Prosvjednici dočeli predsjednika Josipovića u Srbu: Bando crvena!, Četnici!

Svakakih budala ima u poslednje vreme.Izgleda da su ipak došli ''poslednji dani'':mrgreen::mrgreen::mrgreen:

juče gledao vašu Skupštinu ...jao koji je to cirkus s jedne strane Todorović sa ekipom persona zavidne inteligencije, pa s druge onaj Aligrudić sa žabom i svinjolikim iza sebe, pa Toma Grobar iz Galerije, pa Čanak kauboj, pa Dačić Paćić... pa tu i tamo u kadar upadne Palma, ona glumica Boljeg života i bujne i postojane kose...:mrgreen: ma nema veće komedije sa ovih prostora... da sam u vašoj koži mene bi ovo sve još najviše opustilo i utešilo... još bi im povećao plate jadnicima:hahaha: neka ih:mrgreen: za razliku od ovih naših iz Sabora...ćoveku nit smešni nit od njih šta :eek:

Pešićks vam je legenda:worth:
 
Josipović u Srbu: S ponosom nosite partizanske kape, one su poruka ljubavi!

POVODOM 69. godišnjice ustanka u mjestu Srb danas je organizirana prigodna svečanost, a prigodom svečanog otvaranja obnovljenog spomenika palim borcima iz Drugog svjetskog rata, koji je porušen nakon Oluje 1995. godine, svečanosti će se pridružiti i predsjednik Hrvatske Ivo Josipović. Ove godine skup u Srbu je pod pokroviteljstvom predsjednika Hrvatskog sabora Luke Bebića, a glavni organizator je Srpsko narodno vijeće (SNV) u suradnji sa Savezom antifašističkih boraca i antifašista Hrvatske te Općinom Gračac.

Pravaš Srb protiv Srba

Osim onog službenog dijela u Srbu, organiziran je i prosvjed u organizaciji marginalnih hrvatskih stranaka poznatih po ekstremno desnim uvjerenjima. Masovan odlazak u Srb organiziraju i hrvatski branitelji koji okupljanje u Srbu nazivaju "suprotstavljanjem podizanju četničkog spomenika u Hrvatskoj". Danijel Srb, čelnik HSP-a, javno je istupio protiv ustanka u Srbu na jučerašnjoj konferenciji za novinare.

Prema izvještajima s terena, mnoštvo prosvjednika nosi hrvatske zastave, a čuju se i povici: "Ovo je Hrvatska!, Bando crvena!, Četnici!" Skup osigurava više stotina policajaca, a mogu se vidjeti i pripadnici interventne postrojbe. Posebno su postavljene i željezne šipke da se zapriječi prodor prosvjednika prema uzvanicima.


U Srbu se među prosvjednicima mogu vidjeti i natpisi: "Komunistički zločin nije antifašizam", "Stop ponižavanju Hrvatske", "Agresija na Hrvatsku nije građanski rat".


http://www.index.hr/vijesti/clanak/...ovica-u-srbu-bando-crvena-cetnici/503912.aspx

Hahaha , koji cirkus , vise ne mos' pohvatati ko je ovde cetnik , ko ustasa , ko komunista , ko Srbin , ko Rvat ... :mrgreen:
Al' ustaše najviše hebe činjenica da žive u Srbu.
 

juče gledao vašu Skupštinu ...jao koji je to cirkus s jedne strane Todorović sa ekipom persona zavidne inteligencije, pa s druge onaj Aligrudić sa žabom i svinjolikim iza sebe, pa Toma Grobar iz Galerije, pa Čanak kauboj, pa Dačić Paćić... pa tu i tamo u kadar upadne Palma, ona glumica Boljeg života i bujne i postojane kose...:mrgreen: ma nema veće komedije sa ovih prostora... da sam u vašoj koži mene bi ovo sve još najviše opustilo i utešilo... još bi im povećao plate jadnicima:hahaha: neka ih:mrgreen: za razliku od ovih naših iz Sabora...ćoveku nit smešni nit od njih šta :eek:

Pešićks vam je legenda:worth:

Ovde je u narodu takvo neko mrtvilo...I onda samo pucaju likovi.Jedan po jedan:neutral:
 
Vijest.. obnavlja se spomenik (nit kazu za koga, ni protiv koga ). Dize se spomenik ustanku. Neki kazu partizanskom, al' neki i cetnickom. Ako je tako - nek' bude i prosvjed (ne veliki - cisto onako).. zbog ravnoteze.


Partizani...dakle rvat dobro upamti , partizani su u Srbu digli ustanak protiv ustaša i Nemaca , a najvećim delom su ti partizani bili Srbi i naravno da su pobednici protiv fašizma . Zapamti za ceo život:rtfm:

Moja majka je još dole i daj Bože da se živa vrati kući , a baš mi je drago što su ih ovako dočekale ustaše , pa nek' joj bar bude za nauk kad pomisli i sledeće godine da ode u rvatsku...samo da se seti ovog dočeka , a da ja ovde premirem hoće li se živa vratiti:evil:

Prošle godine joj je bosna presela , a ove će valjda rvatska , pa da sve legne na svoje mesto :worth:
 
Partizani...dakle rvat dobro upamti , partizani su u Srbu digli ustanak protiv ustaša i Nemaca , a najvećim delom su ti partizani bili Srbi i naravno da su pobednici protiv fašizma . Zapamti za ceo život:rtfm:

Moja majka je još dole i daj Bože da se živa vrati kući , a baš mi je drago što su ih ovako dočekale ustaše , pa nek' joj bar bude za nauk kad pomisli i sledeće godine da ode u rvatsku...samo da se seti ovog dočeka , a da ja ovde premirem hoće li se živa vratiti:evil:

Prošle godine joj je bosna presela , a ove će valjda rvatska , pa da sve legne na svoje mesto :worth:

pacenice malena komplexaska,dodji dedi :mazi:
 
bas vala....ja mislio i ovaj Josipovic da je malo normalniji, kad ono prosecan kroat......:sad2:

ne moze bit normalan ,kad su ga fratari abjuzingovali i ostavili mu trajne posledice...:mrgreen:
sad jadni josipovitj, voli vezivanje :sad2:, to ga vele pali...posebno mu glas zadrhti kad ga celavi fratari pozdravljaju ,koji oko struka imaju vezan kanap, da im mini -suknje ne spadnu
:cool:
 
Истина, боли ме ухо, грло и нож за промиџбене појаве у виду партизана, четника и осталих на терирорији некакве државе КРО.
Не интересује ме ко коме тамо добацује, могу сви колетивно у море што се мене тиче, како год..
Ко је тер'o Шесту лиЋку да спасава ону п..ку :lol:
 
Истина, боли ме ухо, грло и нож за промиџбене појаве у виду партизана, четника и осталих на терирорији некакве државе КРО.
Не интересује ме ко коме тамо добацује, могу сви колетивно у море што се мене тиче, како год..
Ко је тер'o Шесту лиЋку да спасава ону п..ку :lol:


Koju ?:eek::D

Da nije bilo VI ličke , u tom kraju ne bi ostala ni jedna srpska glava sa sve odojčadima , ženama , starcima i nemoćnima :)
 

Back
Top