Previranja u Ukrajini i u vezi sa njom - V deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ruski humanitarni konvoj kao da je dao nebeska krila novorusima.

U ofanzivi su na mnogim mestima:

Probijena je ukrajinska odbrana kod Elenovke, Teljmanovo smo osvojili - put prema Novoazovsku je otvoren

http://rusvesna.su/news/1408875201

tank_opoleniya_boi.jpg




«U Donjecku je probijena odbrana Ukrajinaca kod Elenovke i sad se napreduje prema jugu. Na Mariupolj je zasad prerano. Teljmanovo je osvojeno - put do Novoazovska je otvoren.»
 
Ова парада је најнежнији начин да се супротставе најстравичнијим злочинима хунте; спаљивању живих људи, гранатирању болница, цркава, убијање недужне деце, жена, старих....

Apsolutno se slažem sa tobom. Ali verujem da medju tim zarobljenicima ima i ljudi koji nemaju veze sa dešavanjima u Uk. Jedini usud im je bio što su Ukrainci i što su ih mobilisali. Mislim nije način da se tako paradira sa ljudima. Mislim nema veze nije bilo strašno, kao što rekoh. Nije ih bilo mnogo pa sad da se digne ceo svet na noge i kenya. Ovako bilo, prošlo i idemo dalje.
 
Ide bre begaj ti, tebi nije jasno ni da je streljanje zarobljenika ratni zločin, zašto bi ti bilo i ovo?

Ако се стрељају они који су вршили злочине против човечности зашто мислиш да би то био ратни злочин?
Ајде паметни, зашто се никад није судило американцима за одмазду немцима када су стрељали заробљенике?
 
Pa vidiš da nije...:D. Neke stvari kod ljudi se teško menjaju. Sve je to simbolika. Kao i te parade zarobljenika. Zato je i Ortodoksija nave da je to kršenje Ženevske konvencije, za koju u principu niko ne mari...Eto to je trebalo po konvenciji da se ne radi, baš zato što je kako ti reče civilizacija uznapredovala.
Veći efekat bi po meni postigli da su provozali par uništenih primeraka ukro tehnike,kao odgovor na onaj sram od parade u Kijevu!
Recimo olupine "samaljota" i "zrakomlata",tenkova,........
Realno gledano,onako sa ove distance,ipak je degutantno i krajnje ponižavajuće.
Ako im je to bio cilj,onda su uspeli!
 
Ruski humanitarni konvoj kao da je dao nebeska krila novorusima.

U ofanzivi su na mnogim mestima:

Probijena je ukrajinska odbrana kod Elenovke, Teljmanovo smo osvojili - put prema Novoazovsku je otvoren

http://rusvesna.su/news/1408875201

tank_opoleniya_boi.jpg




«U Donjecku je probijena odbrana Ukrajinaca kod Elenovke i sad se napreduje prema jugu. Na Mariupolj je zasad prerano. Teljmanovo je osvojeno - put do Novoazovska je otvoren.»

У камионима изгледа није била само вода и конзерве. :lol:
 
Uopće nije patetika, nego se zgražavam da postoje forumaši kojima je sasvim normalno djecu uplitati u ova sranja, i još pokušavati biti duhovit.

Pa dajte im onda puške, neka budu korisniji.
Ili neka čiste minska polja, kao u iračko iranskom ratu.

Nemoralne budaletine, šljam i smeće i najteža đubrad koju možeš zamislit.

- - - - - - - - - -

Ако се стрељају они који су вршили злочине против човечности зашто мислиш да би то био ратни злочин?
Ајде паметни, зашто се никад није судило американцима за одмазду немцима када су стрељали заробљенике?

Streljanje zarobljenika bez suđenja je ratni zločin, ali uopće me ne čudi što ti to ne znaš, i zašto Hag doživljavaš kao tešku nepravdu.
 
Inače, paradiranje ratnih zarobljenika je ratni zločin. ;)

slazem se. Uostalom ako ovi vojnici i jesu ukrajinci, celom svetu je jasno da su ih amerikanci oterali u rat protiv rusa.
A ako su ovo americki vojnici ona nije lepo sto ih ZIVE sprovode kroz grad (narod treba zastiti da ni ocima ne vide te smrdljivce) . Trebali su ih prethodno spaliti a njihove ugljenisane ostatke spakovati u pakete i poslati u ameriku na OBAMINU adresu.
 
Uopće nije patetika, nego se zgražavam da postoje forumaši kojima je sasvim normalno djecu uplitati u ova sranja, i još pokušavati biti duhovit.

Pa dajte im onda puške, neka budu korisniji.
Ili neka čiste minska polja, kao u iračko iranskom ratu.

to dete je iz Donjecka na koji su padale granate,otac joj je mozda na liniji sa bracom i stricevima.Znas koliko treba da postuje zastavu i drzavu koja umesto da ponudi pregovore i pronadje diplomatsko resenje, poteze tesku artiljeriju.
pateticni spusti se malo na zemlju
 
Streljanje zarobljenika bez suđenja je ratni zločin, ali uopće me ne čudi što ti to ne znaš, i zašto Hag doživljavaš kao tešku nepravdu.

Ја не видим нигде да је овде било стрељања. Јел има неки доказ? Иначе, ниси ми одговорио за американце.
А и у тај хааг верују само они који чине зло а не могу бити осуђени.
 
Veći efekat bi po meni postigli da su provozali par uništenih primeraka ukro tehnike,kao odgovor na onaj sram od parade u Kijevu!
Recimo olupine "samaljota" i "zrakomlata",tenkova,........
Realno gledano,onako sa ove distance,ipak je degutantno i krajnje ponižavajuće.
Ako im je to bio cilj,onda su uspeli!

Da to je bila ta reč koju sam tražio....veoma DEGUTANTNO....ali opet kažem nema veze, idemo dalje...:ok:
 
  • Podržavam
Reactions: SUL
Apsolutno se slažem sa tobom. Ali verujem da medju tim zarobljenicima ima i ljudi koji nemaju veze sa dešavanjima u Uk. Jedini usud im je bio što su Ukrainci i što su ih mobilisali. Mislim nije način da se tako paradira sa ljudima. Mislim nema veze nije bilo strašno, kao što rekoh. Nije ih bilo mnogo pa sad da se digne ceo svet na noge i kenya. Ovako bilo, prošlo i idemo dalje.

ova parade je predvidjena da posalje jasnu poruku ostatku Ukrajine, i da civilima u Novorusiji pruzi nadu kroz ovaj dokaz da se "nasi bore".Istovremeno salje dve poruke, a suznji,pa je8i ga, glava je i dalje na ramenima
 
I usput čestita "nacistima" dan nezavisnosti? Genijalno.

Porošenko: sva ova oprema nakon parade ide direktno na front".

Bvyu0OcCEAAQXVR.jpg
nije nacistima nego ukrajincima ...lepo piše a ima i razlike .......

Porošenko: sva ova oprema nakon parade ide direktno na front i uskoro će biti uništena kao i ona što smo dosad poslali ......akcija pod nazivom sada ga vidiš a onda ga više nema se mora nastaviti nesmanjenom žestinom
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top