PRIMEDBE I PREDLOZI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fibi3:
Mislim da bi fotografije iz ZOO vrta trebale da se premeste u Fotke made in Bgd.

U temi BG ZOO VRT nisu samo fotografije. Tema je posvećena svim ljubiteljima životinja ili onima koji se protive zatvaranju životinja u kaveze. Tu može i da se razgovara o uslovima u zoo vrtu, događajima, da se razmenjuju različita iskustva. Videli smo da ima ljudi koji su tamo i radili, pa nam mogu dati vredne i korisne informacije.

Zašto su ubačene slike? Pa zašto da ne? Mnogo je lepše i interesantnije kada ima i slika pored teksta. Tako može bolje da se dočara i ambijent.

Inače, tema FOTKE MADI IN BG je super, ali je tooooliko dugačka i ima tooooliko strana da je krajnje nepregledna. Skoro sam postavio tamo neke svoje fotke i sad me već mrzi da tražim gde se nalaze. Da ne govorim o tome što se tamo mogu naći i slike drveća, trave, neba, itd. Dakle, veooooma, veooooma široka tema. I sad još treba tu da se utopi i moja tema o ZOO VRTU i posle 2 dana ode sve u ....... Honduras. :)

Što se tiče ove lepljive teme mislim da je SUPER da ovakva tema postoji, i naravno da treba da bude lepljiva. Ovo je tema koja će stalno biti aktuelna i korisna. :)

PS: Evo sad ću da joj dodelim zvezdice. :)
 
OK, nema problema. Ali mislim da gresis kad kazes da je tema Bgd fotke nepregledna. Sve je na jednom mestu. Mislim da tako i treba da bude.

“Da ne govorim o tome što se tamo mogu naći i slike drveća, trave, neba, itd. Dakle, veooooma, veooooma široka tema.”
Pa zasto i te slike ne bi bile na toj temi? Ne mozemo valjda sad i za svako drvce, travcicu i ostalo otvarati nove teme. Uostalom, svako to drvce, cvetic, mravic itd. je beogradsko.

Evo u prilog tvojoj temi stavicu i ja neke slike iz ZOO vrta.
 
Zato što je porodična.
Porodična je zato što se na njoj glasa, u stvari, za autore, a ne na same teme, treći razlog je što se na taj način igrate sa modom..

Predlažem da se odlepe sve teme, i da , kako su se ljudi već spontano izjašnjavali, Lepljiva bude ova, Fotke i Beograd kojeg više nema. AKO VAM SE BAŠ MNOGO SVIĐA DA JE NEŠTO PRILEPLJENO. To je demokratski i pravično, a ne tamo pajamaca se setila da izvuče temu i predloži je za lepljivu, a ona postavljena juče.

Takođe je fer da se anketa smatra neuspešnom ako bude nedovoljan broj anketiranih.
Eto tako..neću više da se bunim povodom ovog pitanja.. :))))
 
HeBePoBaTaH_:
Zato što je porodična.
Porodična je zato što se na njoj glasa, u stvari, za autore, a ne na same teme, treći razlog je što se na taj način igrate sa modom..
nije tačno.lider je imao inspiraciju, ali ostale teme od nama potpuno nepoznatih likova.

HeBePoBaTaH_:
Predlažem da se odlepe sve teme, i da , kako su se ljudi već spontano izjašnjavali, Lepljiva bude ova, Fotke i Beograd kojeg više nema. AKO VAM SE BAŠ MNOGO SVIĐA DA JE NEŠTO PRILEPLJENO. To je demokratski i pravično, a ne tamo pajamaca se setila da izvuče temu i predloži je za lepljivu, a ona postavljena juče.
da, tamo neka pajamaca...
ja sam se samo latila u dokolici...nekih zanimljivih tema, kao predlog, jer je to neko tražio;) inače 3 teme su još iz 2004...a ostatak početkom ove godine... kada bi malo čitao i tuđe postove..možda bi i bilo jasnije.velečasni.
HeBePoBaTaH_:
Takođe je fer da se anketa smatra neuspešnom ako bude nedovoljan broj anketiranih.
fer.valjda tako i treba.neće valjda 6 ljudi da odluči?
HeBePoBaTaH_:
Eto tako..neću više da se bunim povodom ovog pitanja.. :))))
i nemoj.hvala na razumevanju.
opet si piškio na koprive.
bedak. znam kako je..desi se i najboljima;)
 
Zamasatilo se :lol:
Nemoj mene da velečasnuješ, tako se obračaj svom velečasniku, ili kome god.

Proizvoljno je forimirana lista predloženih tema, po tvom nahođenju.

