Prostakluk

Milojko Vasic:
Tuzni_patak:
Postavljaju visoke standarde, a biraju sasvim drugačije i po drugim prioritetima....
Zanimljivo zapažanje, Tužni Patče. Zaista.

Pa....ja sam licno spomenula -sviranje- jer sam to videla..i cula.... :wink: ...pre 6-7 god....u nekom drustvu..cak se ni ne secam vise gde....Tako da mi nije -izabranik-... :wink: ..Ali, kada bi mogao da mi odsvira jednu -serenadu- pod prozor......mozda bi i razmislila........ :D :wink:
Elem.....i za nas ..-i meni se ne svidja da devojka pije iz flase..tu se sa vama slazem...ja to ne radim....i moje -pravo- okruzenje....(brat, momak)...to ne vole.....i jeste otuzno...glumi neku ribu ili damu....a cuga iz flase... :?

E da....prostacki mi je kada vidim kako pluju po ulicama...Skoro sam gledala jednu emisiju...snimljenu u Bg-u..kazu- da smo narod sa najvise izbljuvaka na ulici..!!!! :? ....i da to nema veze sa fizioloskim potrebama...vec je stvar....navike, obicaja...... :?
 
Postoji stvar gora od pljuvanja, a to je kad sa zadovoljstvom prikupi "materijal" iz disajnih organa i u trenutku kada okrenes glavi da ne bi video "pile" cujes zvuk gutanja i mljackanja.

Bljak!
 
:lol: :lol: :lol:

pa to kad imaš grip - gutaš bale :mrgreen:
to tako dok Japanci ne izmisle crevo koj emože da se nosi prikačeno na uhogrlonos dok ideš ulicom ili kad svratiš negde ili bilo gde...
Ali mora d abud eneporvidno, kad se sliva da s ene primeti pile :?
 
svojevremeno imo ja devojq...ljudi moji kolko sam voleo da je uvatim za dupe...il da je shljapnem...a to nju nerviralo...a meni bilo extra...josh nju nervira...ih bash sam to obozhavao

eh....
 
I treba da volis, i ja se svojim poonosim :D
Ajd da ne budem neuviđaJna, kako reče Čačanac: Zilote, i ti imaš lepo dupe :P


:lol:

btw. neuviđavnost ima svoje ime i znači baš to - ne zagledati se u tuđu situaciju, ne hteti razumeti razloge drugoga, a prostakluk je i - tražiti previše od ljudi :wink: To je osobin aprostih ljudi: MORAŠ da hoćeš da znaš/pomogneš/razumeš/budeš ovakav ili onakav/radiš ovo ili ono...

E, TVRDOGLAVOST je prosta i graniči se sa prostaklukom :?
 
Betty:
I treba da volis, i ja se svojim poonosim :D
Ajd da ne budem neuviđaJna, kako reče Čačanac: Zilote, i ti imaš lepo dupe :P


:lol:

btw. neuviđavnost ima svoje ime i znači baš to - ne zagledati se u tuđu situaciju, ne hteti razumeti razloge drugoga, a prostakluk je i - tražiti previše od ljudi :wink: To je osobin aprostih ljudi: MORAŠ da hoćeš da znaš/pomogneš/razumeš/budeš ovakav ili onakav/radiš ovo ili ono...

E, TVRDOGLAVOST je prosta i graniči se sa prostaklukom :?
:shock: SNIMLJEN SAM :lol:
 
...eh procitah sve od pocetka do kraja....moram da se slozim sa par ljudi....videti zensko pijano to mi je na prvom mestu odvratno...
...podrigivanje...pljuvanje...i slicne extremne situacije...nisu bas primerene
...takodje mi je odvratno kad vidim lepi primerak zenske osobe....koja se ponasa kulturno...taman steknes dobar utisak...a ona otvori usta...iz kojih izasdje prava spanska serija...
...neznam ja sam pobornik jakih zena....ali ne jakih koje se ponasaju kao da su izasle iz spanskih serija...takodje ne jakih u smislu muskaracha....ili feministkinja...narocito onih novopecenih sa sex i grad stavovima....
...a i moram da se slozim sa poslednjim postom da se prirodno ponasanje cesto moze protumaciti kao nekultura...naravno podrazumeva se da to ponasanje ne ide u neke extreme...koji stvarno predstavljaju prostakluk....
 

Back
Top