Problem za osnovnu skolu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za kradju ceduljice i netacno ispisanog problema koga su postavlie sirene, v.v. ilic je kaznjen tri noci bez vecere. Ceduljicu je izgubio i ne moze da ispise zadatak ponovo.

Inace telekomunikacijske veze na palubi su vec tri dana u kolapsu. Nemoguce je prikljuciti se a da se ne desi kvar na vezama pa se ceka po sat i vise vremena. v.v.ilic je par puta skocio na neki gusarski brod ali ni tamo nije uspeo da odrzi neki govor duze od dva minuta.

Intru treba poslati na specijalizaciju u Japan da usavrsi odrzavanje veza.

Primecujem da niko nije ni pokusao da resi problem za nove polaznike u Osnovnu Atematicku Skolu. :(
 
v.v.ilic:
Ovo je jedan zadatak za drugu generaciju Osnovne Atematicke Skole.

Pomeriti tri sibice i napraviti tri jednaka cetvorougla
A sta je sa ovim problemom?
 

Prilozi

  • 02s.gif
    02s.gif
    1,5 KB · Pregleda: 20
Ja bih iz gornjeg lavog ugla skinula prvu horizontalmu i prvu vertikalnu sibicu i stavila ih na isti nacin u donji desni ugao. Onda bih drugu horizontalnu sibicu iz donjeg reda postavila u donji desni ugao tako sto bih zatvorila mnjome cetvorougao. Tako bismo dobili u gornjem redu jedan cetvorougao u sredini a u donjem redu dva cetvorougla na krajevima. Da li sam bila jasna? :-(

Probacu da nacrtam:

.....___......
___|__|___.....
|___|...|___|
 
Cekam da se javi Proximo. Nisam uspela sa starim emailom. v.v.ilic mi je napravio novi ali ne mogu nekako da ud¨jem. Cekam Proxima a v.v.ilic mi kaze da ce biti malo odsutan, da je otisao na neki izlet sa Bunny. Inace, gledala sam sta se tamo desava ali isam uspela da se upisem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top