Kada sam rekao da je jedna tema postavljena juče, to sam i mislio: tema jeste postavljena juče u 6h i nekoliko minuta i naslov te teme je Hronika Beograda, autor. MASTERMIND. Čime je zaslužila da se nađe u predlozima za Lepljivu? Pogotovu što je tema servisnog tipa, nalik na neke već postojeće..čak i predložene.
Kada sam rekao da se ovom anketom igra sa moderatorom podforuma Beograd, mogu da kažem i omalovažava u obraćanju, ali to je tvoj manir, dakle rekla si mUderator

Da, tema je porodična, za nju je, kao što se primećuje, glasao "otac", "keva", "ćale" nemam pojma ko.. koji su, osim apsolutnih autsajder-tema, vlasnici tema favorita i članovi iste te šačice..

Na tvoje malograđanske provokacije ne pada mi na pamet da odgovaram.
 
divlja:
Imam i "dublju" verziju sa Elvisom, al' sam se zeznula sa tekstom na kraju. :-P

Jel ti treba pratnja?

wolves002vi4.gif
 
HeBePoBaTaH_:
Zamasatilo se :lol:
Nemoj mene da velečasnuješ, tako se obračaj svom velečasniku, ili kome god.

Proizvoljno je forimirana lista predloženih tema, po tvom nahođenju.

Kada sam rekao da je jedna tema postavljena juče, to sam i mislio: tema jeste postavljena juče u 6h i nekoliko minuta i naslov te teme je Hronika Beograda, autor. MASTERMIND. Čime je zaslužila da se nađe u predlozima za Lepljivu? Pogotovu što je tema servisnog tipa, nalik na neke već postojeće..čak i predložene.
Kada sam rekao da se ovom anketom igra sa moderatorom podforuma Beograd, mogu da kažem i omalovažava u obraćanju, ali to je tvoj manir, dakle rekla si mUderator

Da, tema je porodična, za nju je, kao što se primećuje, glasao "otac", "keva", "ćale" nemam pojma ko.. koji su, osim apsolutnih autsajder-tema, vlasnici tema favorita i članovi iste te šačice..

Na tvoje malograđanske provokacije ne pada mi na pamet da odgovaram.

Mislim da si jedan od ljudi koji bi o Beogradu i beograđanima mogao mnogo toga da napišeš,umesto toga koristiš svaku priliku da "pokvariš" atmosferu.
Nije mi jasno zašto to radiš?Šta želiš da postigneš?
Pratim tvoje postove par dana i gotovo u 90/ su sa negativnom konotacijom.
Ako je cilj istaći sebe u prvi plan.........IZVOLI.
Ali sa malo pozitivne energije.
Ako teme nisu po tvom istančanom ukusu....nemoj postovati.
pozdrav
 
HeBePoBaTaH_:
naslov te teme je Hronika Beograda, autor. MASTERMIND.
naslov je BEOGRADSKA HRONIKA,autor master brate... 8) :lol:
sto se mene tiche ova tema moze i da se zakljucha jer sam prevideo temu BEO-VESTI
u stvari nije bila na ove 3 strane,tako da cu da prekopiram postove iz ove u onu
ali drugari ne vidim razlog za hejt i svadju,ne kapiram...

HeBePoBaTнИ,pa brate mili otvori neku temu ili vise tema,chini mi se da na BG-u nisi dosada otvarao,i ne samo ti,treba svi da otvore po neku temu,pa da,ionako smo u deficitu....jedva 3 strane,pa ono....zanimljive ce ostati,nezanimljive ce potonuti...
I juce neka merlinka,kojoj je obrisan post ili ga je sama obrisala,predlaze na ovom topicu koje sve teme treba da se otvore :? pa mislim...zasto nije otvorila sve te teme koje je predlagala?u cemu je problem?
HeBePoBaTaH_:
Da, tema je porodična, za nju je, kao što se primećuje, glasao "otac", "keva", "ćale" nemam pojma ko.. koji su, osim apsolutnih autsajder-tema, vlasnici tema favorita i članovi iste te šačice..
ovo ne razumem :? u stvari ne razumem taj 3p da je zalepljena tema nesto specijalno,nekakav "uspeh",pa jos i da se glasa "porodichno" u dosluhu... :)
nista mi nije jasno...

edit.gif

i da,evo ja sam samojednom glasao i to za RECNIK BEGRADSKOG ZARGONA
nisam glasao sa svim regovanim nikovima jer ne razumem zasto bih to radio,a da je u pitanju nakakvo "porodichno" ili "privatno" glasanje,verovatno bih glasao sa svim nikovima,mada ne kapiram ni sto bih tada tako glasao :) u stvari priznajem da sad ni ja ne znam sta sam hteo da kazem :lol: :lol:

za "fotke" i "dobro jutro" ja nisam ni znao da ce biti lepljive,niti sam imao bilo kakvog uticaja na to,mogu i da se odlepe,svejedno mi je,zaista.. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top