Procene antikviteta

koliko vredi ovaj aparat pise da je usa proizvodnje i da je napravljen 1979-1982 ,znam da odma izbacuje slike ali potrebno je ubaciti njegov "film" da bi radio
 

Prilozi

  • Photo0060.jpg
    Photo0060.jpg
    20,9 KB · Pregleda: 20
E ovako ovo je slika sablje koju je moj pradeda nosio u WWII ,ovo sam nasao na jednom forumu ali nisam siguran dali je to ta,ako neko zna koja je neka javi,sliku na kojoj se vidi od pradede nosio mogu poslati na majl .
32254811mr2.jpg
 
Bokiruma mnogo ti hvala na objasnjenju volio bi ako imas sliku da mi je posaljes od pradede sablja je ostala kod švaba kad su ga zarobili,pa me zaninma i kolike su cjene tih sablji.Imam pitanje za sve kolekcijonare da ne prodaje neko epolete oficira kraljevine jugoslavije.Pozdrav Filip
 
Ali gdje nigdje ga nema zato pitam da neko ne prodaje i koliko se krecu cjene

Zdravo Filipe, malo sam se nasalio s tobom nadam se da se ne ljutis.
A to sto pitas gde ih ima da pokusam da ti pomognem. Naravno ima ih u Americi;), ali ih ima dosta i puno blize. Mi smo ih dosta zaplenili tokom ratova 90-ih od Muslimanskih boraca u Bosni, a jedan kolega koji je ratovao u Kninskoj krajini mi je rekao da su ih dosta imali i zenge bar na pocetku rata. Ako imas nekog u Bosni ili u Hrvatskoj da ti pogleda verujem da bi mogao da nadje. ja cu kontaktirati neke poznanike u federaciji mozda i kod njih ima neki zaostao. Dal ce bas biti kompletan sa mrezicom neznam, ali slemova, limenih kanti sigurno ima.
 
Zdravo Filipe, malo sam se nasalio s tobom nadam se da se ne ljutis.
A to sto pitas gde ih ima da pokusam da ti pomognem. Naravno ima ih u Americi;), ali ih ima dosta i puno blize. Mi smo ih dosta zaplenili tokom ratova 90-ih od Muslimanskih boraca u Bosni, a jedan kolega koji je ratovao u Kninskoj krajini mi je rekao da su ih dosta imali i zenge bar na pocetku rata. Ako imas nekog u Bosni ili u Hrvatskoj da ti pogleda verujem da bi mogao da nadje. ja cu kontaktirati neke poznanike u federaciji mozda i kod njih ima neki zaostao. Dal ce bas biti kompletan sa mrezicom neznam, ali slemova, limenih kanti sigurno ima.

Ne ljutim se
E hvala za informacije ja cu se raspitati ali raspiaj se i ti jel moze.Hvala
 

Back
Top