Problem Cigana

Не звучни, него и јесте фашистички.
Када би се то догодило Српски народ не би био ни за длаку бољи од усташа.
Толико.

А шта је онда следеће?
Депортација свих Срба који нису запослени и немају примања него су на грбачи оне шаке јада која је запослена?
Онда следи депортација свих Срба који превише често одлазе код лекара и праве велике болничке трошкове?
Депортација Срба који носе наочаре?

Нацизам мора умрети.

П.С.
Ниеј фашистички, него нацистички, још горе.

Shalio sam se bre, ne verujem da bi ih Indija i primila, a i ne znam da li bi se razumeli, ciganski jezik se sigurno razlikuje od hindu.
 
Не звучни, него и јесте фашистички.
Када би се то догодило Српски народ не би био ни за длаку бољи од усташа.
Толико.

А шта је онда следеће?
Депортација свих Срба који нису запослени и немају примања него су на грбачи оне шаке јада која је запослена?
Онда следи депортација свих Срба који превише често одлазе код лекара и праве велике болничке трошкове?
Депортација Срба који носе наочаре?

Нацизам мора умрети.

П.С.
Ниеј фашистички, него нацистички, још горе.

Па... рецимо да се слажем са тобом. АЛИ НЕ ВИДИМ НЕШТО ДА ПОМИЊЕШ СРБЕ КОЈЕ ВЕЋ ОСАМ ГОДИНА ПЛАНСКИ РАСЕЉАВАЈУ ВАН ТЕРИТОРИЈЕ БИВШЕ СФРЈ --- '??? Или мислиш да је то у реду - а да за узврат ми овде градимо читаве циганске градове на терет пропале и јадне Србије и да им дајемо ПОСАО, СОЦИЈАЛНО и ОСТАЛО - а од чега од мог к**** **********************
 
Zashto se ne preselish da zhivish u Karton Siti? To je najlepshi deo Beograda.

картон Сити је срамота Српског народа и Београђана који су огрезли у сан о грабљењу новца и отпали од основне идеје Хришћанства и Православља- самилости.
Наша дужност као Православаца је да подржавамо и помажемо невољне и да им обезбеђујемо равноправност и наду у боље сутра.
Школовањем и налажењем посла, интеграцијом у друштво.

Сада смо окупирани западном културом у којој нема места за "непродуктивне" и свако ко није окренут финансијском грабежу је лош.

Одлика Православља нас обавезује да прихватимо сиромашне и помогнемо им, не давањем пара и слично већ посла и образовања.
Са друге стране провери колико Срба живи у истим или сличним условима.
По сметлиштима...
 
Па... рецимо да се слажем са тобом. АЛИ НЕ ВИДИМ НЕШТО ДА ПОМИЊЕШ СРБЕ КОЈЕ ВЕЋ ОСАМ ГОДИНА ПЛАНСКИ РАСЕЉАВАЈУ ВАН ТЕРИТОРИЈЕ БИВШЕ СФРЈ --- '??? Или мислиш да је то у реду - а да за узврат ми овде градимо читаве циганске градове на терет пропале и јадне Србије и да им дајемо ПОСАО, СОЦИЈАЛНО и ОСТАЛО - а од чега од мог к**** **********************

nista ti nemas veca prava od cigana u ovoj zemlji.......ili si i dalje u tripu da si ubermench:dash:.........dilejo........:evil:
 
Shalio sam se bre, ne verujem da bi ih Indija i primila, a i ne znam da li bi se razumeli, ciganski jezik se sigurno razlikuje od hindu.

Мало ко у свету у опште би примио Србе. не зато што смо ми лоши већ што се свет састоји од 90% расистичке гамади која Србе одвајкада сматра за "прљаве, зле и покварене."
распитај се по Европи, све Србе сматрају криминалцима и лоповима, не зато што то јесмо него зато што нас сматрају правослвнима и Словеним аи нижом расом.

оно што ти мислиш за цигане, сви остали мисле за тебе.
На целом западу, али целом, Словени се сматрају "Дивљачким варварима".
 
