Prihvatiti razliku

wuki:
Znaci ti kazes da samo lepe osobe znaju kako da se ponasaju u krevetu?
Ja sam imao iskustvo sa extra lepom devojkom koja je samo znala da rasiri noge i gotovo.
A imao sam i iskustvo sa ruznom devojkom koja je bila extra u krevetu.
a gde si ti to procitao? :shock:
decko uopste nije bio neki mister univerzum...ali je nesto u njemu mene privlacio u tolikoj meri da mi je bilo dovoljno samo da ga gledam i uzdisem...mi smo stvarno bili kao magneti...

i lepo ti rece gazdarica...fizicki izgled je jedno, stvar estetike, a privlacnost drugo...
napomenuh vec-imala sam i lepog decka koji me nije sexualno privlacio...on dodje a ja zaspim posle 3 minuta...toliko me je uzbudjivao... :roll:

@helen,
ovo je ujedno i odgovor za tebe. pitanje se odnosilo na privlacnost i ja sam u tom smislu i odgovorila.
 
wuki:
Da li biste mogli biti sa nekim ko vas fizicki ne privlaci,a u isto vreme se savrseno dobro slazete i zasto?U glavi to je osoba koju ste cekali samo fizicki izgleda bas potpuno suprotno od onoga sto ste zamisljali.


u principu najbitnije je kako se ti osecas odnosno sta osecas prema toj osobi, a ne sta mi mislimo..
licno mislim da ne bih mogla da budem sa osobom koja me uopste fizicki ne zavisi, jer to su valjde i te godine kada ti je nekako sve bitno( naravno ne pomisljaj da mislim na savrsenstvo jer to ne postoji ali u nekoj granici normale u svakom pogledu..) mada u nekim situacijama se moras pronaci da bi mogao komentarisati..
 
Gazdarica:
Ti i dalje mijesas pojmove fizicki izgled i fizicka privlacnost... :shock:
Kako covjek da ti objasni da to nije jedno te isto? :-?

Ja ne mesam fizicki izgled i privlacnost,lepotu svako drugacije dozivljava,a privlacnost je ono sto mene privlaci (znam situacije gde su me samo oci privukle,a znam i gde me samo jedna stvar odbacila).Gde pise da covek mora da te fizicki privuce da bi ste imali dobar sex?Kako onda slepi ljudi mogu da uzivaju u sexu?
 
wuki:
Da li biste mogli biti sa nekim ko vas fizicki ne privlaci,a u isto vreme se savrseno dobro slazete i zasto?U glavi to je osoba koju ste cekali samo fizicki izgleda bas potpuno suprotno od onoga sto ste zamisljali.
Ne.Morala bi me bar za pocetak malo fizicki privuci,ma lazem morala bi me MNOGA fizicki privuci da bi pozelio bilo sta sa njom. :-) :-)
 
S_K_V_O:
ako bas insistiras-prosek ili cak ispod proseka (ne umem ja to da procenim)... :P
sto bi rekli-mali ali tehnicar... :lol:
Skvo e vas cure baš čovek ne mož da povata :lol: ako ga voliš onda i ako je mali onda ga braniš da je tehničar,a kad nekog ne voliš onda i da ima i više od prosečnog onda bi rekla da je mali i da ne ebe nikako :roll: kako to molim te objasni :shock: ako imaš volje :wink:
 
sinmbad:
Skvo e vas cure baš čovek ne mož da povata :lol: ako ga voliš onda i ako je mali onda ga braniš da je tehničar,a kad nekog ne voliš onda i da ima i više od prosečnog onda bi rekla da je mali i da ne ebe nikako :roll: kako to molim te objasni :shock: ako imaš volje :wink:
Zenska sujeta, PMS, nejednakost polova, uticaj meseca i sunca...
 
sinmbad:
Skvo e vas cure baš čovek ne mož da povata :lol: ako ga voliš onda i ako je mali onda ga braniš da je tehničar,a kad nekog ne voliš onda i da ima i više od prosečnog onda bi rekla da je mali i da ne ebe nikako :roll: kako to molim te objasni :shock: ako imaš volje :wink:
opet vi i vase frustracije velicinom... :lol:
 

Back
Top