Prostakluk

GoldenLady:
Suzy:
majcheki:
Prostakluk su pre dela nego reči. Pre dolazi do izražaja prostačko ponašenje nego prostačko izražavanje.

- On čačka nos dok razgovarate.
- On uz zvuk ''pljuckanja'' prstom čara duboko u uvo
- On kašlje direktno ka tvojoj hrani
- On kija direktno u tvoje lice
- On duva nos u palac i kažiprst a posle ''to'' otrese o zemlju
- On se takmiči sa sobom koliko može snažno da prdne i koliko dugo može da prdi u kontinuitetu...
- On se izdire i bahati na javnim mestima
- On skuplja sluz iz grla i nosa nekoliko sekundi a onda to ispljune na nekom, takođe javnom mestu
- ...


E to je prostakluk :roll:

he he..svaka cast...dodala bih-
-pere onu stvar u lavabou

e sada navela bih i par likova ovde koji su puko olicenje prostakluka...ali necu nikoga da prozivam....izlecice se mozda ...nekada...
:?


tema je zenski prostatluk

jel mi to ne znamo da čitamo ili se pravimo da smo u fazonu? Nije tema ''ženski prostakluk''. Pročitaj ponovo.
 
LePiaf:
Julian_Duranona:
Suzy:
he he..svaka cast...dodala bih-
-pere onu stvar u lavabou
A gde da se izaperem? Necu valjda, u kadu da ulazim zbog takve sitnice i sve ove dlake da kvasim, pa se posle brisem ceo...? Nismo mi krivi zbog tog vaseg malog hendikepa... Ne mozemo ni mi neke stvari da radimo, pa se ne ljutimo.
Juliana za Precednika!

potpisujem! :lol:
 
gigule:
LePiaf:
Julian_Duranona:
Suzy:
he he..svaka cast...dodala bih-
-pere onu stvar u lavabou
A gde da se izaperem? Necu valjda, u kadu da ulazim zbog takve sitnice i sve ove dlake da kvasim, pa se posle brisem ceo...? Nismo mi krivi zbog tog vaseg malog hendikepa... Ne mozemo ni mi neke stvari da radimo, pa se ne ljutimo.
Juliana za Precednika!

potpisujem! :lol:

He, he, he...........eto.....i posle nas Aphro pita gde upoznajemo i vidjamo takve...a oni...svuda oko nas..... :wink: :wink:
 
Suzy:
gigule:
LePiaf:
Julian_Duranona:
Suzy:
he he..svaka cast...dodala bih-
-pere onu stvar u lavabou
A gde da se izaperem? Necu valjda, u kadu da ulazim zbog takve sitnice i sve ove dlake da kvasim, pa se posle brisem ceo...? Nismo mi krivi zbog tog vaseg malog hendikepa... Ne mozemo ni mi neke stvari da radimo, pa se ne ljutimo.
Juliana za Precednika!

potpisujem! :lol:

He, he, he...........eto.....i posle nas Aphro pita gde upoznajemo i vidjamo takve...a oni...svuda oko nas..... :wink: :wink:
Jao bre... Znas sta bi bio prostakluk? Prostakluk bi bio (a cudi me da nisi tako napisala), da si rekla:
..."pere ***** u ONOJ STVARI sto stoji u kupatilu." Eto... sad i ja kao namigujem.
 
Julian_Duranona:
Suzy:
gigule:
LePiaf:
Julian_Duranona:
Suzy:
he he..svaka cast...dodala bih-
-pere onu stvar u lavabou
A gde da se izaperem? Necu valjda, u kadu da ulazim zbog takve sitnice i sve ove dlake da kvasim, pa se posle brisem ceo...? Nismo mi krivi zbog tog vaseg malog hendikepa... Ne mozemo ni mi neke stvari da radimo, pa se ne ljutimo.
Juliana za Precednika!

potpisujem! :lol:

He, he, he...........eto.....i posle nas Aphro pita gde upoznajemo i vidjamo takve...a oni...svuda oko nas..... :wink: :wink:
Jao bre... Znas sta bi bio prostakluk? Prostakluk bi bio (a cudi me da nisi tako napisala), da si rekla:
..."pere ***** u ONOJ STVARI sto stoji u kupatilu." Eto... sad i ja kao namigujem.

He ,he..........da..to bi bio prostakluk..... :wink: ali samo vas imamo...i , cak i kad ste takvi, jos uvek vas volimo....... :wink:
 
e sad...verbalni prostakluk...ako kazhem ..."ovo shto si turio vojna treba da metesh nodje"...ili "nisam teo da zovem kanda misim spavash"...il "to je bilo nomad"....neki to dozhivljavaju kao prostakluk...meni je mnogo gadnije..."brate ne bi verovo shta mi se desilo bre brate"....il "brate isposhtuj me brate"....gnusham se toga brate....josh kad ga otegne...braateeee....uh

al mi je i losh 3p...mada nije prostakluk...kad neko forsira nepoznate rechi and izraze...umishljaju valjda da ako neko chuje bogat vokabular(vokabular je jedna od rechi koje spadaju u tu kategoriju) da tje kazhe "vish majq mu kako je nachitan i mudar"...blah
 
setila sam se prostakluka - kada ljudi koji su ok inače odjednom počnu neprimemereno da se ponašaju - do te mere da se zapitaš ko su bre oni u stvari - a to im jed izlazi iz usta...:roll: Ja sam imala prilku da se zapanjim nad jednim kolegom pre nekog vremena...isprozivao nekog lika namrtvo, u društvu u kome baš to ne treba da se radi (bord dir)! A nikad raniej nisam videl atakvu reakciju, uvek je menadžovao konflikte i bio duhovit...:?
 

Back
Top