Prihvatiti razliku

Sve je to samo fizika i hemija. Ili ima ili nema. Trece ne postoji. Zaista ne znam za slucaj da je neko nekoga privukao vremenom. To se desava odmah ili nikada. Bez toga se moze ako se dvoje sretne u nekih npr 7 banki ili tako nesto, a sigurna sam da je svima nama malo suvise rano da se odricemo te divne hemije i jos divnije fizike :)
 
vanjusica:
Sve je to samo fizika i hemija. Ili ima ili nema. Trece ne postoji. Zaista ne znam za slucaj da je neko nekoga privukao vremenom. To se desava odmah ili nikada. Bez toga se moze ako se dvoje sretne u nekih npr 7 banki ili tako nesto, a sigurna sam da je svima nama malo suvise rano da se odricemo te divne hemije i jos divnije fizike :)

Ја знам!
 
wuki:
Da li biste mogli biti sa nekim ko vas fizicki ne privlaci,a u isto vreme se savrseno dobro slazete i zasto?U glavi to je osoba koju ste cekali samo fizicki izgleda bas potpuno suprotno od onoga sto ste zamisljali.
Ne bih... zasto bih?
Ali uglavnom ako se psihicki super slazem sa nekom... onda obicno imam i jako dobro misljenje o njoj... tako da me onda obicno privlaci i sexualno... ako bas nije neki extremni slucaj... Ne mora da bude bomba fizicki... mada je naravno pozeljno da jeste... :lol:
Ipak mi je vaznije kakva je u glavi i u dusi nego spolja... Inace i meni se desavalo da mi na prvi pogled nije bas nesto extra dobra... ali kasnije skontam da je idiotalno dobra... Mada i obrnuto... :lol:
Ma sve je moguce...
 
DA, ali lepota je u oku posmatraca... Tako da ako ti je neko ogavan, onda je ogavan i ne zelis da ga pipnes. Ok, hajde da kazemo fizicki odobojan a ne ogavan, to je suvise jaka rec. Ti mozes da se druzis sa tom osobom, ali je bas ne zelis u krevetu. Tako da te price da izgled nije toliko bitan, batalite. Pa sta prvo uocite kod neke osobe? Pa njen izgled, a ne kakva je ona kao persona. Moze da bude obrnuto, da vam se neko svidi fizicki, ali kao osoba da je uzas, pa da ga ne zelite ukrevetu. Ali da vam se neko ne svidja fizicki, a da ga volite kao osobu, i da ga zelite u krevetu, e to tesko...
Jos nesto... Gazdarica nije licemer (ima tu jos ljudi, ali da ih ne nabrajam). Ona predstavlja golu i grubu istinu. A to je zato sto istina boli. Mozda vam se cini kao strasna (istina, ne Gazdarica), ali stvari su takve kakve jesu. Pomirite se sa njima, i naucite da zivite sa tim. A u tri lepe.
 
bila, probala...hvala, ali neka hvala...
mnogo mi je bitan kvalitetan sex kao element veze. moj partner je istovremeno i moj ljubavnik i to je uloga koju niposto ne treba potcenjivati.
pamtim i dane kada sam bila sa osobom koja me je toliko privlacila da sam ostajala bez daha samo gledajuci ga...a da ne pricam o sexu i strasti...to su bili momenti vredni zivljenja...
i...posle toga da budem sa nekim ko me ne privlaci?!
sto bi rekao ovaj dosadni smajlic sa krstarice: "o, my god! no way!!!" :-o
 
S_K_V_O:
bila, probala...hvala, ali neka hvala...
mnogo mi je bitan kvalitetan sex kao element veze. moj partner je istovremeno i moj ljubavnik i to je uloga koju niposto ne treba potcenjivati.
pamtim i dane kada sam bila sa osobom koja me je toliko privlacila da sam ostajala bez daha samo gledajuci ga...a da ne pricam o sexu i strasti...to su bili momenti vredni zivljenja...
i...posle toga da budem sa nekim ko me ne privlaci?!
sto bi rekao ovaj dosadni smajlic sa krstarice: "o, my god! no way!!!" :-o

Znaci ti kazes da samo lepe osobe znaju kako da se ponasaju u krevetu?
Ja sam imao iskustvo sa extra lepom devojkom koja je samo znala da rasiri noge i gotovo.
A imao sam i iskustvo sa ruznom devojkom koja je bila extra u krevetu.
 
wuki:
Da li biste mogli biti sa nekim ko vas fizicki ne privlaci,a u isto vreme se savrseno dobro slazete i zasto?U glavi to je osoba koju ste cekali samo fizicki izgleda bas potpuno suprotno od onoga sto ste zamisljali.
Sa moje tacke gledista(koja uopste nije merodavno) pri cistoj svesti mozda u slucaju teskog zagorenja ali pod uticajem raznih nenormalija nikaki problem ! U ostalom ko to kaze ko to laze da su samo dobre ribe predodredjene za dobar sex NAPROTIV u vecini slucajeva(vise puta potvrdjena teorija).
 
Dirk:
hemija il proradi odmah il ne...

Е, па није увек и код сваког тако!

Деси се да проради хемија, постоји физичка привлачност, али када дође до конкретног све испадне празно и безвезе.

Деси се (то јест десило ми се једном) да те неко на први утисак не привуче, али када га упознајеш и зближаваш се...почнеш да откриваш и његове сакривене квалитете.....и да се после доста времена роди и велика страст, чак иако тај неко не изгледа ништа посебно...
 
S_K_V_O:
bila, probala...hvala, ali neka hvala...
mnogo mi je bitan kvalitetan sex kao element veze. moj partner je istovremeno i moj ljubavnik i to je uloga koju niposto ne treba potcenjivati.
pamtim i dane kada sam bila sa osobom koja me je toliko privlacila da sam ostajala bez daha samo gledajuci ga...a da ne pricam o sexu i strasti...to su bili momenti vredni zivljenja...
i...posle toga da budem sa nekim ko me ne privlaci?!
sto bi rekao ovaj dosadni smajlic sa krstarice: "o, my god! no way!!!" :-o

Па добро, али можеш да будеш свесна да тај неко није леп по неким важећим стандардима...али да ти буде физички привлачан?

Као што има преслатких момака за које констатујеш да страва изгледају, али ништа те не привуче да се заинтересујеш!
 
Pa sretoh jednu jako neprivlacnu devojku, i pokusah od nje da pobegnem, ne ostavljajuci otiske stopala, da me ne bi ulovila, al mi ne uspe.
I tako, ne imajuci izbora, ja moradoh da je upoznam to vece, i vidim se sa njom ponovo, silom prilika, da sam birao ne bih to odabrao radije bih radio nesto sto radim radije, ali eto.
I upoznam je ja tako, dan po dan, i brate obori me sa nogu.
jbg
Fora je onda bila sto je ona bila sa nekim, i otisla da bude sa nekim, a ja ga popusio rojalno. :evil:
Pa ostadosmo poznanici neki, nesto.... :)
 
wuki:
Znaci ti kazes da samo lepe osobe znaju kako da se ponasaju u krevetu?
Ja sam imao iskustvo sa extra lepom devojkom koja je samo znala da rasiri noge i gotovo.
A imao sam i iskustvo sa ruznom devojkom koja je bila extra u krevetu.
Ti i dalje mijesas pojmove fizicki izgled i fizicka privlacnost... :shock:
Kako covjek da ti objasni da to nije jedno te isto? :-?
 

Back
Top