Prizor: Sex-a u tramvaju

cura i dečko vode seks u tramvaju, šta vi činite:

  • ostajem sediti i sa zanimanjem sve to gledam i pratim

  • ostajem sediti i pokušavam ne gledati,tu i tamo pogledam sa zgražanjem

  • ostajem sediti i uopšte ih ne doživljavam, okrenute glave gledam kroz prozor

  • ustajem i odlazim u drugi dio tramvaja da mi nisu pred očima i negodujem

  • ustajem i odlazim do izlaza, te izlazim odmah na sledećem stajalištu van

  • glasno negodujem, tražim šofera da nešto poduzme i/ili zovem policiju

  • glasno negodujem i pokušavam sprečiti sve dalje od poljupca i diranja, razdvajajući ih

  • tipu opalite šamar, a ženu opsujete i tražite da izađu van iz tramvaja (busa)

  • vidno napaljeni pridružujete se paru

  • nešto deseto (navedite u postu)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Neke stvari mi nisu jasne, ne mogu da pojmim da nekoga uzbudjuje takvo eksponiranje!
Kresnuti se u gradskom prevozu, pa ne znam da li bih i da mi neko kaze da mi je to poslednja sansa za sex, tada ili nikada vise..........

A da neko takav 'spektakl' priredi u tramvaju, dok sam ja u njemu, pa..........samo bih se pomjerila da im ne smetam, ili da, u krajnjem slucaju, mene ne zapljusne neka od njihovih tjelesnih izlucevina..........i ne bih sklanjala pogled....

A voljela bih pogledati taj video!
 
Eto ne bih mogla da podnese a ovamo daj video.:D:D
:worth::worth:
:rotf: :rotf: :rotf:
ne bi mogla da podnede tako nešto da bude na licu mesta....al znatiželja je ipak jača:mrgreen:

PS poslao sam svima koji su tražili video na PP ...a sad vas lepo molim da se skoncentrišete na temu, anketu i "nagradno" pitanje: Šta biste vi uradili da na tako nešto naletite u tramvaju ili busu gradskog saobračaja?
 
Vjerovatno bi se zbunila ali bi ih odgledala do moje stanice .... ako oni mogu da se seksaju mogu i ja da ih gledam (i snimam mobom :P :P :P )

upravo tako....
s početka teme naveo sam i svoje sopstveno iskustvo....kad sam u ttramvaju naletio na stariju "gospođu" koja se počela skidati i dirati na ono mesto a potom i sve koji su stajali u blizini:lol::lol:

kad je tramvaj stao na mojoj stanici ...lepo sam sa smeškom na licu sišao dole:)
 
1) ostajem sediti i sa zanimanjem sve to gledam i pratim
(za radoznale):smile:
2) ostajem sediti i pokušavam ne gledati, al svejedno tu i tamo pogledam sa zgražanjem
(za one koji si ne žele priznati, da zapravo nisu ono čime se kite):oops:
3) ostajem sediti i uopšte ih ne doživljavam, okrenute glave gledam kroz prozor
(za pasivce) :eek:
4) ustajem i odlazim u drugi dio tramvaja da mi nisu pred očima i negodujem
(za gunđala):wink:
5) ustajem i odlazim do izlaza, te izlazim odmah na sledećem stajalištu van
(za fine i vaspitane):mrgreen:
6) glasno negodujem, tražim šofera da nešto poduzme i/ili zovem policiju
(za legaliste):D
7) glasno negodujem i pokušavam sprečiti sve dalje od poljupca i diranja, razdvajajući ih
(za aktivne) :rolleyes:
8.) tipu opalite šamar, a ženu opsujete i tražite da izađu van iz tramvaja (busa)
(za aktivne na potenciju) :cool:
9) vidno napaljeni pridružujete se paru
(za egzibicioniste) :lol:
10) nešto deseto
(navedi šta u postu):idea:

Ostajem sedeti i pokusavam ne gledati (jer je nepristojno zuriti :oops:) i tu i tamo pogledam (dok mi se osmeh sam od sebe krivi na licu i pojavljuju se azdajski zubi :lol: )

(za prikrivene voajere i manijake hahahhahaha) :mrgreen:
 
samo da napomenem...LINK s videom NE šaljem "forumašima" koji su otvorili nalog samo da bi taj video dobili

šta vas je Bre sramota reći..: "hoću i ja videti to "čudo", aj mi kyo pošalji!":mrgreen::lol:


pa ja bi bez beda to tražio da je neko drugi otvorio ovu temu...samo se brukate:lol:

kao glumite "finoću" a onda otvarate nove naloge da se dočepate videa:lol::lol::lol:

so!..So...pathetic!:rolleyes:
 
Pogledajte trenutne rezultate ankete:
cura i dečko vode seks u tramvaju, šta vi činite:


1. ostajem sediti i sa zanimanjem sve to gledam i pratim.......16......32,65% :)
2. vidno napaljeni pridružujete se paru...................................11......22,45% :shock:
3. ostajem sediti i uopšte ih ne doživljavam,
okrenute glave gledam kroz prozor..........................................8......16,33%:rolleyes:
4. nešto deseto (navedite u postu)...........................................5......10,20%
5. ostajem sediti i pokušavam ne gledati,
tu i tamo pogledam sa zgražanjem..........................................2........4,08%
6. ustajem i odlazim u drugi dio tramvaja
da mi nisu pred očima i negodujem..........................................2........4,08%
7. ustajem i odlazim do izlaza,
te izlazim odmah na sledećem stajalištu van.............................2........4,08%
8. tipu opalite šamar,
a ženu opsujete i tražite da izađu van iz tramvaja (busa).............2........4,08%
9. glasno negodujem, tražim šofera
da nešto poduzme i/ili zovem policiju.........................................1.........2,04%
10. glasno negodujem i pokušavam sprečiti sve
dalje od poljupca i diranja, razdvajajući ih....................................0.............0%



Glasova: 49.
----------------
ima li još neko ko nije glasovao!?:!::?::):D
 

Back
Top