картон Сити је срамота Српског народа и Београђана који су огрезли у сан о грабљењу новца и отпали од основне идеје Хришћанства и Православља- самилости.
Наша дужност као Православаца је да подржавамо и помажемо невољне и да им обезбеђујемо равноправност и наду у боље сутра.
Школовањем и налажењем посла, интеграцијом у друштво.

Сада смо окупирани западном културом у којој нема места за "непродуктивне" и свако ко није окренут финансијском грабежу је лош.

Одлика Православља нас обавезује да прихватимо сиромашне и помогнемо им, не давањем пара и слично већ посла и образовања.
Са друге стране провери колико Срба живи у истим или сличним условима.
По сметлиштима...


Ne znam da li si čuo, ali u planu je raseljavanje Cigana koji žive u "karton sitiju", trebalo bi da se gradi naselje za oko 1000 ljudi u Ovči. Svi stanovnici listom, na čelu sa predsednikom opštine su protiv.
Neki stanovnici Ovče se foliraju, pa kažu da su protiv zato što nema kanalizacije (kao to nije problem kad su oni u pitanju, ali će biti problem kad dođu Cigani), a drugi otvoreno kažu da neće da žive pored njih. Strašno.
 
Мало ко у свету у опште би примио Србе. не зато што смо ми лоши већ што се свет састоји од 90% расистичке гамади која Србе одвајкада сматра за "прљаве, зле и покварене."
распитај се по Европи, све Србе сматрају криминалцима и лоповима, не зато што то јесмо него зато што нас сматрају правослвнима и Словеним аи нижом расом.

оно што ти мислиш за цигане, сви остали мисле за тебе.
На целом западу, али целом, Словени се сматрају "Дивљачким варварима".


......kada citas sta neki pisu na ovom forumu , jasno ti je i zasto:think:
 
Ne znam da li si čuo, ali u planu je raseljavanje Cigana koji žive u "karton sitiju", trebalo bi da se gradi naselje za oko 1000 ljudi u Ovči. Svi stanovnici listom, na čelu sa predsednikom opštine su protiv.
Neki stanovnici Ovče se foliraju, pa kažu da su protiv zato što nema kanalizacije (kao to nije problem kad su oni u pitanju, ali će biti problem kad dođu Cigani), a drugi otvoreno kažu da neće da žive pored njih. Strašno.

....srpska posla.......s jedne strane plachipichke kako ih niko ne voli.....a sa druge se ponasaju kao nacisti.......KKK iz Ovche.......:hahaha:
 
Мало ко у свету у опште би примио Србе. не зато што смо ми лоши већ што се свет састоји од 90% расистичке гамади која Србе одвајкада сматра за "прљаве, зле и покварене."
распитај се по Европи, све Србе сматрају криминалцима и лоповима, не зато што то јесмо него зато што нас сматрају правослвнима и Словеним аи нижом расом.

оно што ти мислиш за цигане, сви остали мисле за тебе.
На целом западу, али целом, Словени се сматрају "Дивљачким варварима".

A zashto su onda primili u EU Poljsku, Cheshku, Slovachku, Bugarsku?
 
Па... рецимо да се слажем са тобом. АЛИ НЕ ВИДИМ НЕШТО ДА ПОМИЊЕШ СРБЕ КОЈЕ ВЕЋ ОСАМ ГОДИНА ПЛАНСКИ РАСЕЉАВАЈУ ВАН ТЕРИТОРИЈЕ БИВШЕ СФРЈ --- '??? Или мислиш да је то у реду - а да за узврат ми овде градимо читаве циганске градове на терет пропале и јадне Србије и да им дајемо ПОСАО, СОЦИЈАЛНО и ОСТАЛО - а од чега од мог к**** **********************

НЕ!
Мито, пази овако размишљају латини, као што си ти, наравно, ненамерно написао.
Посао се даје у државној администрацији, војсци и полицији и државним службама.
То је једини начин.
Али мораш пвако да гледаш-Не постоји проблем Цигана, већ сиромашних људи и жртви транзиције.
Од сиромашног становништва у Србији Цигани сачињавају око 20%, остало су Срби.

