PRIRUčNIK ZA PRINCEZE

Je ime knjige koju moja klinka žicka evo vec treci sat.
Il da joj se kupi il da crkne.
Potegla je i vilu zubic i deda mraza i babu oce da zove ....samo da dobije... :roll:

Meni je sam naslov malo ....sta znam...tako nekako ...bzvz...
Gledala sam sta je to na sajtu izdavaca , informacije su šture.
http://www.monoimanjana.co.rs/books/book.php?knjigaID=342

Dal medju vama neko ima tu knjigu i sta mislite o njoj?
Kakav je sadrzaj?
Kakve su poruke ?

Ne nalazim nikakve komentare na netu...vi ste mi poslednja nada...

listala je ja :sad2:
ne bacaj pare nikako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najobicnije nebuloze tipa "kako se spremiti za bal i td i bla bla"... dakle nista pametno. ubedi je da uzmete nesto drugo, mi imamo prirucnik za svaku odvaznu devojcicu i vec je sama naucila da pravi pundju sa olovkama :lol:
 
Npr ovu knjigu sam skoro videla.

http://www.kreativnicentar.rs/za-djake.php?e=40&c=C175

I odusevila se.
Pa mi za tako nesto ni bitno koliko kosta...al prirucnik mi nesto mirise na tesku glupost...

Ovo je ok ali tek za devojcicu posle 9,10 godina.Mojoj Miri sam kupila dve slicnog sadrzaja pre dve godine (kad je imala 11) i super su.Kada god upadne u "ono" stanje ako nedodje do mene uzme knjigu i uz nju se smiri.

A onaj prirucnik za princeze...moj savet ti je da ne bacas tolike pare na te gluposti.
 
listala je ja :sad2:
ne bacaj pare nikako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najobicnije nebuloze tipa "kako se spremiti za bal i td i bla bla"... dakle nista pametno. ubedi je da uzmete nesto drugo, mi imamo prirucnik za svaku odvaznu devojcicu i vec je sama naucila da pravi pundju sa olovkama :lol:

Eto zasto ja postavim temu na forumu.
Jer uvek ima neko ko je video, cuo, procitao pre mene .
Hvala :heart:

Molim izdavaca preporucene knjige ...:cmok2:
 
Npr ovu knjigu sam skoro videla.

http://www.kreativnicentar.rs/za-djake.php?e=40&c=C175

I odusevila se.
Pa mi za tako nesto ni bitno koliko kosta...al prirucnik mi nesto mirise na tesku glupost...

Mи је имамо. :D
''Књига за сваку девојчицу'' је заиста ок књига. Илустрације су јако лепе, има много конкретних ствари и савета, али је за мало старију децу, за тинејџерке или оне на прагу пубертета. ;)

П.С.
Сад тек видех да су то већ рекли пре мене....;)
 
Poslednja izmena:
JA cu ko svaki ratom i sankicjama napaceni stanovik ove zemlje da kupim to dok jos ima , i da cuvam u slamarici kad dok ne dodje vreme da se cita ...

Pre toga cu ja da prostudiram sta tu pise da uskladimo price - knjiga za svaku devojcicu i ja :lol:


I ajde da sad ova tema ne umre , jer je sustina vec recena , pa eto ako ste za , nek ostane kao neka tema gde bi mogli da komentarisemo te knjige za devojcice .

Svasta postoji u ponudi al nije sve ni zabavno , ni interesantno deci a vala ni kvalitetno ...
 
Je ime knjige koju moja klinka žicka evo vec treci sat.
Il da joj se kupi il da crkne.
Potegla je i vilu zubic i deda mraza i babu oce da zove ....samo da dobije... :roll:

Meni je sam naslov malo ....sta znam...tako nekako ...bzvz...
Gledala sam sta je to na sajtu izdavaca , informacije su šture.
http://www.monoimanjana.co.rs/books/book.php?knjigaID=342

Dal medju vama neko ima tu knjigu i sta mislite o njoj?
Kakav je sadrzaj?
Kakve su poruke ?

Ne nalazim nikakve komentare na netu...vi ste mi poslednja nada...

ovo mi deluje ko bonton za decu samo u mtv fazonu :confused: sve su iskvarili
 
Pa cena je ista kao i ove koju mala trazi .par stotina dinara je razlika za drugove clanove ( ta sam ) ..i ako u njoj ima pametnih stvari ne pravim pitanje.

Meni je zao da dan novce za nesto glupo i nekorisno a lepo ...mislim vec imam Laku ne treba mi nista vise :lol:
 
Pa cena je ista kao i ove koju mala trazi .par stotina dinara je razlika za drugove clanove ( ta sam ) ..i ako u njoj ima pametnih stvari ne pravim pitanje.

Meni je zao da dan novce za nesto glupo i nekorisno a lepo ...mislim vec imam Laku ne treba mi nista vise :lol:

jes, ovde imas jedno 200-300 strana (garant sam lupila al knjiga jeste bas bas debela) a tamo dvadesetak i kusur.
btw naucila je i da zvizdi :zcepanje:
 

Back
Top