proslava 18tog rodjendana

18 mi je u decembru(2010:mrgreen:) pa sam planirala da uplatim par dana na zlatiboru za mene i najblize drustvo........ali ima vremena do tada videcu jos......velika zurka sigurno ne....mislim da bih udovoljila svima treba mi ziva muzika,a ja nisam fan.a ***** taj rodjendan ako se ja ne provedem..........a i nije samo zbog muzike,ponekad se uz nju bas i provedem,nego ne mogu da jurim za pijanim budalma i da pazim da ne rasture ceo klub........
 
kako ste ga proslavili,a oni koji jos nisu kako planirate da ga proslavite?
sedeljka,velika zurka ili vam i nije zanimljiv takakv nacin slavljenja???

znaci gade mi se svi oni koji od svog osamnaestog prave svadbu ili mini-svadbu!!! Znaci tuga u sta smo se pretvorili... Za svoj 18. planiram da odem u Barselonu na mesec dana :mrgreen: umesto sto bi pravila 'proslavu' (citaj:pijanku) za neizivljene budale...
 
Napravila sam veliku zuraju,bilo je oko 50ak ljudi,zakupila dobar prostor,navukla sam toooooooliko cuge da mi je ostalo 6 gajbi piva i par flasha zeste. :)))))
Muzika je bila uglavnom kulerska,bilo je puno rocka,al kasnije se nashlo par ljudi sa grandovskim muzichkim zeljama.
Al shta sam im mogla.
Uglavnom,bilo je pijanih..ja se nisam napila,trebalo je to drzati pod kontrolom.
Eto..uglavnom,super je proshlo i nije me sve izashlo preskupo.

Tako nekako je protekao i moj 18-ti rodjendan :lol:! Bitno da je bilo veselo, da smo se iskakali, izludirali i tako... :ok:
 
Ja sam pravila mini-svadbu :rumenko: Kafana i sve shto ide uz to..Znam da se svi zgrazhavaju na ovoj temi za to, ali htela sam da bude bash moje veche....A bila sam u hiljadu kafana na rodjendan tako da sam svakako trebala da isposhtujem ljude.... I bash bash je bilo neshto shto cu pamtiti ceo zhivot :) Malo mi je zhao keve koja je pukla dosta novca ali jedinica sam pa je rekla da nece da zhali :)
 
posto rodjendan slavim radnim danom dogovorio sam se sa gazdom jednog kafica da mi ustupi celu zadnju bastu, u koju moze stati 60-ak ljudi, ali ja cu zvati oko 30 njih.. pice cu platiti po regularnim cenama tako da ce me rodjendan izaci oko 1500 po glavi zvanice :)
 
Баш сам славио у мају ове године 18. рођендан.
Није било пуно људи, око 60 мање-више...
Закупио одличан велики простор, цугало се до пола 3
Жао ми је што се нисам напио кад и остали, ипак сам слављник (касније јесам) :rotf:
Углавном, тако се сад слави...
 
znaci gade mi se svi oni koji od svog osamnaestog prave svadbu ili mini-svadbu!!! Znaci tuga u sta smo se pretvorili... Za svoj 18. planiram da odem u Barselonu na mesec dana :mrgreen: umesto sto bi pravila 'proslavu' (citaj:pijanku) za neizivljene budale...

citiram samu sebe :lol: i dalje ovo isto mislim, za svoj osamnaesti sam pozvala najbolje drugarice kuci, zezale se i uzivale, i jedan dan sam slavila za uzu rodbinu isto kod kuce, pokupila pare i otisla na mesec dana u Veliku Britaniju... samo sam destinaciju promenila... zato sad za devetnaesti idem u Barsu :)
 
Za 5 dana mi je 17...koji btw necu slaviti, kao sto nisam ni 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8 i 7! Duga apsitencija je bila...:mrgreen: I to sve sticajem okolnosti..Za 18. nista ne planiram jer nema svrhe, ako organizujem nesto na brzaka super, ako ne, nebitno...
 
Ja vala neću slaviti osamnaesti, bar ne onako kao većina što slavi.
Nešto ću isplanirati za sebe, jer nema svrhe da pozovem puno ljudi, a gužve ne volim, i da meni ne bude fino.
Moj idealna proslava osamnaestog bi bila u vidu putovanja. Ali, o tom potom
 

Back
Top