Prizor: Sex-a u tramvaju

cura i dečko vode seks u tramvaju, šta vi činite:

  • ostajem sediti i sa zanimanjem sve to gledam i pratim

  • ostajem sediti i pokušavam ne gledati,tu i tamo pogledam sa zgražanjem

  • ostajem sediti i uopšte ih ne doživljavam, okrenute glave gledam kroz prozor

  • ustajem i odlazim u drugi dio tramvaja da mi nisu pred očima i negodujem

  • ustajem i odlazim do izlaza, te izlazim odmah na sledećem stajalištu van

  • glasno negodujem, tražim šofera da nešto poduzme i/ili zovem policiju

  • glasno negodujem i pokušavam sprečiti sve dalje od poljupca i diranja, razdvajajući ih

  • tipu opalite šamar, a ženu opsujete i tražite da izađu van iz tramvaja (busa)

  • vidno napaljeni pridružujete se paru

  • nešto deseto (navedite u postu)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
E to je bilo krajem osamdesetih.
Bili smo isto tako u potpuno praznom tramvaju, u zadnjem delu tramvaja i moj tadasnji momak - kasnije moj prvi muz me je poljubio i to se tako nastavilo jedno par minuta - ne vise... odjednom tramvaj staje gde mu stanica nije - otvaraju se zadnja vrata i vozac vice iz svoje kabine da napustimo njegovo vozilo... sto smo mi i ucinili.
A nije bilo ni s od seksa...
 
Setila sam se ovog filma pre neki dan. Videla sam jedan tramvaj u ulici koja je nalik jednoj iz filma i pomislila, ala bi bilo zabavno da vidim. :)
šta!? ti si u Ukraini...tako smo bar konstatirali da bi se to moglo tamo samo snimit;):)
E to je bilo krajem osamdesetih.
Bili smo isto tako u potpuno praznom tramvaju, u zadnjem delu tramvaja i moj tadasnji momak - kasnije moj prvi muz me je poljubio i to se tako nastavilo jedno par minuta - ne vise... odjednom tramvaj staje gde mu stanica nije - otvaraju se zadnja vrata i vozac vice iz svoje kabine da napustimo njegovo vozilo... sto smo mi i ucinili.
A nije bilo ni s od seksa...
veruj mi u ovom "filmiću" je bilo sexa...sve se lepo videlo:mrgreen:
 
trenutačni rezultati ankete...:arrow:
Dečko i devojka se započinu seksati u tramvaju, šta vi činite?:


1.ostajem sediti i sa zanimanjem sve to gledam i pratim.........29.....34,12%:)
2.vidno napaljeni pridružujete se paru.....................................18.....21,18%:hahaha:
3.ostajem sediti i uopšte ih ne doživljavam..............................14.....16,47%
4.ostajem sediti, tu i tamo pogledam sa zgražanjem..................5.......5,88%
4.odlazim u drugi deo tramvaja da mi nisu pred očima................5.......5,88%
6.tipu opalite šamar, a ženu opsujete i tražite da izađu van.........4.......4,71%
7.ustajem i izlazim odmah na sledećem stajalištu van................3.......3,53%
8.negodujem, tražim šofera da nešto poduzme / zovem policiju...1.......1,18%
9.glasno negodujem i pokušavam ih sprečiti...............................0.........0%


...nešto deseto (navedite u postu)...........6........7,06%
Glasova: 85.
Već ste glasali na ovu anketu

jel ima neko ko još nije glasao na ovu anketu?:cool:
:think:
 
Nije bila, dok je ti nisi oživela...
whistling-1.jpg
 

Back
Top