Prolece i ljubav???

zunomiljan:
uf, blago vama, bas vam nije dosadno u zivotu :lol:

Vidim nije ni tebi..........poz
138928535427dfdb4aa4bb.jpg
 
Tacno!
Koliko je prolece pozitivno, toliko je i negativno i lose utice na raspolozenje.
Pre 5-6 dana, jedna devojka je izvrsila samoubistvo, skocivsi sa zgrade. Sve je bilo OK, ustala je, popila kafu sa ukucanima, doruckovala...potom se popela na vrh zgrade i skocila.
Tuzno!
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Tacno!
Koliko je prolece pozitivno, toliko je i negativno i lose utice na raspolozenje.
Pre 5-6 dana, jedna devojka je izvrsila samoubistvo, skocivsi sa zgrade. Sve je bilo OK, ustala je, popila kafu sa ukucanima, doruckovala...potom se popela na vrh zgrade i skocila.
Tuzno!
da je bila *ebana, ne bi skocila sa vrha zgrade.
NARAVOUCENIJE:*ebite se deco *ebanje je raj, to vam preporucuje cika Jova Zmaj
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Tacno!
Koliko je prolece pozitivno, toliko je i negativno i lose utice na raspolozenje.
Pre 5-6 dana, jedna devojka je izvrsila samoubistvo, skocivsi sa zgrade. Sve je bilo OK, ustala je, popila kafu sa ukucanima, doruckovala...potom se popela na vrh zgrade i skocila.
Tuzno!

Sigurno je bila clan neke sekte.Ne ubijaju se ljudi bas tako lako
 
zunomiljan:
Buntovnik_Bez_Razloga:
Tacno!
Koliko je prolece pozitivno, toliko je i negativno i lose utice na raspolozenje.
Pre 5-6 dana, jedna devojka je izvrsila samoubistvo, skocivsi sa zgrade. Sve je bilo OK, ustala je, popila kafu sa ukucanima, doruckovala...potom se popela na vrh zgrade i skocila.
Tuzno!
da je bila *ebana, ne bi skocila sa vrha zgrade.
NARAVOUCENIJE:*ebite se deco *ebanje je raj, to vam preporucuje cika Jova Zmaj

Kako mozes tako da govoris?!
Kakav sex? Kakvo *ebanje?! Kakve to veze ima?!
Jesi li je poznavao? Nisi!
A ja jesam! Zivela je u mom komsiluku i bila je sasvim OK devojka, u svakom smislu.
I nije bila clan sekte!!
 
Naravno da je svakom necije samoubistvo misterija po sebi i onda da umire svoju savest uvek nesto izmisljaju,te clan sekte,te luda,zaljubljena,ovo ili ono.......ma dajte sa tim budalastim idiotarijama.

Moj najbolji drug je pucao sebi u glavu pre 8 godina na jedan metar od mene,i iste glasine su kruzile,,izvinite gospodo,,neki ljudi jednostavno ne zele da zive i zbog toga sebi uzimaju zivot.I to je njihovo pravo,njihova odluka.
 
Dont_Break_The_Oath:
Naravno da je svakom necije samoubistvo misterija po sebi i onda da umire svoju savest uvek nesto izmisljaju,te clan sekte,te luda,zaljubljena,ovo ili ono.......ma dajte sa tim budalastim idiotarijama.

Moj najbolji drug je pucao sebi u glavu pre 8 godina na jedan metar od mene,i iste glasine su kruzile,,izvinite gospodo,,neki ljudi jednostavno ne zele da zive i zbog toga sebi uzimaju zivot.I to je njihovo pravo,njihova odluka.

