Припадници неонацистичке групе обележили годишњицу смрти Милана Недића, нешто даље, грађани протестовали због скупа

комшија

Stara legenda
Poruka
91.066

1707094105781.png

Pripadnici neonacističke grupe obeležili godišnjicu smrti Milana Nedića, nešto dalje građani protestvovali zbog skupa (FOTO)


Pripadnici neonacističke grupe obeležili godišnjicu smrti Milana Nedića, nešto dalje građani protestvovali zbog skupa (FOTO) 1


04.02.2024. 19:25

Pripadnici neonacističke grupe „Zentropa Srbija“ okupili su se večeras na uglu Simine i Ulice knjeginje Ljubice u centru Beograda, obeležavajući godišnjicu smrti Milana Nedića, predsednika kvislinške Vlade Srbije za vreme nacističke okupacije u Drugom svetskom ratu.

1707093668084.png


Nedaleko odatle, u istoj ulici, okupljeni su simpatizeri Zeleno-levog fronta koji protestuju zbog obeležavanja godišnjice Nedeićeve smrti.

1707093755398.png


Policijska brigada postavila je kordon između ove dve grupe, javlja reporter FoNeta.

Skup je završen bez incidenata.

link

Србија се данас готово свакодневно, а не спорадично, сусреће са феноменима фашизма.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Dajem pare na kladzu da su ljuti podrzavaoci tzv ruske denecifikacije Ukrajine sa sve srpom i cekicem. Luda kuca Srbija.
Тешко... Недићевци сз изразити антибољшевици, једино ако је нека државна ујдурма
 
Тешко... Недићевци сз изразити антибољшевици, једино ако је нека државна ујдурма

Imamo ih i na forumu i mahom su grlati podrzavaoci navedenog.
 
Онда је државни скуп... Флоудују их стално, није први пут
Али шта кажеш за овај наведени коментар који сам поставио и размишљање у њему изнето?
 
Али шта кажеш за овај наведени коментар који сам поставио и размишљање у њему изнето?
Већ ти рекох... обрисао сам га и објаснио ти...

Флодовање значи засипање пандурима или државним глумцима неког покрета да би се обисмислио...

То да антибољшевици подржавају Русију и ословљавају се са друже, могу само пандурски ''недићевци'' који одрађују неку дисциплинску казну у мурији
 
Istoriju uvek pišu pobednici. Znamo ko su bili pobednici kod nas, na našim prostorima.

Ne mogu da budem objektivna kada je Nedić u pitanju.. Moj deda je radio kao automehaničar u Upravi grada Beograda, za vreme Nedićeve vlade.

Posle rata je, što zbog tog poštenog rada, što zbog svog prezimena, bio u nemilosti tadašnje, nove vlasti. Srećom, zatvora ga je spasao jedan komšija, ali dugo nije mogao da dobije novu ličnu kartu. Nije mogao da dobije bonove za hranu iako je imao troje male dece...
Komšije su verovale da je pripadnik Kulturbunda..

Mnogo godina kasnije, baba i deda su pričali o Nediću, o toj vlasti u Beogradu ( mislim na Upravu grada )...

I sama sam čitala dosta o Nediću, gledala sam i predstavu "Đeneral Nedić".

Da li neko od vas zna zašto je Milan Nedić, nakon odbijanja da bude predsednik Vlade, pristao da obavlja tu funkciju?

Što se tiče Zeleno-levog fronta :) To su potomci tih partizana, komunista.
 
Imamo ih i na forumu i mahom su grlati podrzavaoci navedenog.
Удбаши... ти ко да не живиш у Путлеристану, па си изненађен представама за децу и малоумне?

И Тај ретард Давидивић је исто сад на државно дугме, од кад су га ''водили у подрум'' пева ''равногорске'' уместо СДК песме... опште расуло свугде
 
То да антибољшевици подржавају Русију и ословљавају се са друже, могу само пандурски ''недићевци'' који одрађују неку дисциплинску казну у мурији
Љотићевци су се заиста ословљавали са друже, па то с сви знају, друже Зилоте. ;)

Онај који је вас бољшевике анатемисао - Бог
200.gif

:D
 
Удбаши... ти ко да не живиш у Путлеристану, па си изненађен представама за децу и малоумне?

И Тај ретард Давидивић је исто сад на државно дугме, од кад су га ''водили у подрум'' пева ''равногорске'' уместо СДК песме... опште расуло свугде
УДБА је наша судба.

1707098783443.png


:per:
 
Moj deda je radio kao automehaničar u Upravi grada Beograda, za vreme Nedićeve vlade. Srećom, zatvora ga je spasao jedan komšija, ali dugo nije mogao da dobije novu ličnu kartu.
Nije mogao da dobije bonove za hranu iako je imao troje male dece...
Лажеш. Сви су добијали бонове. Чак и породице оних који су отишли у затвор због тога што су били сарадници окупатора. Зато је нова власт и добила опште поверење народа, осим наравно најзадртијих монархиста и фашиста.
 
Лажеш. Сви су добијали бонове. Чак и породице оних који су отишли у затвор због тога што су били сарадници окупатора.
Ne lažem. Možda su baba i deda lagali..ali ne verujem. Zašto bi lagali posle toliko godina?
 
Da li neko od vas zna zašto je Milan Nedić, nakon odbijanja da bude predsednik Vlade, pristao da obavlja tu funkciju?
Нико живи у Србији није хтео ту функцију, поготову Недић...

Али кад су прве масовне ликвидације од Стране усташа у Босни и Бугара и Мађара почеле по Србима, Срби су га на силу и једва убедили да се лати посла, јер су Немци запретили да ће Хрвате да доведу за управитеље ако не изаберемо Недића...

Недић ни поред тога још пар недеља није хтео, поготову што му је и син погинуо и што је гледо општу издају и пропаст...

Ужасно је било после бомбардовања, имали смо срећу што је Немце Недић задужио у ПСР, па само могли на неког да се изчупамо из галопирајућег геноцида ка Србији, пошто је у Хрватско и Босни почо одмах после капитулације


Što se tiče Zeleno-levog fronta :) To su potomci tih partizana, komunista.
Постављач теме је њихово исчадије, зато и преноси Вучићево флодовање антибољшевика ''друговима Недићевцима''
 
Ne lažem. Možda su baba i deda lagali..ali ne verujem. Zašto bi lagali posle toliko godina?
Пусти Ботину, ти си Србкиња - наша...

Овај ти је агресивац интернационалац, психо
 
Лажеш. Сви су добијали бонове. Чак и породице оних који су отишли у затвор због тога што су били сарадници окупатора. Зато је нова власт и добила опште поверење народа, осим наравно најзадртијих монархиста и фашиста.
:pop:
 

Back
Top