PRIMEDBE I PREDLOZI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lideru, šta si mi ti sada rekao? Ništa : o )
Taj post uopšte nije tebi bio upućen, ali si se našao da se javiš " u ime i za račun porodice". Nemoj slučajno da kažem nešto pajamaci, odmah se javlja "pater familias", ali tek NAKON što je pajamaca postovala, a post pre toga je bio neki smešak nekoj cici sa Foruma..a, posle mog posta heheh.. pa vrati stranu, pa vidi..Sloba&MIra Co.

Kvarim ti atmosferu? Ajde? :lol:
Nemaš gde da četuješ?
Dakle, ništa o temi, a cela geneza događaja se razvijala tako što si ti rekao da je "Jajarski da se Masterova tema lepi" to je ok u kontekstu solidarnosti, ali ne odlučuješ ni TI niti PAJAMACA, ne bi trebalo ni Forumaši o LT, ali ste videli da mooožete.. Psiho postavi 9 lepljivih i onda se vi "zahebavate"... A zašto ova tema, a zašto ne ona" onda Divlja kaže Ok. je, ne treba više, ali ti daš "inspiraciju" pmaci, , a onda pajamaca otvori temu i kaže da je to mUderator tako hteo...p
Onda se anketirate sa sve njenim izborom tema.. ; o )

Očekujem da sada, koja je tema "najviše chat" otvorite još jednu anketetu, pa tako redom..
Ljudi su se spontano izjašnjavali i svojim učešćem na temama i pohvalama istim, i tu nema šta da se doda i priepljuje..
Dakle, nije ovaj podforum ničije privatno igralište ( ne onih koji su ovde samo i jedino korisnici) pa će da stavi ljuljaške tamo, a klackalice onamo..pa će da zalepi žvaku na klupu ili da bude glavni harambaša u svom prostorčiću i harmonikaš u svom selu..

Ovde se četuje non-stop, šta će neko od Forumaša koga slučajno ili namerno putevi forumski nanesu na Beograd da napiše na temi čiji je poslednj post "Čestitamo, postali ste deda". Koji bre deda, šta ima neko sa dedom?
Vide ljudi ovde četvoro ljudi priča i...odu..

Ma koliko meni ovde neko bio simpatičan, kada se ne slažem sa principijelnim stvarima i kada primetim zloupotrebu, onda to i kažem.
Licemerno je drukčije, ako znaš šta to znači..
 
MASTERMIND[/QUOTE:
]naslov je BEOGRADSKA HRONIKA,autor master brate... 8) :lol:
sto se mene tiche ova tema moze i da se zakljucha jer sam prevideo temu BEO-VESTI
u stvari nije bila na ove 3 strane,tako da cu da prekopiram postove iz ove u onu
ali drugari ne vidim razlog za hejt i svadju,ne kapiram
MASTERMIND[/QUOTE:
Master, prijatelju, druže, brate, care .to što sam tebe pomenuo, to je zato što stvarno jeste bila ta tema tek otvorena, i izv. što sam pogrešio naslov, nekao sam ja to osmah povezao sa M-Adanjom-P. Neka tema može da dobije i dobar obrt, zavisi od učesnika, a sve tvoje teme su O.K.. Osim ove, meni se ne sviđa, pa š'a ima veze.. : o )

MASTERMIND[/QUOTE:
]HeBePoBaTнИ,pa brate mili otvori neku temu ili vise tema,chini mi se da na BG-u nisi dosada otvarao,i ne samo ti,treba svi da otvore po neku temu,pa da,ionako smo u deficitu....jedva 3 strane,pa ono....zanimljive ce ostati,nezanimljive ce potonuti...
Hoću, otvoriću, sugestija i primedba je više nego na mestu. Samo da se prebacim u mod.
Sve ono što si rekao je upravo ono o čemu sve vreme govorim.. :|
 
Ha, ha, svi podforumi su chaterski, nekom je lepo na ZK, nekom na Filozofiji, nekom na Tinejdzerima, nekom na NS, nama je na Beogradu. I naravno da je to zbog ljudi, a ne tema. Eno na knjizevnosti ima dobrih tema, al' niko nece da prica o njima. :lol:
A to sto si ti ljubomoran na atmosferu, pa imas alternativu...ili odes ili se pridruzis.
Nikad nisam isla npr. na LJ&S da kenjam ljudima sto su neozbiljni i sto su im teme ovakve ili onakve. Kad je Svastara postala dosadna, nisam vise odlazila tamo i gotova stvar. Bas zato sto se ne pitam samo ja.
Bas mislim da je dobro sto se ljudi ovde gotive i ne radi im sujeta ko na ostalim podforumima.
Osim tebi naravno. :-)

ps. Eto lepo otvori neku lepu temu, ja cu odmah da ti dam 5 zvezdica. :razz:
 
Divlja, što se ti lepo zabavljaš četujući i mlateći lakonski na sve moguće i nemoguće stvari, a sadržaj postova ti je uvek lakonski i besmislen, ne znači da si pozitivna.
Kakva ti zablude o sebi imaš to je tvoja stvar, kao i to i da li sebe obmanjuješ. Tvoj sadržaj ovde su postovi, a ne ko ti je "ćale" i "keva"...Ja bih se ozbioljno zabrinuo za svoje psih. dravlje da tako razmišljam :lol: Vidi se to, jbga..
Ko je ronio po .... u pokušaju da postane mod - zna se
Koga sam ja predložio, i to se zna.
Ali za to niste otvarali ankete...
Beograd ima super atmosferu koja ne sme da bude zloupotrebljena.
Na primer tvoja tema Raspevani Beograd (ako sam pogodio naslov) je jedna pozitivna tema, iako ona služi tebi za egzibicionizam. Ona je dobra jer ima izvesnog šarma, da..tako je..
 
L.1:
HeBePoBaTaH_
Smisao mog posta je i bila u tome da ti ne kažem ništa,a imao bih puno toga veruj mi.
Pametnom čoveku i komarac je muzika.

Da imaš da kažeš bilo šta konstruktivno, naravno da bi rekao..ali tvoj je smisao "da ne kažeš" ništa. Savršeno.

Btw. setih se: Da li je pajamaca otvorila neku temu ovde? Možda grešim, zaboravio sam..
Ona ima prvenstvo u otvaranju tema, zbog ankete.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top