Tacno, ljudi moraju svojim raciom da opravdaju necije postupke bas upravo zato sto se plase...
A ovo sa pomentuim samoubistvom me je posdsetilo na "Zle duhe" od Dostojevskog
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
zunomiljan:
Buntovnik_Bez_Razloga:
Tacno!
Koliko je prolece pozitivno, toliko je i negativno i lose utice na raspolozenje.
Pre 5-6 dana, jedna devojka je izvrsila samoubistvo, skocivsi sa zgrade. Sve je bilo OK, ustala je, popila kafu sa ukucanima, doruckovala...potom se popela na vrh zgrade i skocila.
Tuzno!
da je bila *ebana, ne bi skocila sa vrha zgrade.
NARAVOUCENIJE:*ebite se deco *ebanje je raj, to vam preporucuje cika Jova Zmaj

Kako mozes tako da govoris?!
Kakav sex? Kakvo *ebanje?! Kakve to veze ima?!
Jesi li je poznavao? Nisi!
A ja jesam! Zivela je u mom komsiluku i bila je sasvim OK devojka, u svakom smislu.
I nije bila clan sekte!!
bila je slaba, a takvi prirodnom selekcijom nestaju sa lica zemlje.
bolje sto je skocila nego sutra da pravi traume svojoj deci.
ja bi takvima( samoubicama) vrlorado prisljamcio par samara pre samoubistva. to su *ickice koje ne mogu da se nose sa zivotom.
zato i umiru.
pa sta ti mislis zasto im ni popovi ne dolaze na sahrane???
 
Dont_Break_The_Oath:
Naravno da je svakom necije samoubistvo misterija po sebi i onda da umire svoju savest uvek nesto izmisljaju,te clan sekte,te luda,zaljubljena,ovo ili ono.......ma dajte sa tim budalastim idiotarijama.

Moj najbolji drug je pucao sebi u glavu pre 8 godina na jedan metar od mene,i iste glasine su kruzile,,izvinite gospodo,,neki ljudi jednostavno ne zele da zive i zbog toga sebi uzimaju zivot.I to je njihovo pravo,njihova odluka.
to je jako sebicna odluka, jer postoje osobe koje ih vole.
ubivsi sebe oni ubijaju i deo tih osoba!!!
 
Kako se usudjujes da govoris ovako o samoubicama,samo zbog tih svestenika koji su i nepotrebni na sahranama takvih ljudi?
Nisu u pitanju uvek zivotni problemi,ili da prave traume svojoj deci ili sta god,prosto to nose u sebi i samo iz njima znanih razloga oni sebi oduzimaju zivot.
Ti njih nazivas 'ickicama,,,da li bi ti imao herca da prislonis pistolj na glavu i da opalis znajuci da te sigurno ceka metak.

Ali bez obzira,tvoj odgovor je bedan.I samo potrdjuje ono sto sam rekao,donosis zakljucke samo da bi umirio sopstvenu savest i prestao sebi da postavljas pitanja zasto se neko ubio.
Bedno i plitko razmisljanje.
Svaka cast.
 
Dont_Break_The_Oath:
Kako se usudjujes da govoris ovako o samoubicama,samo zbog tih svestenika koji su i nepotrebni na sahranama takvih ljudi?
Nisu u pitanju uvek zivotni problemi,ili da prave traume svojoj deci ili sta god,prosto to nose u sebi i samo iz njima znanih razloga oni sebi oduzimaju zivot.
Ti njih nazivas 'ickicama,,,da li bi ti imao herca da prislonis pistolj na glavu i da opalis znajuci da te sigurno ceka metak.

Ali bez obzira,tvoj odgovor je bedan.I samo potrdjuje ono sto sam rekao,donosis zakljucke samo da bi umirio sopstvenu savest i prestao sebi da postavljas pitanja zasto se neko ubio.
Bedno i plitko razmisljanje.
Svaka cast.
a oni su znaci "hrabri" jer nisu u stanju da se bore sa zivotnim problemima, pa uzmu BANG sjebu svoj zivot, zivot roditelja, brace, sestara. jer boze moj:imaju ljubavne probleme, u skoli...
ne postoji ni razlog ni razumevanje!!!
meni se brat od tetke ubio pre tri godine iz pistolja i znam sta govorim!!!
samo zato sto je trebalo da ponavlja razred, a nije smeo da kaze roditeljima! da vidis ti tu porodicu sad. Tuga
 

Back
Top