Procene antikviteta

Не знам како се зове,па ако има неко ко је стручан,нека се јави. Дрво је у добром стању,треба да има 13 жица,али је на њему тренутно 11. Има и трзалицу...
 

Prilozi

  • 102_2822.jpg
    102_2822.jpg
    48,3 KB · Pregleda: 13
  • 102_2823.jpg
    102_2823.jpg
    44,4 KB · Pregleda: 8
Treba mi informacija ... koliko vredi puska Lebel Berthier M 1907 15, napravljena 1927, u vrlo dobrom stanju, bez zatvaraca ...
Pusku je za vreme ww2 prijateljev deda doneo posle jedne borbe s Bugarima, sakrio je kuci i vratio se u sumu ... posle rata je nikada nikome nije pokazao . Pre par godina od starosti se srusila kuca u kojoj je ziveo i u rusevinama je pronadjena doticna puska odlicno ocuvana ali bez zatvaraca ... zatvarac nikada nije pronadjen.
Interesuje me vrednost te puske ...
 
da li neko moze da mi kaze koliko kostaju znackice ,nasao sam album sa znackicama ,ima raznih titovih,ima lenjinovih raznih sve su zapakovane u neke folije ima od raznih firmi ,znakova auta,imena,ima od milosa obilica ,vuka karadzica,karadjordjevica itd ,pa ako moze odgovor
 
da li neko moze da mi kaze koliko kostaju znackice ,nasao sam album sa znackicama ,ima raznih titovih,ima lenjinovih raznih sve su zapakovane u neke folije ima od raznih firmi ,znakova auta,imena,ima od milosa obilica ,vuka karadzica,karadjordjevica itd ,pa ako moze odgovor

Nazalost, nemo gu ti pomoci. I ja sam nekad kao klinac skupljao znacke i dans ih imam "brdo" i neznam sta da radim sa njima.
Zao mi da ih bacim jer predastavljaju deo moje mladosti. Istina nisam ni pokusao da ih prodam iz istog razloga. Neka moji klinci ili unuci trljaju glavu sa tim "problemom" kada odapnem.
Pokusaj da odes na limundo, tamo se svasta prodaje, video sam da ljudi nprodaju i znacke pa vidi kako se krecu cene, mozda ti sta pomogne. Ali prati ne samo koliko se pocetno cene nego i za koliko se izlicitiraju, to bi mogao da ti bude dobar reper.
 

Back
Top