Srbu se dali u beg iz Dubaija - Nezapamćeni potop paralisao kompletan grad, postoji strah da sve nije gotovo! Stanovi bez struje (video)

Poruka
24.800
...imaju jako lose odvode koji nisu pravljeni za kisu, puno betona i malo zelenih povrsina, svi to znaju....danas je zacepilo vise, ali svaka jaca kisa zacepi ulice pa potopi neki deo i to neretko bude voda do kolena.

...isto je i sa maglom, svake zime magle kao u Trbosekovom Londonu.

...ljudi drugacije zamisljaju Emirate, mislim da je u tome problem.
 
imaju lose odvode jer nisu planirali na kisu u emiratima...poplava se desi u americi, britaniji, evropi gdje su odvodi bolji nego u uae...al pisati kako srbi trce izvan dubajia je van pameti...ispada da ima 1mil srba dole..
Srpkinja, starleta, mozda i ima...znaju oni..
 
imaju lose odvode jer nisu planirali na kisu u emiratima...poplava se desi u americi, britaniji, evropi gdje su odvodi bolji nego u uae...al pisati kako srbi trce izvan dubajia je van pameti...ispada da ima 1mil srba dole..

Kisa ponekad pada u Emiratima. Nema nikakve nepoznanice kod domicilnog stanovnistva da se ista moze desiti. Kada padne, zapusi odvode.

Licno sam imala poplavu u ulici, bilo je vode do kolena.

Ne znam za te starlete, nisam imala cast, ali normalan svet koji obavlja inzenjerski, lekarski posao ili je zaposlen u avijaciji, ima sasvim dovoljno finansija i slobodnih dana da priusti sebi odmor u ovakvoj situaciji.
Narocito zaposleni u avijaciji zbog beneficija kupovine karata i bukiranja hotela.

Nasi su verovatno zakljucili da su avioni malo puniji pa su nadigli buku u medijima kako zasluzeno stradaju Sodoma i Gomora ljudskog greha.

Verujem da ova kisa nanosi najvecu stetu barakama sa radnicima koje su dobro skrivene.
Mnogi ljudi zive u necivilizovanim uslovima, po nekim garazama, podrumima ili kao kucne pomocnice, kasirke, konobarice...
E, to je velika muka i ti ljudi verujem da beze, ali i pokusavaju na svaki nacin da ne izadju iz Emirata jer su imigracioni zakoni takvi da ako izadju ne mogu da udju ponovo pa kako su oni teska sirotinja trpe svasta neljudsko za novac koji mahom salju porodicama na nekim Filipinima.
 

Back
Top