, zahvaljujuci jednoj drugarici koja je takodje bila na zhurci i koja je znala da je to moj prvi dodir sa alkoholm, nisam pocinila glupost jer me je u neka doba ubacila u auto i odvezla kuci.....

Dva dana poslije doga na poslu se pojavi tip sa ruzom, flert partner sa zurke sa kojim sam bila spremna da nestanem u mraku ne zbog toga sto mi se dopadao vec zbog alkohola koji je te veceri plutao mojim mozgom, tipu sam rekla da nije moj tip izvinula se i objasnila da je stvar u alkoholu koji sam te veceri prvi put u zhivotu konzumirala.

Tad sam sebi dala obecanje da mi se to vishe nece desiti i da alkoholna pica vishe necu konzumirati, zahvaljujuci drugarici ja nisam pocinila glupost!

Da li konzumirate alkhohol u vidu stimulacije ili opushtanja!? Jeli se vama desila glupost dok ste bili pod gasom!?
Ne pijem alkohol skoro uopste, ponekad neki koktel leti, zimi bejlis, uz veceru casu crnog vina ili rucak.Uvek samo jednu i jedan koktel..
 
Ne pijem. Tako da nemam takvih "problema."
Kada su neke situacije gde je neophodno da se nazdravi , tada popijem po čokoladni liker ili vermut . Nikada u životu nisam bila ni pripita, a kamoli pijana. Čak i kada pijem sok, znam do kada mi prija a kamoli da sebi dozvolim da me neko vidi pripitu ili pijanu. Ne znam kako neko ne može sebe da iskontroliše i kaže : "Sada mi više ne prija, osećam da me "hvata" alkohol...Iz takvih ponašanja znaju da se dese goleme gluposti i ne možeš jasno da razlučuješ i odgovaraš za sebe i svoje postupke, a to može skupo da te košta. Šta da nije bilo te drugarice? Moglo je svašta da ti se desi. nabasala si možda na nekoga ko je bio ok, ali da nije bilo nje i da je bio neki drugi, navalentniji tip, zar se ne plašiš šta je sve moglo da ti se desi? Znaš, možda je i dobro da se malo uplašiš, da ne bi ponavljala takve stvari. Svačiji život, njgeova stvar. Gledala sam film, gde je bila ista takva situacija...I devojka se nije dobro provela a usput je zaradila i neizlečivu bolest, jer nije bila svesna sa kim je bila, jer je bila polu-pijana, dakle u pripitom stanju. Nije mi bila ni najmanja namera da te ovo uplaši, ali moraš biti svesna kako nekada život odigra drugačije, da nema "popravnog".
Sledeći put pamet u glavu, draga. :rtfm: :)

slazhem se i nije mi se od tada vishe deshavalo tako shta, drzhim se samo sokova i kisele vode:)
 
Alkohol pijem kad je ekipa na okupu i kad se nesto slavi od gluposti jedino povisim ton svog glasa na visi nivo i pricam tipa "sve znam" ili nesto kao "korjen iz 3 je 1,73" i tome sl.
Alkohol kao stimulans ili opustanje nikad ne koristim jer sam opusten i stimulisan i bez njega samo ga koristim za bolji ugođaj i radi stvari koje trijezan nebih radio.
\w/ \w/
 
Eto meni lepe teme :D
Ja sam isto kao i ti poceo da pijem, recimo od neke 17 godine. Kada kazem poceo da pijem, to nikako ne znaci nalivanje, vec onako fino, kada ima povoda, da popijem neku. U zivotu se nisam napio, u pravom smislu reci, da ne znam gde bijem. Ali moj problem je bas gadan, a to je upravo da ne mogu da se napijem, mogu da popijem boga - oca, i da sam tek onako fino zagrejan i malo vise happy.
Primera radi, juce bio na jednom punoletstvu, i popio sam oko 0.4l label5 viskija (naravno nisam sve odjednom nego citavu noc pomalo cirkao, i to je jedini put da sam popio neku vecu kolicinu alkohola ), neko bi se na mom mestu otrovao, ali ja nikako.
Ovo nije neka baronska prica, ali jednostavno ne znam kako je to biti pijan, a bas bi voleo da probam:super:

Probaj ti jarane da popiješ 1,5 litara vodke za veče, pa onda pričaj da se ne možeš napiti. :mrgreen:

p.s. još si ti mlad, ako se potrudiš postići ćeš normu :mrgreen:
 
Probaj ti jarane da popiješ 1,5 litara vodke za veče, pa onda pričaj da se ne možeš napiti. :mrgreen:

p.s. još si ti mlad, ako se potrudiš postići ćeš normu :mrgreen:

E, to je nesto :D
Pio sam ja ranije, ali kada bas idem na vecu kolicinu, posle neke 8 casice zestine prestajem da brojim, tako da ko zna koliko realno popijem kada pijem, a to se vrlo retko desava. U glavnom neku vecu kolicinu alkohola uzmem 1-2 puta godisnje, pa kapiram da jos nisam imao bas pravu priliku. Ali nigde ja ne zurim, i nije mi cilj da se odvalim nego da mi bude lepo. Samo dok dodjem do tog stadijuma, da budem hepiii, treba bas dosta da cirkam:rumenko:
Nekome bude lepo posle 1-2 casice, i blago takvim ljudima, meni je genetski urodjeno da me u startu bas slabo radi :cry:
 
do 26te god nisam okusila alkohol..prvo mrzela sam osecam gubitka kontrole nad sobom, zato nikad nisam htela da probam bilo kakvu psihoaktivnu supstancu..onda sam sa 26 sticajem jadnih okolnosti uzela pivo i probala travu prvi put u zzivotu i osecaj je bio uzzasan.
nekoliko puta sam napravila sra,nja pod uticajem alkohola. kao u filmu je bilo..proshlo leto..mada se iz jednog sra,nja izrodila ljubav..doshao je princ :))
dodushe, meni je bilo ok sve to. samo sam se pustila s lanca :)
 
do 26te god nisam okusila alkohol..prvo mrzela sam osecam gubitka kontrole nad sobom, zato nikad nisam htela da probam bilo kakvu psihoaktivnu supstancu..onda sam sa 26 sticajem jadnih okolnosti uzela pivo i probala travu prvi put u zzivotu i osecaj je bio uzzasan.
nekoliko puta sam napravila sra,nja pod uticajem alkohola. kao u filmu je bilo..proshlo leto..mada se iz jednog sra,nja izrodila ljubav :))
dodushe, meni je bilo ok sve to. samo sam se pustila s lanca :)

Dakle, bila si nevina do 26 godine. :eek::eek::eek:
 

Back
Top