Prizren

Ja jos nisam, ali puno neplaniranog posla i nedostatak materijala na temu.
Golube, ako ove godine budes isao u PZ hoces li nas obradovati nekim novim fotkama?
 
bok prizrenci,
tražim curu rodjenu 78 ili 79, mama se zvala ljiljana, mamin ujak je bio neki crnogorski političar ili vojno lice - ne znam, živjele su vjerojatno negdje blizu doma jna.
pozdrav
 
Ja jos nisam, ali puno neplaniranog posla i nedostatak materijala na temu.
Golube, ako ove godine budes isao u PZ hoces li nas obradovati nekim novim fotkama?

nazalost ove godine po svim prilikama nemogu otici u Prizren.

kad budem opet isao u Prizrenu planiracu da to bude zimi jer leti dole je jedan veliki vasar,muzika sa svih strana i po ceo dan 24-7,prevelika guzva nema parkinga itd.
 
evo neke `svezije` iz Prizrena, Dusanov grad ne dadose fotografisati :(

prizren3.jpg


prizren4.jpg


prizren2.jpg


prizren1.jpg
 
Uh ovde ima par fotografija koje su vrlo sadrzajne ali ne na temu Prizren pa ih necu komentarisati puno.
Opsti zakljucak - Haos u elektrifikaciji i saobracaju.
Ona fotka sa dva kontradiktorna saobracajna znaka i jos pride putokaz koji "doliva ulje na vatru" vec zbunjenm ucesniku u saobracaju je :ok:
Enterijer kafica svaki detalj svoj "stil" a slika na zidu kulminacija :dash:

:klap::super:
 
Hoces da kazes da albanci zeneci kineskinje otvaraju sebi prostor da dodju do kineske robe po povoljnijim uslovima i tako ustvari albanci drze kineske prodavnice.
 
Hoces da kazes da albanci zeneci kineskinje otvaraju sebi prostor da dodju do kineske robe po povoljnijim uslovima i tako ustvari albanci drze kineske prodavnice.

hocu reci da kineskinje udajom za kosovskog albanca dobijaju pravo na otvaranju svojih firmi na Kosovu.

Kineskinje i albanci ne zive u braku vec je to formalno samo radi papira.
 
Izgleda da je tema presusila. Sar vidim da ti, kao i ja, svako malo virnes kako bi proverila ima li sta novoga ali nema Goluba, a definitivno je on nosilac teme jer se jedino on update-uje po ovom pitanju samo sto je rekao da ce ove godine verovatno ici u PZ tek na zimu sto dovodi do zakljucka da do tada nece biti novih informacija.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je tema presusila. Sar vidim da ti, kao i ja, svako malo virnes kako bi proverila ima li sta novoga ali nema Goluba, a definitivno je on nosilac teme jer se jedino on update-uje po ovom pitanju samo sto je rekao da ce ove godine verovatno ici u PZ tek na zimu sto dovodi do zakljucka da do tada nece biti novih informacija.

pozdrav mojim prizrencima nakon ramazanske pauze
baklava-tr.jpg

bujrum bajram je
 
Pozdrav iz Prizrena

DSCF2804-1.jpg

****************************

DSCF2805-1.jpg


****************************

DSCF2810-1.jpg


****************************

DSCF2820-1.jpg


******************************

DSCF2831-1.jpg


*********************************

DSCF2844-1.jpg


**********************************

DSCF2847-1.jpg


************************************
DSCF2855-1.jpg
 
Nema na cemu
i drugi put ;)

Mr. Malik,

Svaka čast!

jedva čekam "drugi put":D

Stvarno si srce...a fotke su ti odlično ispale, za nas koji ne možemo otići a sjećamo se Prizrena...i volimo ga vidjeti.

Znaš šta: ovako na fotkama izgleda super, sređen i čist.
Baš mi je drago. neka bude, taj grad to zaslužuje...
 

Back
Top