pritisni ODJE

Da li smatrate da zasluzhujete lepu devojku/dechka? :D
chitajuci sve i svashta na ovom forumu sam shvatio da SVI al gotovo SVI smatraju da zasluzhuju lepu devojku/dechka bez obzira dal su oni ruzhni, glupi, ovakvi onakvi

Pa naravno da SVI smatraju jer je logicno.msm svi mi imamo pozitivno misljenje o sebi...kolko god govorili da nije tako...samim tim idealizujemo sebe...pa zato i precenjujemo svoje mogucnosti.....................ja recimo nisam toliki izbirac koliko sam nesiguran...i ono trip mi da devojku pogledam u oci..nzm..sto....a nisam toliko lep da bi mene startovale...bar ne one koje se meni svidjaju...a i klinac sam(fizicki(a i psihicki boga mi)....
 
Pa naravno da SVI smatraju jer je logicno.msm svi mi imamo pozitivno misljenje o sebi...kolko god govorili da nije tako...samim tim idealizujemo sebe...pa zato i precenjujemo svoje mogucnosti.....................ja recimo nisam toliki izbirac koliko sam nesiguran...i ono trip mi da devojku pogledam u oci..nzm..sto....a nisam toliko lep da bi mene startovale...bar ne one koje se meni svidjaju...a i klinac sam(fizicki(a i psihicki boga mi)....

nije tacno....a zasto ti je trip da devojku pogledas u oci?to ti je sigurno boje nego patos,divan plakat,ili ne daj boze,si.se....a sto se tice lepote,ja nikada nikoga ne bih prva startovala,pa da je ne znam kako lep.....z:mrgreen: ...
 
Ja pre neki dan isao sa kevom kod socialne radnice nesto da pricamo i sad, onda prica, prica pa malo gleda u mene...meni glupo bilo da je pogledam u oci zato sto sam se utripovao da joj se svidjam...:lol:



Zato sto su teska vremena, nema se za 'leba...

haha i meni je neprijatno da gledam starije u oči ne znam zašto..bez obzira na pol
pogotovo ne mogu da gledam u oči nastavnicu fizike..ima neki prodoran pogled..naježiš se kad je pogledaš
ozb. sam pitala.. -.-'
 
haha i meni je neprijatno da gledam starije u oči ne znam zašto..bez obzira na pol
pogotovo ne mogu da gledam u oči nastavnicu fizike..ima neki prodoran pogled..naježiš se kad je pogledaš
ozb. sam pitala.. -.-'

Ustvari, kad vec spominjes to, nekad je i meni glupo da gledam starije u oci bez obzira na pol...ali otprilike mislim da znam razlog...
Je l' gleda kroz tebe k'o superman?:P
A ozb.? Onda izvini, ali znas vec, teska su vremena i niko te ne shvata ozbiljno...z:)
 
omg..ko supermen..jaoo fani xDD
pa jednostavno mi je neprijatno.. z:D z:D
a koji je razlog??xDD

Dobro, ako ti se ne svidja supermen, onda k'o Mile Kitic...:P
Ih, jednostavno ti neprijatno...za sve postoji razlog. Ja mislim da je kod tebe razlog to sto ti se u prvom razredu osvnovne islo u wc, a uciteljica ti je dala minus i pogledala te popreko, i tebi se tad prestalo ici u wc...jesam li blizu?:per:
Npr. moj razlog je mnogo glup i ljudi sa foruma bi me sigurno gledali drugim monitorom nakon sto bi culi moj veoma stupid razlog...tako da cu ga zadrzati za sebe i malo cu ga preispitati...
 
mhm..zadrži ga za sebe..
nisi čak ni blizu.u stv. možda i jesi..ali učiteljica me je uvek puštala do toaleta z:hm:..blah.. ni sama ne znam zašto mi je neprijatno..kako god..nećemo više o tome..xDD
z:D z:D
 
Pa naravno da SVI smatraju jer je logicno.msm svi mi imamo pozitivno misljenje o sebi...kolko god govorili da nije tako...samim tim idealizujemo sebe...pa zato i precenjujemo svoje mogucnosti.....................ja recimo nisam toliki izbirac koliko sam nesiguran...i ono trip mi da devojku pogledam u oci..nzm..sto....a nisam toliko lep da bi mene startovale...bar ne one koje se meni svidjaju...a i klinac sam(fizicki(a i psihicki boga mi)....

Pametno receno!
 
Pa naravno da SVI smatraju jer je logicno.msm svi mi imamo pozitivno misljenje o sebi...kolko god govorili da nije tako...samim tim idealizujemo sebe...pa zato i precenjujemo svoje mogucnosti.....................ja recimo nisam toliki izbirac koliko sam nesiguran...i ono trip mi da devojku pogledam u oci..nzm..sto....a nisam toliko lep da bi mene startovale...bar ne one koje se meni svidjaju...a i klinac sam(fizicki(a i psihicki boga mi)....

A kad se slome ideali... nastaje...
2cntk7k.jpg
 
hm,mislim da je pravo pitanje koliko su nam kriterijumi u skladu sa nama samima?
da li trazimo nesto sto je mnogo iznad nas?
jer,nije pogresno traziti nekog lepog,barem nekoga ko je tebi lep,ali ukoliko je to u skladu sa tobom kao celinom
 
@topik

Pretpostavljam da je zakukuljeno pitanje iz uvodnog posta da li se zaista misli da se zasluzuje lepota ako je i sam ne posedujes. Ja volim da mislim da je autor hteo da pita uopsteno o svim dobrim, odnosno pozitivnim stvarima koje zahtevamo a nismo adekvatni i nemamo kapacitet da zelimo tako nesto i da bi bilo nefer da dobijemo to. Jer ni sami nismo nosioci vrlina koje ima osoba kakvu ocekujemo, ili jer nismo sposobni da ispostujemo dovoljno predmet kakav trazimo.

Sto se mene tice, po ovakvim parametrima u prethodnom odeljku teksta, ja treba onda da ocekujem savrsenog tipa da bi on meni bio kompatibilan; Mora da bude pametan, nacitan, zabavan, human, samouvreren, dobar prijatelj, lep, sportista, ambiciozan, posvecen... skroman.
Ja to ne samo da ne trazim, nego ni ne zelim.

Poenta mog izlaganja je da nije ni po kakvim propisima ili pravilima da fizicki lep covek po svaku cenu zasluzuje jednako fizicki lepog ljubavnika i prijatelja, zivotnog saputnika ili sta god. Kada dodje do veze gde je jedan od ljudi lep a drugi manje lep, ili u krajnjem slucaju ruzan dolazi do krsenja ravnoteze po vizuelnoj osnovi, ali se ovaj koji je manje lep ne treba osecati inferiorno ili manje vrednim ako je svestan da poseduje druge kvalitete. Neke kvalitete koje ovaj lepsi ne poseduje; pravilnu moc rasudjivanja, natprosecnu sposobnost analize ljudi i situacija, duhovitost, harizmu, obrazovanje... Pare.
Salim se, ne pare, zaboravi na pare. Mislim, nemoj, pare su u redu, samo...

@oftopik
Ako je lep a glup ko budak onda nista, ako je lep i duhovit a nije svestran recimo, onda super, ako je inteligentan i duhovit a nije lep onda isto super.
 

Back
Top