Давање станова Циганима не може д уроди плодом. Они те станове продају јер немају од чега да живе.
Дакле немој дати неком хлед, већ семе да засеје и знање да пожање.

Русија је лепо одрадила. Након транзиције имали су десетине хиљада беспризорне деце. Основали су посебне војне школе где су их учили одпочетка од азбуке до математике деца од 7-18 година. Ту би учили под војном дисциплином занат или административну професију, а каа заврше ишли би као професионалци у војску на 3-4 године а онда би их запослили у полицији или општини..
 
A zashto su onda primili u EU Poljsku, Cheshku, Slovachku, Bugarsku?
Да би напакостили Русима.
У САД је рецимо по стереотипима из вицева Пољак најглупљи.
Виц када плавуши кажу "не ради ти ауто треба да дуваш у ауспух" у САД се прича са Пољаком у главној улози.

По западној сцени, Словени су варвари, а ако нису дивљаци онда су јако глупи, док су све Словенке дефакто *****. Од Рускиња, Чехиња, Пољакиња.
 
cuj znam li:???:.........skijo.......vozio boba......:hahaha:

nego, odakle su srbi, nesreco, dosli na balkan??........mozda ono..nebeski narod i te fore??......skocili sa padobranima, iz tupoljeva??:hahaha:

Chisto da te poduchim, Srbi potichu otprilike sa tromedje Nemachke, Cheshke i Poljske. Tu josh uvek zhive Luzhichki Srbi.

Problem je u tom shto si ti rekao da su Karpati u Aziji. :hahaha:
 
Bravo Aco.:ok: To je dugotrajan posao, ali jedini ispravan način - intergracija u društvo.
Хвала.
То је једини заиста исправан начин. Али не бих примењивао на ромсој деци Per se већ на свакој запуштеној деци имала или немала родитеље. Беда не ограничава расу.
 
savrsen susjed :

dobro cuje i ne voli muziku,
nema djecu ili su vec odselila...
ne prima goste, cist je i uredan, a instalaciju je promjenio odmah pri useljenju..
uljudno se pozdravi i ne zalazi u dalju komunikaciju..
nekada se zapitate da li je zapravo jos ziv..
 
Ne znam da li si čuo, ali u planu je raseljavanje Cigana koji žive u "karton sitiju", trebalo bi da se gradi naselje za oko 1000 ljudi u Ovči. Svi stanovnici listom, na čelu sa predsednikom opštine su protiv.
Neki stanovnici Ovče se foliraju, pa kažu da su protiv zato što nema kanalizacije (kao to nije problem kad su oni u pitanju, ali će biti problem kad dođu Cigani), a drugi otvoreno kažu da neće da žive pored njih. Strašno.
Лично сам и ја против овог решења али из других разлога.
Самом градњом насеља за Цигане они се уствари гетоизују. Мислим да градња насеља на расној или националној основи је глупа сама по себи.
Даље ми је ово пропала идеја у старту.
Ти људи из Картон Ситија немају посао. То је као да сиромашка уселиш у станб. Шта ће да ради? Продаће га на црно да би имао од чега да живи.

Мислим да је расељавање урађено само из политичких разлога, што су новинари писали о томе, и да се неко слика за новине и ТВ. Ниеј становање пробелм.
Види овако. Посао и образовање су проблем.
Нека остане картон сити али децу из њега нека школују и запосле.

Мало опширније али види овако:

Када се у Картон Ситију појаве први младићи и девојке у оделима са краватом или у војној или полицијској униформи, њихове комшије ће почети да се угледају на њих. почеће да се сами исељавају и купују или граде своје куће.
Када ти цигани виде свог комшију у војној униформи како се враћа са посла или комшиницу, циганку у полицијској униформи, све се из основа мења.
Ти што буду имали униформе или одела, неће желети да живе ту и за собом ће повлачити и остале да живе боље и квалитетније.

Ако се ради о расељавању, нека купују куће по Србији које су по селима 2000-5000 Евра и дај им земљу да обрађују која је џабе.
 

Back
Top