Prilaz..

Metlo ti si moje :heart:

al' shto mrzim te treptaljke na daljinu...shta bleneeeeeeeeeesh...
pridji...

isto vazi i za likove koji bulje iz coshka...mrsh...

ma zezam se de trepcem na daljinu boli me uvo ako ti se prilazi pridji ako neces ne moras

ja ince ne primecujem te fore kao e eno lik te smeka pa aj mu trepci...ono samo se stvori niotkud pa ga tad vidim...onda ide spika nema sta da trepces
 
Ova prva je debeloguza krava a za ovu drugu ne znam koja ti je?:think:

ova.....


aylarlie001.jpg
 
:rumenka:

a mogli bi mi koji nemamo sezonu da osnuje jednu komunu a :zper: :zcepanje:

hahah...pokushavam se sjetiti jednog predavanja za humanu genetiku...mmm,mozda ti znash....

mono,di,poli....neshto shto oznacava spsobnost za razmnozavanje...pa koje zivotinje imaju tjeranje jednom godishnje,koje dva...a koje mogu konstantno da se razmnozavaju...

iiiiiiii....pita prof studente...u koju grupu covjek spada...samo cujesh cijeli amfiteatar...mono,mono,di,di...i ja se proderem pa poli...este normalni najbolje da imam tjeranje jednom godishnje...

od tad nafatavam co'eka na foru da imam tjeranje i udri :mrgreen:
 
hahah...pokushavam se sjetiti jednog predavanja za humanu genetiku...mmm,mozda ti znash....

mono,di,poli....neshto shto oznacava spsobnost za razmnozavanje...pa koje zivotinje imaju tjeranje jednom godishnje,koje dva...a koje mogu konstantno da se razmnozavaju...

iiiiiiii....pita prof studente...u koju grupu covjek spada...samo cujesh cijeli amfiteatar...mono,mono,di,di...i ja se proderem pa poli...este normalni najbolje da imam tjeranje jednom godishnje...

od tad nafatavam co'eka na foru da imam tjeranje i udri :mrgreen:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

a sto se teranja tice...ono jes malko pojacano u periodu ovulacije i pri kraju tetke :rumenko: prirodno naravno, hormoni rade svoje
 

Back
Top