PREVARA OPET

paradizo:
Vanesa ti zelis da ogranicavas slobodu tvog decka, sto se kosi sa stavovima i principima kulturnog i savremenog sveta, zato mu dozvoli da udovolji zahtjevima osobe koja ga zeli, a ti se zadovolji sa tim sta mozes da ga posjedujes na duze vreme, budi kulturna i nesebicna, jer ces nekad i ti pasti u ista iskusenja.
Nadam se da mi ne zameras na ovim recima, budi opustena.
POZDRAV

E MORAM DA PRIMETIM :STAVOVI I PRINCIPI KULTURNOG I SAVREMENOG SVETA!

UDOVOLJITI ZAHTEVIMA OSOBE KOJA GA ZELI ! :confused: :lol: :shock:
 
paradizo:
Vanesa ti zelis da ogranicavas slobodu tvog decka, sto se kosi sa stavovima i principima kulturnog i savremenog sveta, zato mu dozvoli da udovolji zahtjevima osobe koja ga zeli


PA AKO SE U BUDUCNOSTI TVOJA DEVOJKA BUDE KRESALA SA DRUGIM A TI ZA TO SAZNAS NEMOJ JOJ OGRANICAVATI SLOBODU,JER SE KOSI SA STAVOVIMA I PRINCIPIMA KULTURNOG I SAVREMENOG SVETA,VEC JOJ DOZVOLI DA UDOVOLJI SVOM JEBACU I DA SE NASTAVI KRESATI SA NJIM, A TI GLEDAJ SA STRANE I CUTI!!!
 
STO SE MENE TICE TEMA SE MOZE ZATVORITI JER VISE OD POLA ODGOVORA JE OVDE CISTA BUDALASTINA I PROVOKACIJA!AKO SU PONEKI OVDE ZABORAVILI TEMA JE "KAKO UHVATITI DECKA U PREVARI"!SAMO NEKIMA OVDE DA PORUCIM KOJI SU PROVOCIRALI SVOJIM ODGOVORIMA, NADAM SE OD SRCA DA CETE SE I VI NACI U ISTOJ SITUACIJI PA CETE VIDETI KAKO JE!!!
 
Tacno Vanesa, upravo tako! ako ja vise ne zadovoljavam moju devojku ili joj je monotono sa mnom, normalno je da ce da potrazi nekog drugog da bi zadovoljila svoje seksualne prohtjeve. Po tvojim vidjenjima ja bih trebao da je sprecavam u tome, ne pitajuci se da li su ti moji stavovi na nivou jedne kulturne i savremene osobe.
Nije mi jasno kako ti to zelis da zadrzis svog decka na silu sa tobom, iskreno receno mene bi bilo sramota na takav nacin uhoditi svoju devojku?! Ipak ja se osecam sposobnim naci u svakom casu drugu u slucaju da predhodna nije zadovoljna, ili u najgorem slucaju ako je mnogo volim dostojanstveno cu to da odtugujem, a ne u balkanskom stilu drzati je zakljucanu, ili je stalno drzati na oku... Nadam se da te moj odgovor nece izritirati jer sam morao dati pravi odgovor na tvoj komentar... POZDRAV !!!
 
paradizo:
Tacno Vanesa, upravo tako! ako ja vise ne zadovoljavam moju devojku ili joj je monotono sa mnom, normalno je da ce da potrazi nekog drugog da bi zadovoljila svoje seksualne prohtjeve. Po tvojim vidjenjima ja bih trebao da je sprecavam u tome, ne pitajuci se da li su ti moji stavovi na nivou jedne kulturne i savremene osobe.
Nije mi jasno kako ti to zelis da zadrzis svog decka na silu sa tobom, iskreno receno mene bi bilo sramota na takav nacin uhoditi svoju devojku?! Ipak ja se osecam sposobnim naci u svakom casu drugu u slucaju da predhodna nije zadovoljna, ili u najgorem slucaju ako je mnogo volim dostojanstveno cu to da odtugujem, a ne u balkanskom stilu drzati je zakljucanu, ili je stalno drzati na oku... Nadam se da te moj odgovor nece izritirati jer sam morao dati pravi odgovor na tvoj komentar... POZDRAV !!!

AJDE BRE SISAJ DALJE I NE JAVLJAJ SE VISE!
 
Eto Gryphone? neko postavi temu da bi saznao kako drugi misle i ako se nadju pogodjene na nacin kako drugi razmisljaju, onda mu odbruse na ovakav kulturni nacin. u stvari neznam zasto je ona uopste i postavila temu kad se tako prema njoj ophodi...
 
Tako ti je Paradizo kad pokusas da pomognes pogresnoj osobi, najgori su oni koji se hvataju za reci.. a en razumeju smisao posta. Ti hteo da kazes, neka se zapita ona sto trazi drugu pored nje..a ona to nije shvatila.
 

Back
Top