"Prokremaljski glumac": Šta pišu svetski mediji o izbacivanju Miloša Bikovića iz HBO serije "Beli lotos"?

То је једна од најафирмисанијих серија задњих десет година.

Вероватно неће никакве скандале у вези са својим производом, а Украјинци немају паметнија посла него да вриште због Милоша Биковића.
Ukrajincima je stao na žulj još pre 5 godina boraveći na Krimu koji je još i tad bio okupirana teritorija.
Stavili su ga na crnu listu, a on je odgovorio nešto u stilu "Ko ih j..." Nije baš tim rečima, ali otprilike tako.
E, sad Miloše tebe ko j...
 
Ukrajincima je stao na žulj još pre 5 godina boraveći na Krimu koji je još i tad bio okupirana teritorija.
Stavili su ga na crnu listu, a on je odgovorio nešto u stilu "Ko ih j..." Nije baš tim rečima, ali otprilike tako.
E, sad Miloše tebe ko j...
А Милоша боли брига за ту глупу серију иза ХБО. ;)
 
Ukrajincima je stao na žulj još pre 5 godina boraveći na Krimu koji je još i tad bio okupirana teritorija.
Stavili su ga na crnu listu, a on je odgovorio nešto u stilu "Ko ih j..." Nije baš tim rečima, ali otprilike tako.
E, sad Miloše tebe ko j...

Мени то у принципу није симпатично.

Немам неку посебну наклоност према Биковићу, не сећам се ни да ли сам га игде видео, и немам жељу да га видим, али не допада ми се концепт. "Не можеш да радиш овде ако ниси на партијској линији" је прилично труло.
 
А Милоша боли брига за ту глупу серију иза ХБО. ;)

То је, опет, једна од најафирмисанијих серија задње деценије, и отворила би му врата у целом свету.

Твоја тумачења су као и обично преглупа.
 
То је, опет, једна од најафирмисанијих серија задње деценије, и отворила би му врата у целом свету.

Твоја тумачења су као и обично преглупа.
Ма нема шта, пропшће му каријера због те глупе серије... :lol:
 
Neće mu propasti karijera, ali će imati dosta manje slave i para nego što bi imao da je glumio u toj seriji.
Он је талентован глумац, не бринем ја за њега.

Ја више бринем за вас који,после свега овога, не увиђате да је америчка ,,демократија" само мит и ништа више.
 
Zanimljivo je da sad o demokratiji najviše pričaju oni koji se nje zapravo gnušaju i obožavaju diktatorske sisteme i vođe.

Још занимљивији сте ви модератори, који сте остали потпуно заглављени у 90-тим годинама у свакој другој речи демократија и свакој првој диктатура.

Другосрбијанска Крстарица и њени модератори не могу да уоче феномен кенсел културе, јер се и сами налазе усред тог наметнутог појма.
 
Какве везе има та ваша апострофирана 'дјемократија' са тим кога неки продуцент одабере?

Какав блам делити сајт са вама.
Па зато што продуцент није гледао јел Биковић талентован и добар глумац, већ су гледали његове политичке ставове.

То је поента, ако си у стању да је схватиш. :)
 
Па зато што продуцент није гледао јел Биковић талентован и добар глумац, већ су гледали његове политичке ставове.

То је поента, ако си у стању да је схватиш. :)

За тебе је "демократија" само непознаница о којој волиш да млатиш, исто као и "људска права".

Деведесетих су твоји свињоглави саплеменици имали исте ставове на српској телевизији. "Показаћемо ми њима људска права, ха ха!"
 
За тебе је "демократија" само непознаница о којој волиш да млатиш, исто као и "људска права".

Деведесетих су твоји свињоглави саплеменици имали исте ставове на српској телевизији. "Показаћемо ми њима људска права, ха ха!"
Изгледа да ипак ниси успео да схватиш поенту.
 

Back
Top